Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dominus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4751 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 111
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

  • Parašė po 5 mėnesių...
Sveiki,

Esu Aurimas Raudonaitis.

Šiek tiek sausos informacijos apie mane.

Lytis: Vyras.

Gyvenamoji vieta: Vilnius, Lietuva

Gimtasis miestas: Jurbarkas, Lietuva.

Gimimo data: 1991 m. Sausio 20 d.

Užsiėmimai: Interneto svetainių kūrimas.

Pomėgiai: Medžioklė, laisvalaikis gamtoje, lengvas sportas, alus.

Mėgstamos svetainės: supergames.lt ; young.lt ; google.lt .

Mėgstamos citatos: „Visiems po lašinį.“

Išsilavinimas: vidurinis, dabartinis studentas (Vilniaus Verslo Kolegija).

Neturiu jokių žalingų įpročių, daug laiko praleidžiu prie kompiuterio, nes tenka pasėdėti prie daug projektų.

mano sausio 18 beveik vienu diena gimem :Dtik metai skirias

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įstojau į Vilniaus Verslo Kolegiją!!!

Vienu smūgiu nakui! Tą ką įrašiau pirmu numeriu, ten ir įstojau! Studijuosiu tą ką svajojau: programavimas ir internetinės technologijos. Belekiek laimės. :nice: :ohoh: :lol:

Dabar galiu 100% garantuoti, kad SuperGames.lt ištobulės stipriai, pagaliau galėsiu viską nuo 0 forumui padaryti pats ir nereikės nieko samdyti.

Vilniau, laikykis aš ateinu! :pistols: :liuxas: :D

Kad supergames ir tjp tobulas ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eqeo, taip, gal jau kokius 6-7 metus, bet pas nemedžioju, tik dalyvauju medžioklėse kaip varovas. Tiesa per šių metų sezoną dar nebuvau nei kartą, nors sezonas jau įpusėjo, nes retai grįžtu į Jurbarką, o ir grįžęs turiu ką veikti, tai neišeina.

MariusZ, tikrai ne ir kažin ar kada bus tobulas, nes viskas keičiasi, tobulėja, todėl ir forumas turi vytis evoliuciją. Net jei ir būtų tobulas, tai neilgam, nes greitai atsirastų ką reikėtų patobulinti. :)

dObleik, Kalėdos jau praėjo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eqeo, taip, gal jau kokius 6-7 metus, bet pas nemedžioju, tik dalyvauju medžioklėse kaip varovas. Tiesa per šių metų sezoną dar nebuvau nei kartą, nors sezonas jau įpusėjo, nes retai grįžtu į Jurbarką, o ir grįžęs turiu ką veikti, tai neišeina.

MariusZ, tikrai ne ir kažin ar kada bus tobulas, nes viskas keičiasi, tobulėja, todėl ir forumas turi vytis evoliuciją. Net jei ir būtų tobulas, tai neilgam, nes greitai atsirastų ką reikėtų patobulinti. :)

dObleik, Kalėdos jau praėjo. :D

Tėvas pas mane medžiotojas, tai prie progos išeina biški ir man pamedžioti, buvo įdomu sužinoti, ar rimtai tuo užsiemi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4751 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...