Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sony Vegas 12 Pro, reikia, kad padėtumėt išmokti naudotis.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3110 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo nariai ir svečiai.

 

Esu Haris^^ per tentą vartotoją gavau 3 dienom įspėjimą, tai pakolkas pasinauduosiu šituo vartotoju (Gal nesupyks Administracija)

 

Na užsimaniau pradėti mokintis, ar šiaip kokią nesąmone pakuri per Sony Vegas 12, bet kai parsisiunčiau, pamačiau, kad nėra taip jau ir lengvai su ja naudotis. Asmeniškai nieko beveik nemoku tenaiks, kitaip pasakius esu žalias. :D

 

O kogi noriu iš jūsų?

 

Na ieškau tokių žmonių, kurie neturi ką veikti prie kompiuterio ir galėtu man sukurti kokį video apie Sony Vegas 12 Pro. na, kad parodytu pagrindinius dalykus kaip:

  • Uždėti tekstą.
  • Sulėtinti video
  • Sukarpyti.
  • Padaryti nespalvotą.
  • Uždėti kokias animacijas 
  • ir t.t

Nu, kad būtu šioks toks pagrindas. 

Skype: Mysticalx.mysticalx

 

Geros likusios dienos. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

O aš nesuprantu, čia vienintelis forumas kur viskas yra randama? Google.lt, youtube.com yra daug pamokų. Nereikia dviračio išrasti antra karta..

 

Dviračio antra karta niekas neišrandinėja. Kitas dalykas tokio komentaro ir tikėjausi.  Per youtube, turėsiu peržvėlti gal kokius 5 video ką noriu išmokti, o pvz kodėl aš negaliu pasakyti kokiam žmogui ko man reikia ir man jis parodys?

 

Tiesiog taupau laiką žmogau. Ir nesuprantu, ar jau nebegaliu paprašyti? Gi tam forumas šis ir yra skirtas. 

Dėkoju už nuomonė.

Redaguota , nario -PonasDėdė'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dviračio antra karta niekas neišrandinėja. Kitas dalykas tokio komentaro ir tikėjausi.  Per youtube, turėsiu peržvėlti gal kokius 5 video ką noriu išmokti, o pvz kodėl aš negaliu pasakyti kokiam žmogui ko man reikia ir man jis parodys?

 

Tiesiog taupau laiką žmogau. Ir nesuprantu, ar jau nebegaliu paprašyti? Gi tam forumas šis ir yra skirtas. 

Dėkoju už nuomonė.

Pats taupai, bet sugadinsi kitų laiką kol jie tau aiškins tai kas yra jau paiškinta internete.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Pats taupai, bet sugadinsi kitų laiką kol jie tau aiškins tai kas yra jau paiškinta internete.

 

''Na ieškau tokių žmonių, kurie neturi ką veikti prie kompiuterio ir galėtu man sukurti kokį video apie Sony Vegas 12 Pro.''

 

Persiskaityk temą apgailėtinas freeposteri... 

Kas norės tas nekurs, kam gailo laiko, prašau tų kurie neturi ką veikti. 

Redaguota , nario -PonasDėdė'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

''Na ieškau tokių žmonių, kurie neturi ką veikti prie kompiuterio ir galėtu man sukurti kokį video apie Sony Vegas 12 Pro.''

 

Persiskaityk temą apgailėtinas freeposteri... 

Kas norės tas nekurs, kam gailo laiko, prašau tų kurie neturi ką veikti. 

Jie gal neturi ką veikti prie kompiuterio bet turi ką veikti realiame gyvenime :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Jie gal neturi ką veikti prie kompiuterio bet turi ką veikti realiame gyvenime :)

 

Žmogau matau tu vistiek nesupranti, kas norės tas padės, kas nenorės tas nepadės Ir viskas tuo viską mes ir baigiam.

 

Taigi aš jų nekontroliuoju.

Redaguota , nario -PonasDėdė'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau matau tu vistiek nesupranti, kas norės tas padės, kas nenorės tas nepadės Ir viskas tuo viską mes ir baigiam.

 

Taigi aš jų nekontroliuoju.

