Peršokti į turinį

Music Web design - EisvetArt


EisvetArtGraphics

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3198 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

 

Kodel tureciau cia nerasyt? Nesugebi normaliai atsakyt, pats kaltas. Nuleisk gara kartais, nesvarbu, ar tai vaiku forumas ar ne bet sugebek kartais susivaldyt ;-)

 

Nesugebu normaliai atrašyt ? kas tu toks kad tau turėčiau kažką atsiskaitinėt ? būtent tu esi 0, todel ir nemėgink čia man kažkokia klausimanija surengti, nes man tai nihuja neidomu. Atsipalaiduok vaikeli.

Redaguota , nario EisvetArtGraphics
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesugebu normaliai atrašyt ? kas tu toks kad tau turėčiau kažką atsiskaitinėt ? būtent tu esi 0, todel ir nemėgink čia man kažkokia klausimanija surengti, nes man tai nihuja neidomu. Atsipalaiduok vaikeli.

Kol visus laikysi "nuliais", tol pats būsi "nulis". Man atrodo jog šiame forume šiek tiek per plačiai iškėlei sparnus, su tokiais postais tik sau daraisi gėdą. Turbūt taip "nešokinėji" kokiame nors uždarbio forume, nes žinai jog iš karto tave nuleistų ant žemės. Tad...

raminkis.jpg

Per stipriai reguoji į kritiką ir labai negerbi kitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kol visus laikysi "nuliais", tol pats būsi "nulis". Man atrodo jog šiame forume šiek tiek per plačiai iškėlei sparnus, su tokiais postais tik sau daraisi gėdą. Turbūt taip "nešokinėji" kokiame nors uždarbio forume, nes žinai jog iš karto tave nuleistų ant žemės. Tad...

raminkis.jpg

Per stipriai reguoji į kritiką ir labai negerbi kitų.

 

Kas įdomiausia ant šio vaiku projekto visas išmatas sukrauna, o net savo išaukštinta šudprojekti ma.ze su 3 žmonėm net nesirodo :D Ai jo atmazai (vasarą visi ilsisi, atostogauja, rudeni prasideda mokslai, žiema mokslai įpusėja, o pavasaru egzai :D) Tuoi startuos grand mazė 2.0, dar gal koki vieną nerda prisivilios :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kol visus laikysi "nuliais", tol pats būsi "nulis". Man atrodo jog šiame forume šiek tiek per plačiai iškėlei sparnus, su tokiais postais tik sau daraisi gėdą. Turbūt taip "nešokinėji" kokiame nors uždarbio forume, nes žinai jog iš karto tave nuleistų ant žemės. Tad...

raminkis.jpg

Per stipriai reguoji į kritiką ir labai negerbi kitų.

 

 

Kas įdomiausia ant šio vaiku projekto visas išmatas sukrauna, o net savo išaukštinta šudprojekti ma.ze su 3 žmonėm net nesirodo :D Ai jo atmazai (vasarą visi ilsisi, atostogauja, rudeni prasideda mokslai, žiema mokslai įpusėja, o pavasaru egzai :D) Tuoi startuos grand mazė 2.0, dar gal koki vieną nerda prisivilios :D

Pasidarysiu gėda ? prieš vaikų darželi, kažin ar mane tai įtakos kaip nors, aš nedirbu šioje rinkoje, juolab nesistengiu ir kaip tik vengiu klienturos iš Lietuvių ;) man šitas forumas kaip pramoga, aš visiškai nežiūriu į tai rimtai, man linksma kad sulaukiu dėmesio, kažkas kažką pakomentuoja, pacituoja, man yra įdomi šį rolė, įsijauskite ir jūs, o uždarbyje ar kituose forumuose aš neišsipisinėju nes ten ne vaikai, ten kita žmonių auditorija, ten lankosi žmonės kurie turi supratimą kaip yra uždirbami tikri pinigai, o ne jūsų vaikiški forumo eurai + aš ten tik savo temoje lankausi, nesineriu į gilias diskusijas.

Redaguota , nario EisvetArtGraphics
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3198 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...