Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

EpicCube || League Of Legends Minecraft'e ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2976 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Va prasideda.. Dar aukų jam reikia.. Tas tavo serveris kaip auka bus. Parodyk ką moki, jezau jei nemoki net nestatyk tu to map'o, man parodyk kaip tu jį automatizuosi.. Kaip tu padarysi taip, kaip šneki.. Ir aš tau tą mapą pastatysiu, gosh.. Čia trini miltus tiesiog.

Aš nesuprantu tu čia neturi ką veikt kad prie kiekvieno mano komentaro prisipis..i ? Nihuj..e nežinai serverio progreso tai atsiknis..k, Nesu iš tu kuris leidžia pinigų ant interneto.

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu tu čia neturi ką veikt kad prie kiekvieno mano komentaro prisipis..i ? Nihuj..e nežinai serverio progreso tai atsiknis..k, Nesu iš tu kuris leidžia pinigų ant interneto.

Tai apie ką šneka tada išvis eina? Pinigų jam nėra, laiko jam gaila. Tai kam išvis užsiimi tokiais projektėliais? Gausi rėmėją vienam mėnesiui, nieks nebežais ir susilyginsit su žemėm. Žiūrėk dviem žingsniais į priekį, nes kolkas atsilieki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 6 mėnesių...

Visa to ir paslaptis reikės modo o to žaidėjai nemėgsta.

Modus galima sudėti į modpacką ir atsisiūsti ir įrašyti su vienu palės paspaudimu tiek premiums tiek nelegalams

 

 

Nu ir tada *Myliu SuperGames.lt*. Galit trint tema ar rakint ta tema jau kaškaip *Myliu SuperGames.lt*..

Pabodo vapšie tas minecraft'as.

Lietuvos rinkoje unikaliams serveriams vietos nėra. Patikėk žinau ką sakau. Sekmė, remėjai, rimta administracija tik užsienyje. Įpatingai pasmane testeriai - Amerikiečiai, Anglai, Rusai. Lietuvių?  - 0  (Nu gal 1-3) nepamenu bet šeip sakau..Lietuvoje pilna šudinų ir vienodų serveriu... (Dar pasakykit kad ne). Vienu žodžiu gaila kad pasidavei, gal visai neblogas projektas būtų.

Redaguota , nario Woof`@
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Modus galima sudėti į modpacką ir atsisiūsti ir įrašyti su vienu palės paspaudimu tiek premiums tiek nelegalams

 

 
 

Lietuvos rinkoje unikaliams serveriams vietos nėra. Patikėk žinau ką sakau. Sekmė, remėjai, rimta administracija tik užsienyje. Įpatingai pasmane testeriai - Amerikiečiai, Anglai, Rusai. Lietuvių?  - 0  (Nu gal 1-3) nepamenu bet šeip sakau..Lietuvoje pilna šudinų ir vienodų serveriu... (Dar pasakykit kad ne). Vienu žodžiu gaila kad pasidavei, gal visai neblogas projektas būtų.

Neprikelinėk temos. Ačiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2976 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...