Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tai bus geriausias servas Lietuvoje ir netik.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. nagrinėjau daug serverių, gamemode'ų. Tad nusprendžiau sukurti profesonalią grupę ir sukurti geriausią serverį Lietuvoje ir ne tik, kad žmonių ateitų daugiau negu kituose serveriuose. Kiti norėtų prisijungti prie mūsų.

Renku 4,3 arba 2 profesonalų grupę. Čia rašykite savo anketas. Neimsiu kažkokių žioplių. Turite būti jau atlikę darbų, paslaugų ir turėti gerų rekomendacijų!

Mokėsiu tikrai nemažai, bet darbo bus normaliai. Reikia sukurti labai gerą, naują mums visiems patinkantį gamemode'ą.

Anketos pildymo forma:

1. Ką ir kiap jūs mokate?

2. Kokius darbus jau esate atlikę?

3. Ar dirbsite sunkiai ir ilgai?

4. Kodėl turiu paimti būtent jus, o ne ką nors kitą?

5. Parašykite apie save.

Dėl atlyginimo susitarsim. Jei jūs mokate gerai mappinti, scriptinti ir t.t. Nepagailėkite prisijunkite!!!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moku mappinti ir mokinuosi scriptint(moku jau nrml), bet bus paskiriami kas už ką atsakingi. Reikės daug dirbti. Bus ir web ir host tikrai. Nu žodžiu darbuotojams mokėsiu daug. Mažesniems serveriams siūlysim prisijungt prie mūsų, ateit pas mus. Kursim naują niekur nematytą gm. Kas daugs dirbs tikrai bus atlyginta. Vėliau kai įsibėgėsim pasiulysim ir geresniems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Ką ir kiap jūs mokate? Moku mappinti labai gerai ir truputi scriptinti.

2. Kokius darbus jau esate atlikę? Mappinimo ir esu sukūręs pirma serverį(GRP) Las Vegas kaimuose.

3. Ar dirbsite sunkiai ir ilgai? Taip.

4. Kodėl turiu paimti būtent jus, o ne ką nors kitą? Tau rinktis, nenori neimk. :)

5. Parašykite apie save. Man yra 16 metų, esu draugiškas, aktyvus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Anketos pildymo forma:

1. Ką ir kiap jūs mokate? Mappinti.

2. Kokius darbus jau esate atlikę? Įvairius..

3. Ar dirbsite sunkiai ir ilgai? Jo

4. Kodėl turiu paimti būtent jus, o ne ką nors kitą? Jūsų pasirinkimas

5. Parašykite apie save. Svarbu darbas - o ne kas jį padaro.

P.S. skype babene2. Esu brangus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Ką ir kiap jūs mokate?Moku scriptinti,mappinti kuriu viska.

2. Kokius darbus jau esate atlikę?Esu sukures 4 gamemode 2 nuo 0 2 nuo grp4. Turiu sukures daug fs.

3. Ar dirbsite sunkiai ir ilgai?Taip,ziurint kiek darbo bus.

4. Kodėl turiu paimti būtent jus, o ne ką nors kitą?Turite paimti mane del to,kad esu patyres daug ir moku viska.

5. Parašykite apie save.Mano vardas : Lukas. Zaidziu samp apie 3 metus scriptinu 2 metus mappinu 2 metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepykite administracija, kad čia rašau. Man reikia profesonalų. Manau čia jie lankosi tikrai dažniau.

Chebra, nedurniuokite. Jei kyla klausimų, neaiškumų rašykite AŽ arba skype. Beje man 16. Moku mappint, dar mokinuosi scriptint, taisyt bugus. Kas dar temoj užduos klausimą bus atmesti ir neatsakysiu į klausimus. Dėl mokėjimų susitarsim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepykite administracija, kad čia rašau. Man reikia profesonalų. Manau čia jie lankosi tikrai dažniau.

Chebra, nedurniuokite. Jei kyla klausimų, neaiškumų rašykite AŽ arba skype. Beje man 16. Moku mappint, dar mokinuosi scriptint, taisyt bugus. Kas dar temoj užduos klausimą bus atmesti ir neatsakysiu į klausimus. Dėl mokėjimų susitarsim.

Susitarsim sako... Būna tokių kurie numeta 50-100litų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Ką ir kiap jūs mokate?: Aš moku mappinti jau buvau prisidejes prie projekto Bei jau biški moku scriptinti

2. Kokius darbus jau esate atlikę?: Esu atlikes serve daugelyje sumapintu dalyku ir ikeles juos.Ir visiem jie labai patiko

3. Ar dirbsite sunkiai ir ilgai?: Taip,kaip ir dabar

4. Kodėl turiu paimti būtent jus, o ne ką nors kitą?: Nes kiti tik rašo,kad taip moka bet poto sako aj taj aš ar tik biški moku.Bet greit išmoksiu aš jau moku mappinti,bet nesakau kad moku labai gerai scriptinti.

5. Parašykite apie save.: Esu Dovydas Mėgstantis Sa:Mp projektus ir daug Panolifinti prie sampo.bei daugely valandu dirbu su scriptinimu ir mappinimu

Jei ka skype druzbalt9

Man svarbu,kad prisidėčiau prie projekto.Man tereikia superadmino ir dar kaiko.Ma svarbu,kad tik žmonem patiktu ir jie žaistu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepykite administracija, kad čia rašau. Man reikia profesonalų. Manau čia jie lankosi tikrai dažniau.

Chebra, nedurniuokite. Jei kyla klausimų, neaiškumų rašykite AŽ arba skype. Beje man 16. Moku mappint, dar mokinuosi scriptint, taisyt bugus. Kas dar temoj užduos klausimą bus atmesti ir neatsakysiu į klausimus. Dėl mokėjimų susitarsim.

Susitarsim sako... Būna tokių kurie numeta 50-100litų...

Grazus tavo paveikslelis ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...