Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasipiktinimas zmogumi kurio nick yra Protingas


Aurimas_Graztasdzz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3164 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Grasina DDOS per pm:

 

http://www.supergames.lt/index.php?app=members&module=messaging&section=view&do=showConversation&topicID=94443&st=0#msg178002

 

Jei matyti negalit tai visa nukopijuosiu:

 

Protingas: Dabar taip, pasakiau trumpai ir aiškiai, mažiau ahuielink, nes gali netas dingt kokiai savatei  :) Čia tik Just A Tip.

 

As: Vel tu? Pats raganeji ant manes spammindamas tema...

 

Protingas: Sakau patylėk, nes tau pize bus tam tikraja žodžio prasme.

 

As: Gal tu patylek nes tu cia vienintelis su savim kalbi.

 

Protingas: Dabar tau pize.

 

Gal kas zinot del ko jis prikibo taip prie manes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho. Nejaugi kokia tema? Snoopai kodėl nenufotkinai ir į ts per skypa kviečiau? Net iš kontaktu išmetei :DDDDDD

 

Protingas: Dabar taip, pasakiau trumpai ir aiškiai, mažiau ahuielink, nes gali netas dingt kokiai savatei   :) Čia tik Just A Tip.

 

Protingas: Tai einam ant skype pakalbėsim taip. Pridėk tomelx940

Aure_Kill: Kodel tureciau? su duxais neinu

Protingas: Tai prisišnekėsi tuoj, paskui turėsi bėdų. Bijai į skype eit ar i kokį teamspeak?

Aure_Kill: eik *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt*

 
Ir tada kitas chatas po 2 dienu maždaug.

Protingas: Dabar taip, pasakiau trumpai ir aiškiai, mažiau ahuielink, nes gali netas dingt kokiai savatei   :) Čia tik Just A Tip.

 

As: Vel tu? Pats raganeji ant manes spammindamas tema...

 

Protingas: Sakau patylėk, nes tau pize bus tam tikraja žodžio prasme.

 

As: Gal tu patylek nes tu cia vienintelis su savim kalbi.

 

Protingas: Dabar tau pize.

 

Tai dafak seni? Jeigu canceriu gimei, canceriu ir liksi. Paskaitykit komentarus: http://www.supergames.lt/topic/235141-life-is-life-cracked-18-ip-mclifeislifeeu/

Redaguota , nario Protingas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Oho. Nejaugi kokia tema? Snoopai kodėl nenufotkinai ir į ts per skypa kviečiau? Net iš kontaktu išmetei :DDDDDD

 

Protingas: Dabar taip, pasakiau trumpai ir aiškiai, mažiau ahuielink, nes gali netas dingt kokiai savatei   :) Čia tik Just A Tip.

 

Protingas: Tai einam ant skype pakalbėsim taip. Pridėk tomelx940

Aure_Kill: Kodel tureciau? su duxais neinu

Protingas: Tai prisišnekėsi tuoj, paskui turėsi bėdų. Bijai į skype eit ar i kokį teamspeak?

Aure_Kill: eik *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt*

 
Ir tada kitas chatas po 2 dienu maždaug.

Protingas: Dabar taip, pasakiau trumpai ir aiškiai, mažiau ahuielink, nes gali netas dingt kokiai savatei   :) Čia tik Just A Tip.

 

As: Vel tu? Pats raganeji ant manes spammindamas tema...

 

Protingas: Sakau patylėk, nes tau pize bus tam tikraja žodžio prasme.

 

As: Gal tu patylek nes tu cia vienintelis su savim kalbi.

 

Protingas: Dabar tau pize.

 

Tai dafak seni? Jeigu canceriu gimei, canceriu ir liksi. Paskaitykit komentarus: http://www.supergames.lt/topic/235141-life-is-life-cracked-18-ip-mclifeislifeeu/

 

Koks atsilikęs žmogus gali stumti vadindamas "Canceriu"(Angl. Vėžys). Tai tesiog idiotiškumas. Toje temoje panaudojai cancer žodį kiekvienam poste mažiausiai 3 kartus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Susidurės ne viena karta su asmeniu kuris grasino DDOS ir man bet iki šiol jokių požymių kad esu Už'ddos'intas nebuvo.

 

Rimti čiūvai, negrasina DDoS, ir pirmą, jis net nežino ką pats darytų, jeigu kažką darytų, tai ne DDoS, o DoS

MS-DOS ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Susidurės ne viena karta su asmeniu kuris grasino DDOS ir man bet iki šiol jokių požymių kad esu Už'ddos'intas nebuvo.

