Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasipiktinimas zmogumi kurio nick yra Protingas


Aurimas_Graztasdzz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Numirsiu kad bauda gausiu Žmonėėės Dėkit -rep :D Ir šeip nesuprantu aš jūsų, jeigu kažkas nepatinka, tai einam i PM išsiaiškinti, o ne būtina kišti dar +30 žmonių ar daugiau, kad visi ant manes užsirautu dėl tavo vaikiško užsiožiavimo, tai sakau kas kažkam netaip tai į PM einam dabar 1 užsirovė iš oro ir 30 iš paskos :D Čia maždaug pasakytų šok į šulinį ir visi šoktumėt. Graudūs esat. Nesielkit kaip vaikigaliai, ir manau kad aš nesu užsirovęs, kad dėčiau žmogui ant kiekvieno posto -rep. Žmogui su psichika negerai jau :D Gerai. I'm done, rašykit ką norit :DD Žmogaus vistiek nepakeisit.

Redaguota , nario Protingas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Numirsiu kad bauda gausiu Žmonėėės Dėkit -rep :D Ir šeip nesuprantu aš jūsų, jeigu kažkas nepatinka, tai einam i PM išsiaiškinti, o ne būtina kišti dar +30 žmonių ar daugiau, kad visi ant manes užsirautu dėl tavo vaikiško užsiožiavimo, tai sakau kas kažkam netaip tai į PM einam dabar 1 užsirovė iš oro ir 30 iš paskos :D Čia maždaug pasakytų šok į šulinį ir visi šoktumėt. Graudūs esat. Nesielkit kaip vaikigaliai, ir manau kad aš nesu užsirovęs, kad dėčiau žmogui ant kiekvieno posto -rep. Žmogui su psichika negerai jau :D Gerai. I'm done, rašykit ką norit :DD Žmogaus vistiek nepakeisit.

 

Prie ko cia as? Pats pradejai kibti prie visko ka as parasau ir canceriu vadint. Nelabai kreipiau demesi ir dar demesio pradejai noret grasindamas ddos tai va. Dziaukis demesiu.

 

Oho. Nejaugi kokia tema? Snoopai kodėl nenufotkinai ir į ts per skypa kviečiau? Net iš kontaktu išmetei :DDDDDD

 

Protingas: Dabar taip, pasakiau trumpai ir aiškiai, mažiau ahuielink, nes gali netas dingt kokiai savatei   :) Čia tik Just A Tip.

 

Protingas: Tai einam ant skype pakalbėsim taip. Pridėk tomelx940

Aure_Kill: Kodel tureciau? su duxais neinu

Protingas: Tai prisišnekėsi tuoj, paskui turėsi bėdų. Bijai į skype eit ar i kokį teamspeak?

Aure_Kill: eik *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt*

 
Ir tada kitas chatas po 2 dienu maždaug.

Protingas: Dabar taip, pasakiau trumpai ir aiškiai, mažiau ahuielink, nes gali netas dingt kokiai savatei   :) Čia tik Just A Tip.

 

As: Vel tu? Pats raganeji ant manes spammindamas tema...

 

Protingas: Sakau patylėk, nes tau pize bus tam tikraja žodžio prasme.

 

As: Gal tu patylek nes tu cia vienintelis su savim kalbi.

 

Protingas: Dabar tau pize.

 

Tai dafak seni? Jeigu canceriu gimei, canceriu ir liksi. Paskaitykit komentarus: http://www.supergames.lt/topic/235141-life-is-life-cracked-18-ip-mclifeislifeeu/

 

 

Kad tu net mano skype neturi -_- Ir nepridedu zmoniu be reikalo.

Yra įrodymai, kad grąsina ddosais... Rašyk į kibernetinę policiją ir fsio su baudele sedės.

 

Jau pranesiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Numirsiu kad bauda gausiu Žmonėėės Dėkit -rep :D Ir šeip nesuprantu aš jūsų, jeigu kažkas nepatinka, tai einam i PM išsiaiškinti, o ne būtina kišti dar +30 žmonių ar daugiau, kad visi ant manes užsirautu dėl tavo vaikiško užsiožiavimo, tai sakau kas kažkam netaip tai į PM einam dabar 1 užsirovė iš oro ir 30 iš paskos :D Čia maždaug pasakytų šok į šulinį ir visi šoktumėt. Graudūs esat. Nesielkit kaip vaikigaliai, ir manau kad aš nesu užsirovęs, kad dėčiau žmogui ant kiekvieno posto -rep. Žmogui su psichika negerai jau :D Gerai. I'm done, rašykit ką norit :DD Žmogaus vistiek nepakeisit.

