Peršokti į turinį

Nešiojami kompai kurie geresni ?


*DeMo*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3227 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki vasara dirbsiu ir prieš žolines galvoju pirkt nešiojama kai akcijos bus :)

ir turiu pora klausimų

 

Kurios firmos geriausiai pirkt ? visi sako Asus geriausi bet man atrodo nėra skirtumo nes vistiek tas Asus visų dalių nesigamina pats tiesiog viska sudeda į dėže ir parduoda

 

Kur geriau pirkt Internetinėj parduotuvėj ar parduotuvėj tiesiog ( jei internetinėj tai kokioj geriau ?)

 

 

Ir taip laukiu patarimų pasiūlymų :)

Skirčiau iki 600e

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalbant apie firmas rekomenduoju šias: Asus, Dell, Toshiba, Lenovo.
Kur pirkti nėra skirtumo, tiek parduotuvėje paprastoje, tiek internetinėje pasiūlimai daug maž vienodi, bet mano manymu internetinėje pigiau rasi. Šiaip siūlau varle.lt, a1.lt, gal dar ir pigu.lt pagriebsi koki. Žiūrint ką su juo žadi veikti. Jei žaisti žaidimus ar intensyviai dirbti, tai ieškok kuo geresnio. O jei šiaip panaršyt tiks galima sakyti bet koks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalbant apie firmas rekomenduoju šias: Asus, Dell, Toshiba, Lenovo.

Kur pirkti nėra skirtumo, tiek parduotuvėje paprastoje, tiek internetinėje pasiūlimai daug maž vienodi, bet mano manymu internetinėje pigiau rasi. Šiaip siūlau varle.lt, a1.lt, gal dar ir pigu.lt pagriebsi koki. Žiūrint ką su juo žadi veikti. Jei žaisti žaidimus ar intensyviai dirbti, tai ieškok kuo geresnio. O jei šiaip panaršyt tiks galima sakyti bet koks.

Nu taip žaidimams :) dėl to ir suma iki 600e tai šiek tiek geresnis išeis :) kartu pirkčiau dar aušinimo pada ir kuprine ar kaip ten vadinas įsidėt kad galėčiau laptop :D

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/asus_x555ln_engru_gt5

Kaip pvz toks variantas neblogas ? tik su win įrašymu reiks atskirai draugo prašyt nes nei karto nebuvau įsirašes win :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu taip žaidimams :) dėl to ir suma iki 600e tai šiek tiek geresnis išeis :) kartu pirkčiau dar aušinimo pada ir kuprine ar kaip ten vadinas įsidėt kad galėčiau laptop :D

Žiūrinėk, kad būtų gera vaizdo plokštė iš NVIDIA, dar iš intel gali būti gerų. Viskas toliau antroj vietoj, paieškok su kokiais 4 GB Ram'ų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrinėk, kad būtų gera vaizdo plokštė iš NVIDIA, dar iš intel gali būti gerų. Viskas toliau antroj vietoj, paieškok su kokiais 4 GB Ram'ų.

nu geriau kuo daugiau ram ir cpu nuo i5 intel dar vaizdūškė kokia gtx 840M ir didesnė galvoju :) dar aišku būt zjbs jei būtų ssd :D bet neraščiau už tokia suma :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_ideapad_z5070_1000gb

Šito PC nemokama pristatymas + originalus nemokami Windows 8.

Ps nepirk nieko topo centre.

Tai kad ir Elektro markete nekaška yra dėl topo centro nežinau :) bet greičiausiai online pirksiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu geriau kuo daugiau ram ir cpu nuo i5 intel dar vaizdūškė kokia gtx 840M ir didesnė galvoju :) dar aišku būt zjbs jei būtų ssd :D bet neraščiau už tokia suma :D

O tarp nauju laptopu nebuna SSD? Su maža atmintim, bet nerašo, kad yra, bet jis yra įdėtas. Ar čia klystu aš?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei ir būtų tai greičiausiai rašytų ir kaina būtų didesnė :)

Nu nžn, mes su draugais susigynčiojom, aš ir pirma irgi maniau, kad jei nerašo tai nėra, bet paskui kaip jis man pradėjo įrodynėt per kompa pradėjo rodyti per CMD lyg.. Nu ir dabar tikiu, kad yra įdėtas mažas SSD tarp laptop'ų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nžn, mes su draugais susigynčiojom, aš ir pirma irgi maniau, kad jei nerašo tai nėra, bet paskui kaip jis man pradėjo įrodynėt per kompa pradėjo rodyti per CMD lyg.. Nu ir dabar tikiu, kad yra įdėtas mažas SSD tarp laptop'ų.

apie tokį dalyka pirma karta girdžiu tada :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mhm, tai gal automatiškai kyla ghz. Ten rašo pvz. 2ghz iki 2.8ghz

http://cpuboss.com/cpu/Intel-Core-i7-4510U

Hmm čia rašo kad Turbo clock speed 3.1 GHz

 

Tai kiek suprantu jis pats iki tik naudojamas ar čia tik overlock padarius galima iki tiek ?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3227 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...