 

MS-DOS ane?

 

Jeigu neišmanai, tai nesiginčyk.

 

DDoS (Distributed Denial of Service) - tai kai iš daug kompiuterių siunčiami paketai į vieną tašką

DoS (Denial of Service) - Tai kai iš vieno kompiuterio siuničami paketai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ir norėčiau papasakoti savo nuomonę apie šį veikėją (Protingas a.k.a Inspect):

 

Jie abudu žaidė mano MC serveryje (The_Snoopas a.k.a Aure_Kill pradėjo anksčiau). Kiek žinau, tai jie buvo vieni iš turtingiausių mano serverio žaidėjai. Po to aš buvau išvažiavęs bei negalėjau prižiūrėti serverio. Kitos dienos vakarą man gryžus ir prisijungus prie serverio, The_Snoopas, Inspect ir dar pora žaidėjų buvo susipykę. The_Snoopas buvo kalčiausias. Nu jie susitaikė, bet po to The_Snoopas padegė serverio mišką ir aš jam daviau IPBAN. Po to jis parašė mano serverio temoj, kad gavo IPBAN už medžių deginimą, ir kitam užbanintam veikėjui pasireiškus, prasidėjo Inspecto rage. Pirmai Inspect gražiuoju prašė, kad aš duočiau The_Snoopas IP adresą, bet jis liko nieko nepešęs. Paskui 23:31 jis pradėjo prašinėti The_Snoopas IP bet negavęs IP, pradėjo grasinti tipo įsilauš į mano serverį: :D (Beje, jis yra vieno pagarsėjusio MC serverio adminas...)

Untitled.png

Untitled2.pngUntitled3.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ir norėčiau papasakoti savo nuomonę apie šį veikėją (Protingas a.k.a Inspect):

 

Jie abudu žaidė mano MC serveryje (The_Snoopas a.k.a Aure_Kill pradėjo anksčiau). Kiek žinau, tai jie buvo vieni iš turtingiausių mano serverio žaidėjai. Po to aš buvau išvažiavęs bei negalėjau prižiūrėti serverio. Kitos dienos vakarą man gryžus ir prisijungus prie serverio, The_Snoopas, Inspect ir dar pora žaidėjų buvo susipykę. The_Snoopas buvo kalčiausias. Nu jie susitaikė, bet po to The_Snoopas padegė serverio mišką ir aš jam daviau IPBAN. Po to jis parašė mano serverio temoj, kad gavo IPBAN už medžių deginimą, ir kitam užbanintam veikėjui pasireiškus, prasidėjo Inspecto rage. Pirmai Inspect gražiuoju prašė, kad aš duočiau The_Snoopas IP adresą, bet jis liko nieko nepešęs. Paskui 23:31 jis pradėjo prašinėti The_Snoopas IP bet negavęs IP, pradėjo grasinti tipo įsilauš į mano serverį: :D (Beje, jis yra vieno pagarsėjusio MC serverio adminas...)

Untitled.png

Untitled2.pngUntitled3.png

Koks to projekto pavadinimas? pvpspiked? Haha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ir norėčiau papasakoti savo nuomonę apie šį veikėją (Protingas a.k.a Inspect):

 

Jie abudu žaidė mano MC serveryje (The_Snoopas a.k.a Aure_Kill pradėjo anksčiau). Kiek žinau, tai jie buvo vieni iš turtingiausių mano serverio žaidėjai. Po to aš buvau išvažiavęs bei negalėjau prižiūrėti serverio. Kitos dienos vakarą man gryžus ir prisijungus prie serverio, The_Snoopas, Inspect ir dar pora žaidėjų buvo susipykę. The_Snoopas buvo kalčiausias. Nu jie susitaikė, bet po to The_Snoopas padegė serverio mišką ir aš jam daviau IPBAN. Po to jis parašė mano serverio temoj, kad gavo IPBAN už medžių deginimą, ir kitam užbanintam veikėjui pasireiškus, prasidėjo Inspecto rage. Pirmai Inspect gražiuoju prašė, kad aš duočiau The_Snoopas IP adresą, bet jis liko nieko nepešęs. Paskui 23:31 jis pradėjo prašinėti The_Snoopas IP bet negavęs IP, pradėjo grasinti tipo įsilauš į mano serverį: :D (Beje, jis yra vieno pagarsėjusio MC serverio adminas...)

Untitled.png

Untitled2.pngUntitled3.png

Wtf? cia net ne mano skype. Mano skype yra tomelx940 :DD Zjbs dar geriau :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3164 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...