Jeigu tu jį tikrai DDOS'int tai jis galėtu tiekejams pranešt kad jį DDOS'ina o tuo pačių metų tiekėjai paskambins į menturą ir tau pize.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Jeigu tu jį tikrai DDOS'int tai jis galėtu tiekejams pranešt kad jį DDOS'ina o tuo pačių metų tiekėjai paskambins į menturą ir tau pize.

 

Tai kad nieks neddosino, ir negrasino, buvo pasakyta, kad internetas dings, nerandu čia savo kaltės. Tiesiog magiškai užbursiu, kad žaibas nutrenktu ;D Ir dabar žiūrėkit vėl -rep nuo Aure, ne aš užsirovęs, o jis ir šitą galima sakyti kaip dramą sukūrė koks blogis yra žmogus su nicku Protingas :DD Bet kažkaip kai kviečiau į skypę ar ts3 pakalbėt sulaukiau neigiamo atsakymo. Dafuq seni? :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad nieks neddosino, ir negrasino, buvo pasakyta, kad internetas dings, nerandu čia savo kaltės. Tiesiog magiškai užbursiu, kad žaibas nutrenktu ;D Ir dabar žiūrėkit vėl -rep nuo Aure, ne aš užsirovęs, o jis ir šitą galima sakyti kaip dramą sukūrė koks blogis yra žmogus su nicku Protingas :DD Bet kažkaip kai kviečiau į skypę ar ts3 pakalbėt sulaukiau neigiamo atsakymo. Dafuq seni? :DD

 

 

Aš ir norėčiau papasakoti savo nuomonę apie šį veikėją (Protingas a.k.a Inspect):

 

Jie abudu žaidė mano MC serveryje (The_Snoopas a.k.a Aure_Kill pradėjo anksčiau). Kiek žinau, tai jie buvo vieni iš turtingiausių mano serverio žaidėjai. Po to aš buvau išvažiavęs bei negalėjau prižiūrėti serverio. Kitos dienos vakarą man gryžus ir prisijungus prie serverio, The_Snoopas, Inspect ir dar pora žaidėjų buvo susipykę. The_Snoopas buvo kalčiausias. Nu jie susitaikė, bet po to The_Snoopas padegė serverio mišką ir aš jam daviau IPBAN. Po to jis parašė mano serverio temoj, kad gavo IPBAN už medžių deginimą, ir kitam užbanintam veikėjui pasireiškus, prasidėjo Inspecto rage. Pirmai Inspect gražiuoju prašė, kad aš duočiau The_Snoopas IP adresą, bet jis liko nieko nepešęs. Paskui 23:31 jis pradėjo prašinėti The_Snoopas IP bet negavęs IP, pradėjo grasinti tipo įsilauš į mano serverį: :D (Beje, jis yra vieno pagarsėjusio MC serverio adminas...)

Untitled.png

Untitled2.pngUntitled3.png

 

Tikrai prasei mano ip ir manau kad toks durnas esu kad nesuprantu kas stresser yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal gali copy/paste tą tekstą kuri pranešei į cyberpolice? noriu taip pat pažvengti :D

Manai pranešė? :DDDDDD Aišku, kad ne nes mano kaltės čia nerasta, o jeigu duos tą "Pareiškimą" eis teismai, o per teismus man ez bus :D Nes kaltės nėra + moralinė žala dar prisiteisiu free euru :DD faina šmaina :DD ir dar jis už teismus turės sumokėt tai watafak seni? :D

Redaguota , nario Protingas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manai pranešė? :DDDDDD Aišku, kad ne nes mano kaltės čia nerasta, o jeigu duos tą "Pareiškimą" eis teismai, o per teismus man ez bus :D Nes kaltės nėra + moralinė žala dar prisiteisiu free euru :DD faina šmaina :DD ir dar jis už teismus turės sumokėt tai watafak seni? :D

