Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcrBEQAxCELRlggrKpv%2B%2B0ri6b9hYAT6Xztt5W1bwu0CCxoU6YFD9UBkz0Lye%2BcD

 Arba galima dar mąstyt apie gtx 980 variantą, bet tai nelabai apsimoka. Su GTX 970 galėsi žaist visus žaidimus, bent jau šiuometinius ir neabejoju daug laiko į priekį.

 

 

 

 siūlai i7 unlocked procą su pačia pigiausia budget motininę kuri nėra z serijos ir netinka šiam cpu.

Redaguota , nario .karloz

Kam imti unlocked procesorių tu man pasakyk?

 

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcrBEQAxCELRlggrKpv%2B%2B0ri6b9hYAT6Xztt5W1bwu0CCxoU6YFD9UBkz0Lye%2BcD

 Arba galima dar mąstyt apie gtx 980 variantą, bet tai nelabai apsimoka. Su GTX 970 galėsi žaist visus žaidimus, bent jau šiuometinius ir neabejoju daug laiko į priekį.

 

 

 

 siūlai i7 unlocked procą su pačia pigiausia budget motininę kuri nėra z serijos ir netinka šiam cpu.

Jis tikriausiai net neoverclock'ins to CPU o jūs dar kišat tokius variantus.

Mano build'as kažkaip magiškai pasikeite tai duodu kita - https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcjJEQAwCMPAljgdnPTfV4CXdqQ8wNUHMqc0WHZVPKEDk4g97kUsMqoaHw%3D%3D

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Nera atskiro cooler'io, todel imt proca su K raide yra useless. Bei OC motinine irgi.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)

 

Kam imti unlocked procesorių tu man pasakyk?

 

Jis tikriausiai net neoverclock'ins to CPU o jūs dar kišat tokius variantus.

Mano build'as kažkaip magiškai pasikeite tai duodu kita - https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcjJEQAwCMPAljgdnPTfV4CXdqQ8wNUHMqc0WHZVPKEDk4g97kUsMqoaHw%3D%3D

 

  Jei biudžetas leidžia, tai kodėl gi ne? čia mano pačio mintį pacitavai mano mintį, taip kad nieko naujo. O jei rimčiau, tai tavo buildas man nelogiškas išvis.. Sakykim gerai kad yra gtx 980, bet skirtumas tarp gtx 970 ir 980 yra mažas, arba toks, jog žaidžiant žaidimus ant ultra diskomforto nepajusi. http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-980-vs-GeForce-GTX-970ant crysis 3 970 pralaimi, 8 fps, bioshock 6 fps, o kaina laimi 200~ eur.  Argi negeriau suderint gtx 970 + i7 4790K (4ghz bazinis)? Galėtų ne tik žaidimus žaist ant ultra, bet ir su kitom programom padirbėt. Ir dar, nedėčiau gtx980 į mATX. Už tokią kainą tikrai tegul ima atx variantą. Pats pasidomėk ir suprasi kodėl taip sakau.

Redaguota , nario .karloz

  Jei biudžetas leidžia, tai kodėl gi ne? čia mano pačio mintį pacitavai mano mintį, taip kad nieko naujo. O jei rimčiau, tai tavo buildas man nelogiškas išvis.. Sakykim gerai kad yra gtx 980, bet skirtumas tarp gtx 970 ir 980 yra mažas, arba toks, jog žaidžiant žaidimus ant ultra diskomforto nepajusi. http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-980-vs-GeForce-GTX-970ant crysis 3 970 pralaimi, 8 fps, bioshock 6 fps, o kaina laimi 200~ eur.  Argi negeriau suderint gtx 970 + i7 4790K (4ghz bazinis)? Galėtų ne tik žaidimus žaist ant ultra, bet ir su kitom programom padirbėt. Ir dar, nedėčiau gtx980 į mATX. Už tokią kainą tikrai tegul ima atx variantą. Pats pasidomėk ir suprasi kodėl taip sakau.

Na taip bet mano manymu ateityje GTX 980 bus 10x pranašesnis negu GTX 970. O kam imti i7 4790K jeigu jis jo galimybių netgi nenaudos? Pinigai į balą.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

 

Na taip bet mano manymu ateityje GTX 980 bus 10x pranašesnis negu GTX 970. O kam imti i7 4790K jeigu jis jo galimybių netgi nenaudos? Pinigai į balą.

 

 O su procesoriumi kaip bus? Po metų-dviejų jau sakysi koks senas. Ateityje 10.5 karto bus pranašesnis, tuo pačiu kai kurie žaidimai pastebėjau jog naudoja cpu.

 Arba gtx980 ir i5 4690K dar geriau, kadangi pa'ocinus tą cpu, bus pats tas.

Redaguota , nario .karloz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...