Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

samp dizainas


DesignFlow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na aš esu tas kuris dar tik mokosi ir prie dizainų dirbu dar nedaug
Bet noriu išgirsti jūsų kritikas bei nuomonęs gal tolimesnėje ateityje pasidalinsiu psd :|

----- PETRAZOLE *Myliu SuperGames.lt* NUOMONĖ NEĮDOMI -----

http://i.imgur.com/4AoFyNQ.png

Redaguota , nario Simple Tutorials
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Čystai, mano dizaino kopija.

Negana to, kad tu tik pasijungiai .psd ir ji paredagavai tai dar ir kreditus pakeitiai.

 

Mano dizainas :

 

http://www.supergames.lt/topic/233928-dalinuosi-savo-koduotu-dizain%C5%B3/

 

Ir tavo :

 

4AoFyNQ.png

 

Paemiau tik dizaino dydi ir viskas :D tik dar apačia bet ji bus keičiama čia tik pradinis nes tavo su dahuja klaidų buvo ir tavo psd net neliečiau pas mane dydis didesnis nes viskas neišsiteko mano įdėjos ir viskas , kad tik tavo apačią paemiau ir pradinį dydi. dizainas pats nevisiškai baigtas dar keičiamos detalės ir dadedamos idėjos jeigu galvoji kad tavo tipo būsenos atnaujinimus kopinau tai tik pamiršk jie irgi nebaigti ir visai bus keičiami

Redaguota , nario jėzus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paemiau tik dizaino dydi ir viskas :D tik dar apačia bet ji bus keičiama čia tik pradinis nes tavo su dahuja klaidų buvo ir tavo psd net neliečiau pas mane dydis didesnis nes viskas neišsiteko mano įdėjos ir viskas , kad tik tavo apačią paemiau ir pradinį dydi.

Apačia lygiai tokia pati kaip ir pas mane, tik tekstai pakeisti. Taip pat monitorius lygiais toks pats, spalvos nešneku kadangi jos išgalvotos ne mano. Dar paieška, būsenos atnaujinimų vietą " Ką šiuo metu veiki ? " kiek žinau išvis niekur nedaroma o aš padariau kaip išskirtinumą tai tipo tik apačia ir dydis taip? Aš nieko prieš kai yra paiimamas mano .psd paredaguojamas iš kažkur panaudojamas bet dar keistis kreditus ir meluoti kad tik apačia ir dydis tai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Apačia lygiai tokia pati kaip ir pas mane, tik tekstai pakeisti. Taip pat monitorius lygiais toks pats, spalvos nešneku kadangi jos išgalvotos ne mano. Dar paieška, būsenos atnaujinimų vietą " Ką šiuo metu veiki ? " kiek žinau išvis niekur nedaroma o aš padariau kaip išskirtinumą tai tipo tik apačia ir dydis taip? Aš nieko prieš kai yra paiimamas mano .psd paredaguojamas iš kažkur panaudojamas bet dar keistis kreditus ir meluoti kad tik apačia ir dydis tai..

 

Na ištikro paemiau tik apačia ir dydi nes kadangi kaip matai skilčių vieta yra kita. Tavo psd nesisiunčiau ir nesisiūsiu jeigu tau nepatinka viskas aš pakeisiu ir apačia. Būsenos atnaujinimus pasiliksiu nes jiem pritaikiau kitą įdėją. Viską dariau nuo tuščio lapo. Monitorius irgi bus keičiamas čia tik pradinė stadija ko bus vėliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ištikro paemiau tik apačia ir dydi nes kadangi kaip matai skilčių vieta yra kita. Tavo psd nesisiunčiau ir nesisiūsiu jeigu tau nepatinka viskas aš pakeisiu ir apačia. Būsenos atnaujinimus pasiliksiu nes jiem pritaikiau kitą įdėją. Viską dariau nuo tuščio lapo. Monitorius irgi bus keičiamas čia tik pradinė stadija ko bus vėliau

Netgi lygiavimas lygiai toks pat. Bei WTF, prie ko tos skiltis jeigu jos toj pačioj vetoj tik f_icon'os kitos ir dar sub-tekstą pridėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Netgi lygiavimas lygiai toks pat. Bei WTF, prie ko tos skiltis jeigu jos toj pačioj vetoj tik f_icon'os kitos ir dar sub-tekstą pridėjai.

