Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[AD] Vertex-Mu S3E1 | exp 150x / drop 50% / - On Saturday! 26/08/2015


Royality

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts


 

START DATE:

Server Start Date: Saturday >>> 29/08/2015 <<< 

 16:00 Time. (UK)

 18:00 Time. (LT)

 20:00 Time. (RU)

 

- experience: 150

- drop: 50%

- Server location: United Kingdom

- Carnage Event

- Rena Event

- New monsters and Items

- The system of mercenaries

- Quest System

- Cash Shop

- Chaos Card Master

- NPC PkClear

- NPC Pirate Lotery

- Mystical Soldier Event

- Speed Bug Fix

- Jewel Of Mistical

- Jewel Of Exellent

- Cards to increase the percentage of cooking in the chaos machine

- In-game reset system: /reset

- Exellent + Ancent Items

- Setting formulas characters

- Added new mixes stones

- New Jewels:

- Jewel Of Luck

- Jewel Of Element

- Jewel Of Ancent

- Jewel Of Added

- Jewel Of Justice

- Jewel Of Skill

- Jewel Of Level

- Offline Trade

- Global alert about a new offline shop nickname and coordinates

- NPC Buffer

- 4 Loose Change 100kk 250kk 500kk 1kkk

- Mass greeting and information about characters when entering the game (Gem,Reset,GReset)

- In-Game Grand Reset System /greset

- Added a command to distribute Commando at Dark Lord

- Buy Systemm Gem for zen - NPC Teleport (price Zen and Gem) Settings for Reset and grand Reset

- Client Hp Bar Target Hp

- Settings for Lorencia Battle Ring

- PvP System Setings for all map

- Command information Character /char Nick

- GM Command: /trace /pkset /move /teleport

- Function Accaunt Mode

- NPC Exchanger 

- New Item Drop Manager

- New Settings Calculator Character in procent

- Disconnect Hack protection server-side

- New Quest System

- Drop Event

- Happy Hour Event

- PvP Event

- Vip System

- Gem For Online

- Quest system in the development of the characteristics of the character

- Evangelion Event

- System Of Brother

- New client

- New Server files

 

 

 

Server version: Season 3 Episode 1

Experience: 150x

Drop: 50%

BLESS Bug: ON

Max level: 400

Reset level: 400

Reset command in game: /reset

Grand reset command in game: /greset

1 GEM = 10Gem points in x-shop

GR(GrandReset) since: 60 resets

GR(GrandReset) credits: 3000crd

 





Server Client Downloads links - http://vertex-mu.com/index.php?page_id=downloads

 

More information in website news (NEW FILES!) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 karta paleistas jau ir prawipintas? Per 2 menesius?

 

Didziausios sekmes, bet serveris nerimtas visiskai. 2 kartus pats buvau jau uzsiregistraves. Ikritot i duobe gylia, neaisku kaip islysit is jos ir neverta tiketis rimtu ir pastoviu zaideju, jeigu pats serveris negali toks but  :)

 

Ir kam tiek tu postu kurt? Susitvarkyt visus situos reiktu:

Redaguota , nario Augis241
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na visu pirma, 4kartu jis nebuvo prawepintas, jeigu nematai čia yra nauji failai, visu antra temas kuria ir kiti žmones.

4 Tavo temos ir 1 kito zmogaus. Tiesiog noretus siek tiek maziau spamo ir tiek. Nereiskiu pykciu ar pretenziju, bet siokios tvarkos reikia laikytis ir be to, yra taisykles forumo. Galejai perdaryt jau esama tema. 

Nesikabinesiu, tiesiog pasakau kaip atrodytu profesionaliau, o Tu rinkis daryt kaip nori.

Bet buvo perkurtas 3-4 kartus jau ir paprasciausias klausimas: Kam?

Ir perfrazuosiu savo pasakyma: Ar perkurus serveri pasiliko senieji accountai zmoniu? Jei ne, tai kodel neissaugojot? Ir ar tai neprilyginta wipe?

 

Be to, uzsiminsiu visiems norintiems losti: Nesitikekit bent didesnes nei bazines anglu kalbos is admino, nebent snekat rusiskai. O konkretumo pas zmogu irgi nera. Tad jeigu rimtam zaidimui ruosiates, ieskokit kito serverio. Ir tai sakau ne is pykciu kazkokiu, o pamacius serverio valdyma ir gyvenima jame. Administracijai reiktu biskutuka pakeisti poziuri i viska.