Aš tau bandau padėti, kol tu iš jų sulauksi pagalbos tai gali praeiti kad ir kokia savaitė tai greičiau galėtum rasti viską youtubej arba googlej.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Aš tau bandau padėti, kol tu iš jų sulauksi pagalbos tai gali praeiti kad ir kokia savaitė tai greičiau galėtum rasti viską youtubej arba googlej.

 

Va aš ką tik peržiūrėjau pusė valandos video iš to pusė valandos man buvo naudingos informacijos tik porą minučių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl pats negali pasidaryt? Pamokų pilna kaip buvo sake.

O dabar atrodo kad už tave kiti turi daryt darbą kurio pats net nemoki deramai padaryt.

Blin jūs čia visi gal po 5 klasės baigė esat? Aš gi neverčiu kurti tų pamokų jomajo, tik paprašiau ar galite padėti OMG, neturiu žodžiu varykit į mokykla išsilavinimo gauti.. 

Sunervino.

 

Aš tau dar kartą sakau, ką tik peržiūrėjau video Tutorial (jei žinai kas tas yra) ir iš 30 minučių man buvo naudingos tik 2 minutės, tai aš dėl to ir noriu, kad man padėtu kažkas iš aplinkinių, kai galėsiu pasakyti ko man reikia. NEGALI? NEPADĖK. 

 

Nesuprantu kaip neina paaiškinti, gal temos esmės nesupranti, vapše nafig tau komentuoti, jei tu man nepadėsi? Nebefreepostink, 10 kartų to pačio neaiškinsiu. Kaip kokie maži vaikai į bendrą bliūdą žiūri.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 desini klavisa ant ten kur laikas yra zemiau vos vos vieta ir insert video track. Ant video track desini insert text media. Suletint: yra du budai. 1. Laikyk ctrl paspausk ir laikyk video sona ir temk, jei ilginsi tai letes jei trumpinsi greites. 2. Velocity budas. Desini klavisa ant video ir uzmirsea kaip vadinas bet praeik pro visas skiltis kol nepamatysi velocity ir ten pats suprasi kaip naudotis net zaliam aisku. Kirpti su s raide. Nespalvota padaryt yra tokie dalykai color corection susorandi uzmeti ant video. Animacijas padaryt. Susirandi koko efekta nutempi buna animate toks dalykas arba laikrodukas mazas ant vieno is tu paspaudi kas bus nutempi i gala timeri ir atstatai pradine video pozicija. Parodyciau jeo mama neatimtu pc laidu xd gal supratai kazka. Rasau per tlf

Redaguota , nario Mister.People
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blin jūs čia visi gal po 5 klasės baigė esat? Aš gi neverčiu kurti tų pamokų jomajo, tik paprašiau ar galite padėti OMG, neturiu žodžiu varykit į mokykla išsilavinimo gauti.. 

Sunervino.

 

Aš tau dar kartą sakau, ką tik peržiūrėjau video Tutorial (jei žinai kas tas yra) ir iš 30 minučių man buvo naudingos tik 2 minutės, tai aš dėl to ir noriu, kad man padėtu kažkas iš aplinkinių, kai galėsiu pasakyti ko man reikia. NEGALI? NEPADĖK. 

 

Nesuprantu kaip neina paaiškinti, gal temos esmės nesupranti, vapše nafig tau komentuoti, jei tu man nepadėsi? Nebefreepostink, 10 kartų to pačio neaiškinsiu. Kaip kokie maži vaikai į bendrą bliūdą žiūri.. 

Kaltinimai nepagrįsti kai jau žmogus mokinasi kolegijoi. Rekt.

Ir čia ne freepostinimas, čia nuomonės išreiškimas. Laisva šalis, laisva nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lietuva nelaisva ji europos sajungoj gi...

Tu čia išgirdai iš Putino tokia nesamone? Tai kad jau šalis Europos Sajungoj tai nereiškia kad šalis nėra laisva.

Yra bendra valiuta, turime savo kalba, galime išvykti iš čia kada tik panorėje legaliai. Tai kad nereikia sakyt tas nesamones kad šalis nėra laisva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3110 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...