Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

samp dizainas


DesignFlow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Nepaminejau būtent savęs, tai kad nerašyk nesamonių.

 

Paskutini karta atsakau į tavo vaikiškus komentarus, kitus vaikais vadini o pačiam matosi kad tėvai mažai dėmesio skyrė.

 

nedomina ką tu minėjai ko neminėjai, tu bandai save kelt labiau į viršų, nei ankščiau keldavo save eisvetas (kuris vis normalėja su laikų), tau dar porą patarimų:

  1. išmok rašyt, duc*e
  2. valink iš forumo

 

vaikiški komentarai ir tavo, dar vaikiškesni nei visų komentuojančių šioje temoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nedomina ką tu minėjai ko neminėjai, tu bandai save kelt labiau į viršų, nei ankščiau keldavo save eisvetas (kuris vis normalėja su laikų), tau dar porą patarimų:

  1. išmok rašyt, duc*e
  2. valink iš forumo A vat dėl šito, norėsiu ir būsiu forume.

 

vaikiški komentarai ir tavo, dar vaikiškesni nei visų komentuojančių šioje temoje.

Nebandau savęs kelt man iš to jokio tikslo. Tiesiog atsibodo tokie kaip eisvet, nupiešia dizainą ir jau jaučiasi kaip dievas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nebandau savęs kelt man iš to jokio tikslo. Tiesiog atsibodo tokie kaip eisvet, nupiešia dizainą ir jau jaučiasi kaip dievas.

 

Nupieši šuda ir verki kad iškritikuoja ? atsigauk, niekas čia pagal tave nesitaikys, nori demesio ir kad tave gerbtu ? išmok daryti tai ko tu niekada nesugebėsi padaryt - piešt dizainus, tai kad jau dabar gali išsitrint photoshopa, nematau pas tave jokio patencialo. Esi apgailėtinas ir netalentingas mažvaikis, jeigu nupiešes dizaina paklausi mamytes ar gražu, nepamiršk kad žmones kartais meluoja, kad neįžeisti kitų, todėl nesusireikšmink per daug pls

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nupieši šuda ir verki kad iškritikuoja ? atsigauk, niekas čia pagal tave nesitaikys, nori demesio ir kad tave gerbtu ? išmok daryti tai ko tu niekada nesugebėsi padaryt - piešt dizainus, tai kad jau dabar gali išsitrint photoshopa, nematau pas tave jokio patencialo. Esi apgailėtinas ir netalentingas mažvaikis, jeigu nupiešes dizaina paklausi mamytes ar gražu, nepamiršk kad žmones kartais meluoja, kad neįžeisti kitų, todėl nesusireikšmink per daug pls

Aš kritiką priimu ne kaip kaip kurie. Kažkokių gyvenimo liekanų nesiruošiu klausyti, tai kad jeigu tau kažkas nepatinka tai tiesiog išeik iš šito forumo. Matosi kad tau tėvai mažai dėmesio skyrė, arba garantuotai neesi subrendėlis o kitus vadini mažvaikiais. Pirma nulipk nuo mamytės papo o tada kažkam kažką sakyk nes tu jau visiems atsibodės.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Aš kritiką priimu ne kaip kaip kurie. Kažkokių gyvenimo liekanų nesiruošiu klausyti, tai kad jeigu tau kažkas nepatinka tai tiesiog išeik iš šito forumo. Matosi kad tau tėvai mažai dėmesio skyrė, arba garantuotai neesi subrendėlis o kitus vadini mažvaikiais. Pirma nulipk nuo mamytės papo o tada kažkam kažką sakyk nes tu jau visiems atsibodės.

 

Vienas iš vaikiškumo požymiu kuriuos tu rodai kiek vienuose savo postuose " Speliojimai " Tu nieko nežinai, kas aš, kur aš gyvenu ir su kuo gyvenu, kiek aš uždirbu ir kaip aš save išlaikau, o pizdelini ir spelioji kad jis toks ir anoks, taip kalba tik vaikai kurie neturi ką pasakyti, ir jiems belieka pizdelint šuda, negraudink publikos vaikeli :)

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...