 

Tai tiek is mano puses. Sekmes su projektu  :)

Redaguota , nario Augis241
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na visu pirma, aš pats esu ne iš lietuvos, tai su anglu kalba pas mane viskas gerai.
Visu antra, serverio paleidimo dabar tu nematei, nes serveris dar nepaleistas.
faili buvo pirkti, todel ir buvo viskas keista. 
P.S kaip ir žinojau, nedeti reklama į "Lietuviška tinklapį" kur "žinovai" šneka. )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sezonas žemas.. Mažai kas belošia juose, miršta gi, žmonėms reikia naujovių, jei ką ir pritrauksi tai tik senbuvius vieną, antrą. 4 sezonas jau prie liepto galo, o tu dar mažesnį sukūrei...

Redaguota , nario DoWhy?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na visu pirma, aš pats esu ne iš lietuvos, tai su anglu kalba pas mane viskas gerai.

Visu antra, serverio paleidimo dabar tu nematei, nes serveris dar nepaleistas.

faili buvo pirkti, todel ir buvo viskas keista. 

P.S kaip ir žinojau, nedeti reklama į "Lietuviška tinklapį" kur "žinovai" šneka. )

Zinovai ar ne, bet esme tokia, kad esu perejes ir isbandes visus sezous ir pati mu pradejau zaist nuo antro sezono :)

Tad kazka tikrai galiu pakomentuot, nes ir zinios tai leidzia ir apskritai, zodzio laisve. 

Nu neblogai, jeigu serveris vis dar nepaleistas:

START DATE:
Server Start Date: Saturday >>> 29/08/2015 <<< 

 

Idomiai, arba kvailas as esu ir zaidziau vertex mu, ar tu kvailiu apsimeti dabar.. Tu kazkaip vengi atsakyt kodel tiek kartu "perleistas" serveris? 2 kartus ten losiau, du kartus perdare, du kartus accountas dingo. Viskas ivyko per menesi laiko.

Vienintelis rupimas dalykas man, kaip zaidejui, paklausti kodel serveris nestabilus, "keiciami, perkami" ar kas ten dar per veikla daroma su failais ir niekaip nepaleidziamas serveris ilgam laikui? 

As cia isvis rasau tik tam, kad zmones neapsigautu ir nesvaistytu laiko, jeigu su serveriu bus tapati nesamone, kuri buvo nuo pirmojo posto "Paleidziamas vertex mu" ir po to dar 4 buvo tokie pat postai, kai serveris (is naujo) paleidziamas.

Redaguota , nario Augis241
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas jau kas, bet iš šito žmogaus tikėjausi kažko gero, o čia kai sužinojau, kad serveris net nesugeba išsilaikyt ir jau neaišku kelintą kart iš naujo leidžiasi, geriau palauksiu kito įdomaus ir naujesnio serverio... LABAI laukiu kol pagaliau kas nors sukurs įdomų mu serverį, iš ties man šitas žaidimas labai patinka, net nežinau kodėl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Augi, kad data pakeičiau nebuvo perleidimas, net nebuvau įjungės serveri per šia data.
vot kaip buvo, buvo data, 29-08 
iškilo problemu, kur reikejo taisyti, pakeičiau data, ir aišku neužteko reklamos, accountu buvo vos 30 tai tikrai reikejo atideti.
o kas toliau, serveris nebuvo per menesi 2kartus išjungtas, aš tau dar karta kartoju.
čia tiesa sakant pirmas wipe, todel nereikia prisigalvoti, ai profe augi, pamiršau pamineti, tavo fnatic mu išvis pora sav buvo online, tai nejungiam profu. :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad tam fnatic'e pries uzsidarant buvo daugiau zmoniu, nei per tavo serverio atidaryma, net nekalbu apie tai, kad parasiau apie ta serveri sitam forume pries uzdaryma, apie kuri pats nezinojau, bet buna, zmones bent jau atvirauja zaidejams, o ne mala sh atsiprasant :))) ir jeigu jau paemei palyginima, tai tas serveris ilgiau buvo online, nei Tavo reklamos ir pats serveris kartu sudejus  :lol:

kam cia komentuot? Issakiau viska ka norejau ir viska ka maciau ir kaip kas buvo serveri, o kaip Tu issisukinesi is to, tai jau nebe mano dilema. Vien postai isduoda daug ka  ^_^

Nevertas demesio serveris, nebelabai renki kalba, tuoj prasides tuscias sarkazmas ir tai tik parodys subrendimo lygi :)

Didziausios sekmes tau ir vertex, na, bent jau menesiui  ;)

