Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3961 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sitas jeigu bsk dasimesi geras butu PC

 

Jeigu taupant sitas geras PC

Jei turi kokiu klausimu sakyk

OC'int nk nereiketu, tikrai viskam tau pakaktu, abiejuose pc.

120gb per akis pakanka, bet jei megejas laikyt zaidimus, tai harda isimesi is seno pc, arba turguj uz 5eur nusipirksi baracuda 1TB :)

Labai jau pigūs PSU ir korpusai.
(redaguota)

Tautve, buildo korpusas kibirinis, dėl psu nežinau. Jo firma girdėta, bet ar patikima neaišku. Būna kad ir tokios negirdėtos firmos turi neblogą reputaciją, kaip dėl šitos nežn. Bet dėl kurposo pasakau - ten viskas uždus, sukais taip, kad šaltą žiemą iš mokyklos parėjęs galėsi pasidžiaut šlapias nuo sniego pirštines vietoj radiatoriaus ant korpuso. Arba atsijungsi šildyma ir šildys visą trobą vpš...

Redaguota , nario KarolisCC

Sitas jeigu bsk dasimesi geras butu PC

 

Jeigu taupant sitas geras PC

Jei turi kokiu klausimu sakyk

OC'int nk nereiketu, tikrai viskam tau pakaktu, abiejuose pc.

120gb per akis pakanka, bet jei megejas laikyt zaidimus, tai harda isimesi is seno pc, arba turguj uz 5eur nusipirksi baracuda 1TB :)

Garantuotai to pirmo PSU hujne kažkokia. Ir manau kokį CPU coolerį būtų gerai idėt.. O antram irgi PSU hujne ir buvo galima idėti paprastesne moitinine.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

 

Garantuotai to pirmo PSU hujne kažkokia. Ir manau kokį CPU coolerį būtų gerai idėt.. O antram irgi PSU hujne ir buvo galima idėti paprastesne moitinine.

 

Kazkas su elektronika draugauja? As galiu uztikrint, kad sis psu geresnis uz betkoki jus pasiulytumete. Jei jau nera lipduku, bei nudazyta kokia auksine ar juoda spalva, nereiskia , kad sudas. Kiti ismeta pinigus i dazus ir lipdukus, sie investuoja i elektronikos komponentus.. Geras vokieciu firmos gaminys.. o ne koks cooler master kitajska. Cpu coolerio pakaks stockinio, nepatyks gales water coolinga irgi turguj uz 10eur pasiimt..

 

Labai jau pigūs PSU ir korpusai.

Psu jau pakomentuota, na korpuso isvis nereikia, gali ant lentos susikalt, tiesiog korpusa naudoji, kad butu kur sukraut visus komponentus. Visi vienodai dulka.. Kam moket uz daugiau plastmases.. Na bet jei jau tikrai reikia buldozerinio korpuso, zinoma galima toki iskeist i lievesni cpu.

 

Garantuotai to pirmo PSU hujne kažkokia. Ir manau kokį CPU coolerį būtų gerai idėt.. O antram irgi PSU hujne ir buvo galima idėti paprastesne moitinine.

 

 

Tautve, buildo korpusas kibirinis, dėl psu nežinau. Jo firma girdėta, bet ar patikima neaišku. Būna kad ir tokios negirdėtos firmos turi neblogą reputaciją, kaip dėl šitos nežn. Bet dėl kurposo pasakau - ten viskas uždus, sukais taip, kad šaltą žiemą iš mokyklos parėjęs galėsi pasidžiaut šlapias nuo sniego pirštines vietoj radiatoriaus ant korpuso. Arba atsijungsi šildyma ir šildys visą trobą vpš...

Tai ir tiuninguota masina is isores gera, bet viduj dazniausiai sudas buna.. Tai geriau korpusa uz 100eur, ir pentiuma. Bus super kompiuteris, galima draugams pasigirti, koki grazu turiu... Kokia deze bebutu, vienodai oras cirkuliuos su siais buildais.