Niekas už DDOS'us jums teismo nesamdys, gausi užsimokėti apvalia sumelę ir fsio, visgi, vaikų kaip tu kurie grasina "Aš tave užddosinsiu" yra daug. Kaltės nėra? nemanau kad Grasinimai nėra kaltė. Kaip tu prisiteisi? ką jis tau padarė? išvis, ko jūs kalbatės su tuo vaiku kuris tik ir vadina kitais savo ligos pavadinimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas už DDOS'us jums teismo nesamdys, gausi užsimokėti apvalia sumelę ir fsio, visgi, vaikų kaip tu kurie grasina "Aš tave užddosinsiu" yra daug. Kaltės nėra? nemanau kad Grasinimai nėra kaltė. Kaip tu prisiteisi? ką jis tau padarė? išvis, ko jūs kalbatės su tuo vaiku kuris tik ir vadina kitais savo ligos pavadinimu

Aš kirsiu skundą, eisim per teismus, mano kaltės nerasim :DD Keisti esat, dar "protingesnis už protinga" gal tu durnesnis už protingą, kadangi, tas žmogelis jau man skypėj jau rašė su savo "grasinimais" o jeigu atėjai čia pafreepostint tai nyk iš čia vaike.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas už DDOS'us jums teismo nesamdys, gausi užsimokėti apvalia sumelę ir fsio, visgi, vaikų kaip tu kurie grasina "Aš tave užddosinsiu" yra daug. Kaltės nėra? nemanau kad Grasinimai nėra kaltė. Kaip tu prisiteisi? ką jis tau padarė? išvis, ko jūs kalbatės su tuo vaiku kuris tik ir vadina kitais savo ligos pavadinimu

Nuo kada už grąsinimus yra netaikoma baudžiamoji atsakomybė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vietoj kamasutros pasiimk Lietuvos respublikos konstitucija.

Labai įdomu būtų sužinoti, kiek tau metų. O jeigu labai reikia galiu net ir ip numesti jo. Bet nustojo jo bendravimas kažkaip niekur nebeatrašo :D Lockinkit tema, nes tokie "Protingesni už protingą" labai mėgsta postus rinktis, mat ir konstituciją visą išmano :DDD Elgiatės kaip vaikai, čia jo ir mano asmeninės problemos, ne jūsų, tad protingesnis būsi jeigu nutilsi amžiams, nes atėjai postų rinktis, čia jau ir taip matosi, matai kad niekas tavęs nemėgsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai įdomu būtų sužinoti, kiek tau metų. O jeigu labai reikia galiu net ir ip numesti jo. Bet nustojo jo bendravimas kažkaip niekur nebeatrašo :D Lockinkit tema, nes tokie "Protingesni už protingą" labai mėgsta postus rinktis, mat ir konstituciją visą išmano :DDD Elgiatės kaip vaikai, čia jo ir mano asmeninės problemos, ne jūsų, tad protingesnis būsi jeigu nutilsi amžiams, nes atėjai postų rinktis, čia jau ir taip matosi, matai kad niekas tavęs nemėgsta.

Lygtais tave čia kas mėgtų. Kaip 14 metų vos pražengęs, per daug šneki.

Redaguota , nario Benyos
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Labai įdomu būtų sužinoti, kiek tau metų. O jeigu labai reikia galiu net ir ip numesti jo. Bet nustojo jo bendravimas kažkaip niekur nebeatrašo :D Lockinkit tema, nes tokie "Protingesni už protingą" labai mėgsta postus rinktis, mat ir konstituciją visą išmano :DDD Elgiatės kaip vaikai, čia jo ir mano asmeninės problemos, ne jūsų, tad protingesnis būsi jeigu nutilsi amžiams, nes atėjai postų rinktis, čia jau ir taip matosi, matai kad niekas tavęs nemėgsta.

 

Tokiam 7-meciui (tikriausiai) kaip tu mokytis nereikia kaip suprantu.

 

+ Pasiseke tau nes nepriime nes *zala jokia nepadaryta*

Redaguota , nario Aure_Kill
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokiam 7-meciui (tikriausiai) kaip tu mokytis nereikia kaip suprantu.

 

+ Pasiseke tau nes nepriime nes *zala jokia nepadaryta*

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Einam į skype, esu pakvietęs, priimk pašnekėsim žala tu žala. Aš jau bučiau užsišikęs jeigu žinojęs, kad gaučiau tą. + Tu net to skundo nerašei :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...