Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 10 ar verta ?


NoTeRx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3172 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nežinau kartais susiduriu su problemomis kurios dažniausiai išsisprendžia restarvavus kompiuterį... na man instaliavosi apie 2h gal su trupučiu tai normalu yra juk man ir failus visus išsaugojo ir driverius surašė. Anksčiau taip pat naudojau 7 Win man asmeniškai dešimti daug patogesni. Na kolkas gali ir palaukti juk visus metus galėsi naujintis bet šiaip manau verta. Asmeniškai man nei kas lagina nei kas...

Redaguota , nario Str33t
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu driver'ius atsinaujink.

 

Galiu lazintis kad neverta sako tie, pas kurios caro laiku kompai. :D

Pas mane beveik caro laikų kompas, bet atsinaujinau iš 8.1 į 10 ir likau tikrai patenkintas, jokių problemų dar nebuvo, dariau clean installą, labai patogūs ir našesni. Tikrai likau patenkintas. Patarčiau atsinaujint į 10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane nvidia GT 540M 2gb

Intel inside core i7 8cpu po 2.20ghz kelias iki 3.10 ir 6gb ram kiek atsimenu apie na apie patoguma ju esu daug girdejas ir skaites bet apie kaip susigyvene su zaidimais informacijoa daug nerandu ta ju isvaizda bei patogumas ir dizainas vercia naujintis bet kadangi esu megejas zaidimu piratiniu ir ne tik zaidimu tai labiausia domina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia prieš porą savaičių persirašiau iš W7 į W10, nes pabodo tie 7, tai likau netgi labai patenkintas. Aš W10 parsisiunčiau iš Linkomanijos, ir ištryniau viską iš kompiuterio perrašynėdamas, tai man viskas užtruko iki valandos, gal mažiau.

Dabar viskas veikia žymiai geriau, kompas užsikraudinėja per minutę, kai seniau per 10 minučių, o programų dabar turiu tiek pat kiek tada. Viskas veikia žymiai geriau, greičiau ir gražiau :D Kompiuteris mano ne vienas iš geriausių.

 

Kitiems - rekomenduočiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar mažiausiai pusė metų nebus verta naujintis, kol nesutvarkys begalės esamų klaidų. 

 

Apie kokias butent klaidas kalbi?

Na pas mane ne caro laikų kompas, o dėl driver'ių tai nežinau, nieko nesuprantu, reiks pažiūrėt :D

Matau kad nesupranti, bet vistiek win10 nerekomenduoji zmogui :D 

Bet zinok tu ne vienas, cia pilnas forumas tokiu bendraminciu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Caro ruriko laiko kompas pas mane atsinaujinau nesigailiu :D tik atsinaujinus iš win 7 į win 10 dingo programos ir dingo visi driveriai :D ką supratau tik po poros dienų xD

 

Verta atsinaujint aišku :)

Redaguota , nario *DeMo*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau blogai darei kad is linkomanijos nes windowsu instalas buvo siulomas jau tavo kompiuterija

Iš Linkomanijos siunčiausi vien dėl to, jog pas mane Windows 7 buvo Genuine (neaktyvuoti). Bandžiau daugelį kartų aktyvuotis VISAIS būdais, bet neišėjo. Bet visvien, nors ir atsisiųsti jie iš Linkomanijos, o ne pačio Microsoft, viskas kolkas veikia puikiai be klaidų. O apie kokias čia klaidas visi šneka tai neįsivaizduoju, nes kolkas nepastebėjau nei vienos pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodel to reikia ?

Todėl, kad tvarkyklės nefunkcionuos ir neišsitrins pilnai, tad reikės ieškot užsilikusių failų, kad būtų galima ištrint ir diegt per naujo jas, be to, performansas kris, jei bus ant senų Windows užlipdyti nauji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3172 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...