Redaguota , nario Tautve
huh.jpg
(redaguota)

O tu tą Inter-Tech'ą testvai? Domėjaisi, kas gamino to PSU komponentus? Nors ir PSU surinkti Vokietijoj, gali laisvai naudoti taivanietiškus ar kinietiškus komponentus. Sakei CM šūdas, nes rinktas Kinijoje, bet brangesnių CM PSU komponentai bus gaminti Japonijoje ir bus gana kokybiški. Be to, ar tas 700W PSU išnaudoja bent 80% tų 700W ar prašvaisto juos šilumos pavidalu?

Kalbant apie korpusą, čia kaip kam. Asmeniškai, patinka, kai viskas yra tvarkinga, gražiai padaryta. Su pigiais korpusais nei ten bus subalansuotas Air Flow, nei Cable Managment padarysi, bet kaip kam reikia, vieniems laidų krūva gerai, kitiems reikia idealaus Cable Managment.

Redaguota , nario Tautedorus

Kazkas su elektronika draugauja? As galiu uztikrint, kad sis psu geresnis uz betkoki jus pasiulytumete. Jei jau nera lipduku, bei nudazyta kokia auksine ar juoda spalva, nereiskia , kad sudas. Kiti ismeta pinigus i dazus ir lipdukus, sie investuoja i elektronikos komponentus.. Geras vokieciu firmos gaminys.. o ne koks cooler master kitajska. Cpu coolerio pakaks stockinio, nepatyks gales water coolinga irgi turguj uz 10eur pasiimt..

 

Psu jau pakomentuota, na korpuso isvis nereikia, gali ant lentos susikalt, tiesiog korpusa naudoji, kad butu kur sukraut visus komponentus. Visi vienodai dulka.. Kam moket uz daugiau plastmases.. Na bet jei jau tikrai reikia buldozerinio korpuso, zinoma galima toki iskeist i lievesni cpu.

 

Tai ir tiuninguota masina is isores gera, bet viduj dazniausiai sudas buna.. Tai geriau korpusa uz 100eur, ir pentiuma. Bus super kompiuteris, galima draugams pasigirti, koki grazu turiu... Kokia deze bebutu, vienodai oras cirkuliuos su siais buildais.

Nusišneki apie tuos PSU, visažinis atsirado.. Pasiemi kokybišką, normalų PSU kokios nors Aerocool, CM firmos ir sėdi patenkintas su 80+ sertifikatu, o ne su tokiu PSU kuris tipo 700w, bet yra kaip koks 300w.

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

(redaguota)

Kazkas su elektronika draugauja? As galiu uztikrint, kad sis psu geresnis uz betkoki jus pasiulytumete. Jei jau nera lipduku, bei nudazyta kokia auksine ar juoda spalva, nereiskia , kad sudas. Kiti ismeta pinigus i dazus ir lipdukus, sie investuoja i elektronikos komponentus.. Geras vokieciu firmos gaminys.. o ne koks cooler master kitajska. Cpu coolerio pakaks stockinio, nepatyks gales water coolinga irgi turguj uz 10eur pasiimt..

 

Psu jau pakomentuota, na korpuso isvis nereikia, gali ant lentos susikalt, tiesiog korpusa naudoji, kad butu kur sukraut visus komponentus. Visi vienodai dulka.. Kam moket uz daugiau plastmases.. Na bet jei jau tikrai reikia buldozerinio korpuso, zinoma galima toki iskeist i lievesni cpu.

 

Tai ir tiuninguota masina is isores gera, bet viduj dazniausiai sudas buna.. Tai geriau korpusa uz 100eur, ir pentiuma. Bus super kompiuteris, galima draugams pasigirti, koki grazu turiu... Kokia deze bebutu, vienodai oras cirkuliuos su siais buildais.

