Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokios dainos jus motyvuoja?


LTAgriculture Technologies

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Keistesnio muzikos stiliaus neesu matęs, ypač kad toks š. motyvuotu sporte :D

 

o aš salėj visad klausaus Ironvyto, Money, Lilo, West'o ;)

 

 

Šios dainos man pakelia nuotaika, smagiau dirbti, o sporte padeda -https://www.youtube.com/watch?v=7ASwmOsE3Ug

 

 

Visa ši rinkini esu isimetęs į telefona, eidamas į trefke per kolonėle pasileidžiu ir dirbu :) ten kaši mėtau, ar einu pasikapot į ringa ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į ringą kapotis niekas neeina, eina sparinguotis. :) Bet kokiu atvėju, aš tokio šūdo nekelčiau kaip pas tave, išsirinkčiau vietoj tavęs muzoną, kuris tikrai motyvuoja pompuot tiek save, tiek savo valia.

Žinai ne visų skonis toks pat, aš einu pasikapot ;) su draugų dviese, mokames dviese kaip laiko turim. Mokomes vienas iš kito klaidų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į ringą kapotis niekas neeina, eina sparinguotis. :) Bet kokiu atvėju, aš tokio šūdo nekelčiau kaip pas tave, išsirinkčiau vietoj tavęs muzoną, kuris tikrai motyvuoja pompuot tiek save, tiek savo valia.

O aš nekelčiau tokio šudo kaip pas tavęs... Pas visų skirtingi skoniai tad šūdais nevadink čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš nekelčiau tokio šudo kaip pas tavęs... Pas visų skirtingi skoniai tad šūdais nevadink čia.

 

Aš taip ir rašiau, nesam visi lygus, esam visi skirtingi žmonės, visų skoniai skirtingi. Tai nereikia čia la la la

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinai ne visų skonis toks pat, aš einu pasikapot ;) su draugų dviese, mokames dviese kaip laiko turim. Mokomes vienas iš kito klaidų

Tu nebejuokink, ir mažiau čia p**k protą :) Matosi iš toli, kad meluoji.. Kaip tu gali mokytis "iš klaidų" jei jūs nieko nemokat? :D Ar prisižiūrėjot sangoko ir bandot atkartot? :D  Norint išmokti muštis, o einant į ringą turbūt boksuotis, reikia turėti trenerį :) Čia tau ne SW , kad iš video galėtum išmokti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu nebejuokink, ir mažiau čia p**k protą :) Matosi iš toli, kad meluoji.. Kaip tu gali mokytis "iš klaidų" jei jūs nieko nemokat? :D Ar prisižiūrėjot sangoko ir bandot atkartot? :D  Norint išmokti muštis, o einant į ringą turbūt boksuotis, reikia turėti trenerį :) Čia tau ne SW , kad iš video galėtum išmokti :)

Zmogau, ne visi uzsiima sportu del mustyniu ^^ Bent jau as tai uzsiimu kulturizmu. O sportas del mustyniu man vapsie atrodo kvailai. Realybei uztenka turet siek tiek jegos ir gatvej pasimususem but, kad sugebetum save apsigint. Kas is to kai smugiai buna per stiprus ir per tikslus? Taip ir uzmusa besigindami koki locheli, o paskui uz ta abeli dar atsedet reikia. Pazystu jau viena, kuris taip prisizaide, bet aisku kulturizmu uzsiiminejo.

Redaguota , nario life55
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...