Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

EpicCube || League Of Legends Minecraft'e ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turiu Pranešima ir gan svarbūū!!!
Atidarome su 2 draugais musu Survival/PVP/Faction Serveri!.
Startas Rytoi!!!
Serveris buvo sukurtas pasiruošimo tikslam "League Of Minecraft" Projektui.
Šis survival serveris bus kaip ir antrasis serveris iš kurio galėsite prisijungt į LoM.
Kolkas LoM dar yra  kurimo progrese bet jau yra užbaigtas garantuotai 30Proc.
Survival Serveris yra labai daug atnaujinimas, tai kolkas gali trukti pluginu ir panasiai.
Šiame projekte atsisžvelgsime rimtai į kiekviena pateikta rimta įdėja/Žinute.
Tai rytoi lauksim jūsu SimpleCube Survival Serveryje!

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu Pranešima ir gan svarbūū!!!

Atidarome su 2 draugais musu Survival/PVP/Faction Serveri!.

Startas Rytoi!!!

Serveris buvo sukurtas pasiruošimo tikslam "League Of Minecraft" Projektui.

Šis survival serveris bus kaip ir antrasis serveris iš kurio galėsite prisijungt į LoM.

Kolkas LoM dar yra  kurimo progrese bet jau yra užbaigtas garantuotai 30Proc.

Survival Serveris yra labai daug atnaujinimas, tai kolkas gali trukti pluginu ir panasiai.

Šiame projekte atsisžvelgsime rimtai į kiekviena pateikta rimta įdėja/Žinute.

Tai rytoi lauksim jūsu SimpleCube Survival Serveryje!

Pirma viena projekta igyvendinkit, o ne pora ant karto.. Tai dabar lauzysies tai tam update reikes tai tam ir nieko nesigaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti nėra taip lengva sukurt tą LoM, tai man reikėjo daugiau praktikos. Bet matau daug kam čia pohui. Jaigu nenorit galiu atšaukt.
Tiesiog aš tą LoM serva labai daug koreguoju. Kaip kaškas rašė kad tiesiog "būs platinti pluginai" Aš ir išrinkau platintus tik koreguoju kad taip neatrodytu. Bet manau vistiek visiem p..x

 

Pirma viena projekta igyvendinkit, o ne pora ant karto.. Tai dabar lauzysies tai tam update reikes tai tam ir nieko nesigaus.

Supranti aš ten kokias 1-3h padarau atnaujinimu ant survival. O vakare prieinu prie LoM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti nėra taip lengva sukurt tą LoM, tai man reikėjo daugiau praktikos. Bet matau daug kam čia pohui. Jaigu nenorit galiu atšaukt.

Tiesiog aš tą LoM serva labai daug koreguoju. Kaip kaškas rašė kad tiesiog "būs platinti pluginai" Aš ir išrinkau platintus tik koreguoju kad taip neatrodytu. Bet manau vistiek visiem p..x

 

Supranti aš ten kokias 1-3h padarau atnaujinimu ant survival. O vakare prieinu prie LoM.

Asmeniškai man, tai kaip tik *Myliu SuperGames.lt* kokius tu ten pluginus naudosi. Man svarbu, kad būtų gerai optimizuota ir neatrodytų map'as šitaip skurdiškai. Nors siūliausi padėt pastatyt, bet kadangi nereikia - tai nereikia. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti nėra taip lengva sukurt tą LoM, tai man reikėjo daugiau praktikos. Bet matau daug kam čia pohui. Jaigu nenorit galiu atšaukt.

Tiesiog aš tą LoM serva labai daug koreguoju. Kaip kaškas rašė kad tiesiog "būs platinti pluginai" Aš ir išrinkau platintus tik koreguoju kad taip neatrodytu. Bet manau vistiek visiem p..x

 

Supranti aš ten kokias 1-3h padarau atnaujinimu ant survival. O vakare prieinu prie LoM.

Tai gal pirma map'ą susitvarkykit o jau paskui kurkit kitus serverius..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad čia yra tiesiog apgaulė, nes kam tada kurti ir prižiūrėti kitą serverį.Manau jie bandė įgyvendinti idėją, bet nesigavo iš platintų įskiepių ir todėl sukūrė ir survival/pvp serverį.Man atrodo, kad niekada nebus tokio serverio, tik vis rašys, kad kuriamas ir kvies pažaisti į kitą jų serverį.

Redaguota , nario DELA36
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad čia yra tiesiog apgaulė, nes kam tada kurti ir prižiūrėti kitą serverį.Manau jie bandė įgyvendinti idėją, bet nesigavo iš platintų įskiepių ir todėl sukūrė ir survival/pvp serverį.Man atrodo, kad niekada nebus tokio serverio, tik vis rašys, kad kuriamas ir kvies pažaisti į kitą jų serverį.

Supranti toki projekta 1 žmogui padaryt nemanai kad čia nėra lengva. Blmb jus supraskit į mane, po tokių komentaru nebėra noro kurti vapšie, nes šiandien suvokiau kiek aš prie to LoM prabūnu tai kaškaip per prievarta dabar dariau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti toki projekta 1 žmogui padaryt nemanai kad čia nėra lengva. Blmb jus supraskit į mane, po tokių komentaru nebėra noro kurti vapšie, nes šiandien suvokiau kiek aš prie to LoM prabūnu tai kaškaip per prievarta dabar dariau.

Tai kam reikalingas tas survival serveris, susiimk su kokiu draugeliu ir rimtai prie to LoM pradekit dirbti .Sekmes laukiu servo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti toki projekta 1 žmogui padaryt nemanai kad čia nėra lengva. Blmb jus supraskit į mane, po tokių komentaru nebėra noro kurti vapšie, nes šiandien suvokiau kiek aš prie to LoM prabūnu tai kaškaip per prievarta dabar dariau.

Dėl kelių žmonių nustosi serveri kurt? Jau  geriau išvis nekurk jeigu keli žmonės pasakė jog nesamonė ir tu iškart puoli į nevilti.. Žmonių žaidžiančiu mc yra daug, o šiaip įdėja tikrai nebloga, sekmės!

Redaguota , nario TheKatinas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nedelžmoniu man čia taip, tiesiog kaškaip suvokiau kad iš tikro kad tikrai nemažai praleidžiu laiko prie LoM. +Tas survival serveris yra sukurtas tam kad gal būs kas nupirks VIP ir gausiu biški kaip ir aukos, nes tas LoL'e reikės gan galingo hostingo kad nelagintu žaidėjam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nedelžmoniu man čia taip, tiesiog kaškaip suvokiau kad iš tikro kad tikrai nemažai praleidžiu laiko prie LoM. +Tas survival serveris yra sukurtas tam kad gal būs kas nupirks VIP ir gausiu biški kaip ir aukos, nes tas LoL'e reikės gan galingo hostingo kad nelagintu žaidėjam.

Va prasideda.. Dar aukų jam reikia.. Tas tavo serveris kaip auka bus. Parodyk ką moki, jezau jei nemoki net nestatyk tu to map'o, man parodyk kaip tu jį automatizuosi.. Kaip tu padarysi taip, kaip šneki.. Ir aš tau tą mapą pastatysiu, gosh.. Čia trini miltus tiesiog.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...