Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3927 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Manau dauguma žinote modifikaciją pavadinimu "iCEnhancer", tai noriu jūs pralinksminti ! Ši modifikacija taip pat bus ir ant GTA V tik kitų pavadinimų "ToddyHancer".


 


Ši modifikacija dar nėra išleista, prie jos dar dirbama. Bet per video jau galime pamatyti kaip viskas atrodo, žiūrint video yra FPS problemų kadangi buvo filmuota su nešiojamu kompiuterių.


 



 


Modifikacijos kūrėjas yra "Martin Bergman" jis taip pat pasidalino senesniais variantais šios modifikacijos.


 


Kaip sakiau, modifikacija dar nėra išleista, testinis variantas bus išleistas kai modifikacijos kūrėjas pasijus pasiruošes tam.


 


Verčiau pats, nebuvo kažkokių google vertėjų tai sorry jei blogai.


 


šaltinis : pcgamer.com


  • Teigiamai 3
(redaguota)

Kas čia per modifikacija? Jokių pokyčių nematau.

Jei net nežinai kas yra iCEhancher tai aš patyliu, o jeigu žinotum tai jau tikrai suprastum kas čia per modifikacija. O jeigu būtum atsidarės senesnių variantų nuotraukas tai jų aprašyme parašyta " Tai tik ENB, perdaryti shader'iai, paprasti tweaks ir kažkiek tonemapping'o. "

Redaguota , nario darrel. antrasis
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
  • Parašė po 2 savaičių...

Tai, kad tas iCenhancer ir yra labiau pritaikytas GTA IV daliai, nes GTA IV yra labai niūraus ir rudeninio apšvietimo, todėl kai kurie žmonės bandė jį padaryti šviesesnį, vasariškesnį, labiau panašesnį į GTA V, ar kažką panašaus. O ant GTA V aš irgi kaip ir vienas rašė, nematau jokių žymių pokyčių, manau, kad net originalios grafikos atrodo pakankamai geriau. Nemanau, kad čia reikia modinti tokius dalykus ir tokius žaidimus, nors čia jau skonio reikalas, yra labai išrankių žmonių. :)

Tai, kad tas iCenhancer ir yra labiau pritaikytas GTA IV daliai, nes GTA IV yra labai niūraus ir rudeninio apšvietimo, todėl kai kurie žmonės bandė jį padaryti šviesesnį, vasariškesnį, labiau panašesnį į GTA V, ar kažką panašaus. O ant GTA V aš irgi kaip ir vienas rašė, nematau jokių žymių pokyčių, manau, kad net originalios grafikos atrodo pakankamai geriau. Nemanau, kad čia reikia modinti tokius dalykus ir tokius žaidimus, nors čia jau skonio reikalas, yra labai išrankių žmonių. :)

iCEhancer yra ir ant GTA:SA šiaip. Jeigu pokyčių nematot, tai matosi kad GTA V nežaidėt nemodinto.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3927 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...