Peršokti į turinį

Music Web design - EisvetArt


EisvetArtGraphics

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3198 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Pamiršau paminėt, kad jis labai panašus į tavajį "Gaming Clan"  http://ieimiz.deviantart.com/art/Clan-Gaming-Web-Design-534064390Abu labai gražus ;))

Panašumai juose tai tik second color, naudojau tuos pačius tamsius atspalvius.

- Dėkui visiems (Y) 

Redaguota , nario EisvetArtGraphics
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su tokia nuomone, suprantu, kad turi nedaug supratimo apie web dizainą ;)

Ne, tiesiog dizainai darosi vienas į kitą gan panašūs, tik skiriasi spalvos ir išdėstymas. Reikia kažko naujo.

O kol kas tavo dizainai po truputį tampa: ^_^

pIvKZxD.gif

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, tiesiog dizainai darosi vienas į kitą gan panašūs, tik skiriasi spalvos ir išdėstymas. Reikia kažko naujo.

O kol kas tavo dizainai po truputį tampa: ^_^

pIvKZxD.gif

krč gal tu tsg nebekomentuot, nes realiai nusišneki, kam stengtis kažką įrodyt apie tai, ko visiškai nesupranti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Eisve galiu paklaust? Jeigu tu vadini si foruma vaiku bendruomene, tai kodel cia keli savo darbus? Jeigu zinai kad normalios kritikos vis vien negausi, galvoji kad jeigu cia gausi teigiamus komentarus tai busi grafikos dievas?

 

ne, dėja pas mane nėra toks mažas intelektas, kad tokiu budu siekti " grafikos dievo " vardo, vat vien dėl tokių komentarų kaip tavo, ir krinta šio forumo reputacija, o aš keliu tam, kad žmonės pamatytų mano darbus, o kritika man nėra įdomi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne, dėja pas mane nėra toks mažas intelektas, kad tokiu budu siekti " grafikos dievo " vardo, vat vien dėl tokių komentarų kaip tavo, ir krinta šio forumo reputacija, o aš keliu tam, kad žmonės pamatytų mano darbus, o kritika man nėra įdomi.

 

Taigi tavo mintis - " cia vaiku forumas, darau ka noriu ir t.t". O kodel tau kritika nera idomi? Galvoji kad jau esi ivaldes ta photoshop'a ir panasiai? Ikelk i koki uzsienio tinklalapi kur tikrai geri grafikos dizaineriai tai iskart tikriausiai gautum pilna kritikos.. O kodel krinta? As tiesiog paklausiau, gi pagal tave cia vaiku forumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Taigi tavo mintis - " cia vaiku forumas, darau ka noriu ir t.t". O kodel tau kritika nera idomi? Galvoji kad jau esi ivaldes ta photoshop'a ir panasiai? Ikelk i koki uzsienio tinklalapi kur tikrai geri grafikos dizaineriai tai iskart tikriausiai gautum pilna kritikos.. O kodel krinta? As tiesiog paklausiau, gi pagal tave cia vaiku forumas.

 

bleet, eik tu nahuui su savo tokiais komentarais xd ... kiek tau ? 11,12 ? neberašyk čia, nesidaryk sau gėdos su tokiu mastymu..

Redaguota , nario Саша Белый
Narys ispetas: Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* eik tu nahuui su savo tokiais komentarais xd ... kiek tau ? 11,12 ? neberašyk čia, nesidaryk sau gėdos su tokiu mastymu..

Kodel tureciau cia nerasyt? Nesugebi normaliai atsakyt, pats kaltas. Nuleisk gara kartais, nesvarbu, ar tai vaiku forumas ar ne bet sugebek kartais susivaldyt ;-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3198 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...