Redaguota , nario Augis241
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiurek, pas tave ten online kiek buvo 20? šaunu, pas mane sekia žymiai daugiau. Tada žmogau biški nusiramink, nepsihuok aš prisiminiau tave, tu klausei manes ar aš galiu duoti GM, pasakes ne sakei patikrinsi apsaugas serverio, veliau užblokavai, sekmes debilas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip gaila, kad mano kasdienine kalba yra Tau per auksto lygio arba nemegsti persiskaityti visko pilnai. Nepradek kurti kazkokiu pasaku, nes pasalinau is skype vien del to, kad spamini skype su nesamoningom reklamom. Buvau susidomejes tavo serveriu ir pirma karta tikrai atrode idomus, todel ir susirasem ir teiravaus ar ieskai kokios tai pagalbos, o del GM prasymu tikrai nebejuokauk ir nebekurk savo versiju, nes kazkaip liudna skaityti kaip nusikalbi. Aisku, suprantu, kad dar esi vaikas ir toks "bazaras" yra priimtinas Tau, o ypac kai issireiski internete, tai isvis jokiu stabdziu nera. Pas Tave ant serverio veike ir veiks sitie dalykai: Viridis, HM, net ir pats cheat engine veikia, o kalbant apie tinklapi, paprasciausias pinginimas uzdaro ji ir be manual restarto nebeisijungs, duosiu pvz: MegaDeath. Tavo programerio zinios dar tiek neisvystytos, kad sugebetum apsisaugot nuo ju, nes speju, kad nelabai sugebi issiaiskint baziniu pagrindu, kad kazka padarytum. Neturiu patirties tame, tad tik tiek galiu pasakyt, bet cia tikrai aisku. 

Kuo daugiau sneku, tuo labiau atrodo, kad smegenys dar per skystos suvirskinti informacija, o pykciu tikrai nereikia, cia visgi internetas, snekam ka norim ir kaip norim, nes esam saugus kitapus ekrano. Nesuprask klaidingai ir nepradek but mafijozu. 

Apie serverius nera net ka lygint, kur buvo tikrai dirbta, o kur tiesiog sumesta viskas ir tiek. 20 online manau geriau nei 5. 

Taigi, ismok priimt kritika, mokykis is jos ir siek tiek profesines kalbos mokykis, tai bus pirmas zingsnis brendimo link, tobulesi. 

Nieko nebezadu rasyti cia, nes manau, kad pasakiau pakankamai ir zmones perskaite komentarus, priims sprendima ar serveris tikrai vertas demesio ar ne, o Tu nebesiputok prie to kompiuterio ekrano, nes nuo to "kietesnis" nebusi. Suauk zmogau.

P.S. Nezinau kokio lygio kvailys turetum buti, kad net ir dabar kazka i sita zinute atrasysi neigiamo... Gaila.. Nekrisiu zemai, kad isjuokti Tave reiktu. 

Redaguota , nario Augis241
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

Labas žmogau, Taip taip, tikrai pas mane viskas sumesta, ant tiek esi man apgailetinas, kad iš tavo žodžiu matosi kaip tu maziniesi, ir dar ant galo pridurei "NEATRAŠYTI" tikriausiai tuom viskas pasibaige, nepatingesiu surades tave skypeje, parodyti žmonim ant kiek tu kietas esi, ir TAIP tu tikrai gali vadinti mane vaiku, Vyre.
Visi mes kažkieno vaikai.
(VAIKE) 
taipogi daug nerašysiu, tau spresti apie serveri neman, visgi esi tipinis lietuvis kuris tik nori ikasti, matosi kad jau esi ižeistas gyvenimo. 
Sekmes tau. (IDIOTE)  :kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiurek, pas tave ten online kiek buvo 20? šaunu, pas mane sekia žymiai daugiau. Tada žmogau biški nusiramink, nepsihuok aš prisiminiau tave, tu klausei manes ar aš galiu duoti GM, pasakes ne sakei patikrinsi apsaugas serverio, veliau užblokavai, sekmes debilas.

Oho, koks puikus serverio administratorius, kad žaidėjus debilais vadina :funny:  ir kelintas jau čia tavo serveris? 10? :funny: Kiek spamindavai visur su tais savo serveriais, visi ale skirtingi, nors skirtumų tarp jų net nebuvo beveik. O kitas dalykas, tai tų low rates serverių ir taip dabar pilna, nenori pakurt pvp (high rates) serverio? Va bent žaidėjų ateitų, nes Lietuvoje paskutinis high rates pvp serveris gan didelį populiarumą turėjo, kadangi pas tave dabar žiūriu 0 online. :D

 

EDIT: O, dar ir idiotais kitus vadini, na, koks administratorius, toks bus ir serveris - apgailėtinas.

Redaguota , nario J.Š
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...