Peršokti į turinį

Ką daryti? Reikia patarimo.


Str33t

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi kaip ir buvau nusprendęs mokintis PHP kalbą, bet atsitiktinai suradęs vieną svetainę, kurioje parašyta, jog PHP netinka dideliems tinklapiams, tipo tinka asmeninei savo svetainei, ar įmonės prisistatymo svetainei, bet sudėtingom funkcijom rašyti ji netinka, na buvo ten kaip ir surašyti jos trūkumai ir dar daug visko, po tos svetainės perskaitymo, aš labai pasimečiau, na tarkim dabar aš mokinuosi tos PHP, žinoma nieko sudėtingo daryti nesiruošiu, bet galbūt man po metų kitų kils kokia idėja, ir aš norėsiu sukurti kažkokį didesnį, sudėtingesnį projektą, na ir dabar nežinau ar man tik PHP, ar pereiti prie kitos kalbos? Bet net neįsivaizduoju prie kokios kalbos... Taigi norėčiau jūsų patarimų, ką jūs manot apie PHP ir ar man pereiti prie kitos kalbos ar likti prie PHP...

Redaguota , nario Str33t
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Geriau mokinkis su ipboard :)

IPB forumo varikliukas, nemanau kad aš su juo kažką darysiu, dabar kas antras su juo mokinasi dirbti, ir eiti su juo tik į kokius MC CS SAMP šūdservius, nes normalūs serveriai geriau pasiims žmogų su 5 metų patirtimi, negu tarkim mane su kelių mėnesių, taip pat norint padaryti, kad ir tą patį forumą unikalų, jam reikia kažkokių sistemų, ai nu aišku, jei PHP tinka mažoms sistemoms, tai taip, bet sakau nenoriu aš į tuos šūdservius veltis, dar kad pinigus mokėtų gerus... Bet kad tik privilegijas siūlo, o aš žaisti nesiruošiu, tad privilegijos nereikalingos. Beje kažkiek moku su IPB

Redaguota , nario Str33t
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau mokinkis su ipboard :)

 

Nebespank gerai?

 

On Topic - Nežinau koks ten puslapis tau tokią pievą pasakė, bet tikrai ne, PHP galima naudoti kur tik nori, taipat manau jei išmoksi php per kokius 1 metus, galėsi laisvai mokintis javascript ar jQuery (nežinau ar čia taspats, nesidomėjau), ir tada galėsi dar didesnius web'us kurti, bet aš tau tiesiog pasakysiu, kad apie PHP ten kažkokią pievą pasakė, nes manau didžiausia dalis puslapiu, pvz varikliukai kaip PHP-Fusion naudoja PHP, jei neklystu ir IPB yra dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebespank gerai?

 

On Topic - Nežinau koks ten puslapis tau tokią pievą pasakė, bet tikrai ne, PHP galima naudoti kur tik nori, taipat manau jei išmoksi php per kokius 1 metus, galėsi laisvai mokintis javascript ar jQuery (nežinau ar čia taspats, nesidomėjau), ir tada galėsi dar didesnius web'us kurti, bet aš tau tiesiog pasakysiu, kad apie PHP ten kažkokią pievą pasakė, nes manau didžiausia dalis puslapiu, pvz varikliukai kaip PHP-Fusion naudoja PHP, jei neklystu ir IPB yra dar.

Na ačiū už informaciją, nuraminai šiek tiek :D galvojau jau jei pradėjau ir viską mesti reikės tai pzdc bus :D Gerą mintį daviai, tikrai kolkas man PHP per akis, na o per metus stengsiuosi pakankamai gerai įsisavinti kalbą. O tada jQuerry ir JavaScript turbūt, nes čia kažkurioje temoje mačiau, jog po jQuerry lengviau įsisavinti JavaScript, o daugiau kalbų, juk nepamaišys. Dar kartą Ačiū už atsakymus, manau galima rakinti temą, šio atsakymo man užteko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau mokinkis su ipboard :)

IPB? Eilinio žaidimų projekto varikliukas, nes kiti nieko daugiau nesugeba, tačiau jeigu pamatysi rimtą projektą su IPB varikliuku prašau numesk, sumokėsiu.

PHP, tai yra pradžia viso to ko tu nori. Jeigu nori turėti kažką rimčiau, tu privalai mokėti PHP kalbą, nes tai yra pradmenys viso to ką tu nori kurti, tu tiesiog jeigu mokėsi PHP, tau iškarto bus lengviau sukurti kokią nors sistemą savo tinklalapiui. 

Siūlyčiau jeigu tu nori kurti kažką rimto, tai mokykis kuo daugiau kalbų. Tada jau būsi tikras profesionalas ir galėsi teikti savo paslaugas ne žaidimų projektams, o rimtoms firmoms. Kiek paskutinį kartą mačiau, dabar tokie žmonės kurie dirba prie svetainių uždirba mažiausiai 1000€, tad mokinkis viską, tobulėjimui pabaigos nėra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

IPB? Eilinio žaidimų projekto varikliukas, nes kiti nieko daugiau nesugeba, tačiau jeigu pamatysi rimtą projektą su IPB varikliuku prašau numesk, sumokėsiu.

PHP, tai yra pradžia viso to ko tu nori. Jeigu nori turėti kažką rimčiau, tu privalai mokėti PHP kalbą, nes tai yra pradmenys viso to ką tu nori kurti, tu tiesiog jeigu mokėsi PHP, tau iškarto bus lengviau sukurti kokią nors sistemą savo tinklalapiui. 

Siūlyčiau jeigu tu nori kurti kažką rimto, tai mokykis kuo daugiau kalbų. Tada jau būsi tikras profesionalas ir galėsi teikti savo paslaugas ne žaidimų projektams, o rimtoms firmoms. Kiek paskutinį kartą mačiau, dabar tokie žmonės kurie dirba prie svetainių uždirba mažiausiai 1000€, tad mokinkis viską, tobulėjimui pabaigos nėra. 

Dar kartą ačiū visiems už informaciją, prie PHP tikrai pasilieku, galite rakinti tema!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisidėsiu ir aš. Nežinau kur tu skaitei apie PHP, bet tai nesamonė. Nesvarbu, kurią pirmą programavimo kalbą išmoksi, ar pascal, ar C++, svarbu ją išmokt kad pradėtum mąstyt kaip programuotojas. Po to nebus problemos pereiti prie kitos programavimo kalbos. Kai išmoksi PHP, pradėk dirbt su framework (Laravel, Symfony). Beje, Facebook sukurtas su PHP, todėl tau PHP sočiai užteks ir didesniam projektui. Galima tinklapį kurt ir su kita programavimo kalba, tačiau atsiranda dėl tinklapio talpinimo (hostingo, brangiau kainuoja).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisidėsiu ir aš. Nežinau kur tu skaitei apie PHP, bet tai nesamonė. Nesvarbu, kurią pirmą programavimo kalbą išmoksi, ar pascal, ar C++, svarbu ją išmokt kad pradėtum mąstyt kaip programuotojas. Po to nebus problemos pereiti prie kitos programavimo kalbos. Kai išmoksi PHP, pradėk dirbt su framework (Laravel, Symfony). Beje, Facebook sukurtas su PHP, todėl tau PHP sočiai užteks ir didesniam projektui. Galima tinklapį kurt ir su kita programavimo kalba, tačiau atsiranda dėl tinklapio talpinimo (hostingo, brangiau kainuoja).

Na facebook PHP kalbą modifikavo, jei neklystu :/ Na bet taip aš jau nusprendžiau, pasilikau prie PHP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...