 

Nėra toj pačioj vietoj pridėk abu dizainus ir pažiurėk. tavo tas lygiavimas ne toks pat. Krč aš tavo to suuupisto psd nesisiunčiau tai gal ir reputacijų lygiavimas tas pats ? Oj pas tave jų net nebuvo. Perdariau aš tą dizainą kad nebūtų toks kaip TAVO

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra toj pačioj vietoj pridėk abu dizainus ir pažiurėk. tavo tas lygiavimas ne toks pat. Krč aš tavo to suuupisto psd nesisiunčiau tai gal ir reputacijų lygiavimas tas pats ? Oj pas tave jų net nebuvo. Perdariau aš tą dizainą kad nebūtų toks kaip TAVO

Daugiau nebekomentuosiu, nes tai kopija. Žmones turintis normalų rėgėjima tikrai pamatys dar ne viena kopijuota vietą. Apie sidebar'us aš nieko nešnėkejau išvis. O lygiavimas tai taip, tu sugėbėjau apačioje dar jį suvaryti :x

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Daugiau nebekomentuosiu, nes tai kopija. Žmones turintis normalų rėgėjima tikrai pamatys dar ne viena kopijuota vietą. Apie sidebar'us aš nieko nešnėkejau išvis. O lygiavimas tai taip, tu sugėbėjau apačioje dar jį suvaryti :x

 

ulkN1da.png

Panaikinau tavo tas tipo kopijuotas vietas - Apačia ir nebėra tavo to monitoriaus. Viskas baigta ? Aš dar turiu nuotraukas kaip aš šitą darbą dariau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Čystai, mano dizaino kopija.

Negana to, kad tu tik pasijungiai .psd ir ji paredagavai tai dar ir kreditus pakeitiai.

 

Mano dizainas :

 

http://www.supergames.lt/topic/233928-dalinuosi-savo-koduotu-dizain%C5%B3/

 

Ir tavo :

 

4AoFyNQ.png

 

 

tavo dizaino kopija ? o tu kartais ne nuo greenside,lt nukopijavai ? tavo dizainas yra identiškas mano dizainui pagal proporcijas, tu tik su debiliškom nulinem žiniom meginai ji editinti taip, kad nesimatytu, kad kopija ir iš to pagaminai šuda, o kitas nevykelsi nutare ta šuda perkopjuoti ir taip su kiek vienu dizainu jus vis baisesnius darbus keliat (Y) WP, taigsi jūsų dizainai yra tik kopijos to kas jau yra sukurta ir padalinta, viska ka jūs keliat 80% yra kopijos, nebūčiau ikėles šito greenside dizaino ir padalines, niekas čia dar ilgai nekeltu jokiu ipb flat dizainu.. xd kas per darželis aš bbbd.

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tavo dizaino kopija ? o tu kartais ne nuo greenside,lt nukopijavai ? tavo dizainas yra identiškas mano dizainui pagal proporcijas, tu tik su debiliškom nulinem žiniom meginai ji editinti taip, kad nesimatytu, kad kopija ir iš to pagaminai šuda, o kitas nevykelsi nutare ta šuda perkopjuoti ir taip su kiek vienu dizainu jus vis baisesnius darbus keliat (Y) WP, taigsi jūsų dizainai yra tik kopijos to kas jau yra sukurta ir padalinta, viska ka jūs keliat 80% yra kopijos, nebūčiau ikėles šito greenside dizaino ir padalines, niekas čia dar ilgai nekeltu jokiu ipb flat dizainu.. xd kas per darželis aš bbbd.

Gal tu užsipisk viena karta, ipb išdestymą, flat stilių sugalvojai ne tu. Ne tu vienas kuris domisi grafikos dizainų ir tikrai sužinotu kad egzistuoja toks stilius kaip "flat". Nesijausk kaip kažkoks dievas nupiešes išskirtinį dizainą supistoje lietuvoje, nusileisk jau viena karta užpises tu jau visiem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Gal tu užsipisk viena karta, ipb išdestymą, flat stilių sugalvojai ne tu. Ne tu vienas kuris domisi grafikos dizainų ir tikrai sužinotu kad egzistuoja toks stilius kaip "flat". Nesijausk kaip kažkoks dievas nupiešes išskirtinį dizainą supistoje lietuvoje, nusileisk jau viena karta užpises tu jau visiem.

 

pasižiūrint į tavo dizainą ir į tavo kitus grafikos darbus tikrai matosi kaip stipriai domiesi grafinių dizainų, esi aukščiau nei visi :))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Gal tu užsipisk viena karta, ipb išdestymą, flat stilių sugalvojai ne tu. Ne tu vienas kuris domisi grafikos dizainų ir tikrai sužinotu kad egzistuoja toks stilius kaip "flat". Nesijausk kaip kažkoks dievas nupiešes išskirtinį dizainą supistoje lietuvoje, nusileisk jau viena karta užpises tu jau visiem.

 

xd vis nenustoji juokint, pas daktarus nesitikrinai dėl sveikatos trukumų ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pasižiūrint į tavo dizainą ir į tavo kitus grafikos darbus tikrai matosi kaip stipriai domiesi grafinių dizainų, esi aukščiau nei visi :))))

Nepaminejau būtent savęs, tai kad nerašyk nesamonių.

 

xd vis nenustoji juokint, pas daktarus nesitikrinai dėl sveikatos trukumų ?

Paskutini karta atsakau į tavo vaikiškus komentarus, kitus vaikais vadini o pačiam matosi kad tėvai mažai dėmesio skyrė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...