 Aš dar nekalbu apie air flow ar cable managment, bet ant kiek žmogus turėtų būti "biednas", kad pirktų skardinę? Jeigu neįperki kažko ant kelių eurų, tai nereiškia, kad dabar visas detales dėsi į kibirą. Tegul pataupo, nusipirks normalų ir džiaugsis keletą metų į priekį. Draugams pasigirčiau kokia geležį turiu korpuso viduj, bet ne pačiu korpusu.

Redaguota , nario KarolisCC
(redaguota)

Parodau kaip maždaug turėtų atrodyt normalus pc už 1000 eur 070c8c9a87284fc1529129ae8321115b975.png

Jeigu dar kelis eurus dasimestum, galėtum kokybiškesnius komponentus pasiimt. Bet mano nuomone neapsimoka gtx 980 pirkt, nes gtx 970 pakankamai gera.

 

Gali pasižiūrėt koks mažas skirtumas tarp šių vaizdo plokščių http://www.anandtech.com/bench/product/1351?vs=1355

Redaguota , nario eimantasd
(redaguota)

O tu tą Inter-Tech'ą testvai? Domėjaisi, kas gamino to PSU komponentus? Nors ir PSU surinkti Vokietijoj, gali laisvai naudoti taivanietiškus ar kinietiškus komponentus. Sakei CM šūdas, nes rinktas Kinijoje, bet brangesnių CM PSU komponentai bus gaminti Japonijoje ir bus gana kokybiški. Be to, ar tas 700W PSU išnaudoja bent 80% tų 700W ar prašvaisto juos šilumos pavidalu?

Kalbant apie korpusą, čia kaip kam. Asmeniškai, patinka, kai viskas yra tvarkinga, gražiai padaryta. Su pigiais korpusais nei ten bus subalansuotas Air Flow, nei Cable Managment padarysi, bet kaip kam reikia, vieniems laidų krūva gerai, kitiems reikia idealaus Cable Managment.

Taip, stovi nichicon firmos kondensatoriai (made in japan) o CM stovi visokie capxon,rubycom ir kitajska... Korpusas tai paciam asmeniskai, lyginant korpusa uz 15eur su 100eur, vedinimo efektivumo net 1% didesnio negausi...

 Aš dar nekalbu apie air flow ar cable managment, bet ant kiek žmogus turėtų būti "biednas", kad pirktų skardinę? Jeigu neįperki kažko ant kelių eurų, tai nereiškia, kad dabar visas detales dėsi į kibirą. Tegul pataupo, nusipirks normalų ir džiaugsis keletą metų į priekį. Draugams pasigirčiau kokia geležį turiu korpuso viduj, bet ne pačiu korpusu.

Visos skardines tokios pat made in china

Nusišneki apie tuos PSU, visažinis atsirado.. Pasiemi kokybišką, normalų PSU kokios nors Aerocool, CM firmos ir sėdi patenkintas su 80+ sertifikatu, o ne su tokiu PSU kuris tipo 700w, bet yra kaip koks 300w.

sis psu prie 12v atiduoda 636w, palyginus toki pat 700w uz 80++eur, prie 12v atiduoda 580w~, efektyvumo nauda mazesne..

Redaguota , nario Tautve
huh.jpg

Taip, stovi nichicon firmos kondensatoriai (made in japan) o CM stovi visokie capxon,rubycom ir kitajska... Korpusas tai paciam asmeniskai, lyginant korpusa uz 15eur su 100eur, vedinimo efektivumo net 1% didesnio negausi...

Visos skardines tokios pat made in china

sis psu prie 12v atiduoda 636w, palyginus toki pat 700w uz 80++eur, prie 12v atiduoda 580w~, efektyvumo nauda mazesne..

 Man vienodai made in po*ui kur... Imk tu tą Gembirdą, bet tik ne šitą chlamišką modelį kuris geriausiu atveju tiktų vietoj veidrodžio, radiatoriaus ar kibiro... Nesupratai esmės ką rašiau, dar perskaityk.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3961 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...