Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4007 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Asus žaidžiant labai kaista, lenovo dabar galima rasti gerą ir pigų, turiu omeny geros vaizdo plokštės ir t.t bet kokybė jų silpnesnė, jeigu nori aukštos kokybės - Msi.

Nichuja mano asus nekaista

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Kuomet kompiuteriui trūksta galia didėja, o maksimali šio procesoriaus galia yra 3.1 GHz.

bet sakykim pvz su tokiu cpu

http://cpuboss.com/c...l-Core-i7-4510U

Kad ir gta 5 pavilktų ? visi kiti spec jeigu atitiktų

****Do Apyrankės**** Fb:

Gerai tada dar klausimas kurie aušintuvai yra geresni ?

Kur daugiau RPM ?

ar koki ? :D

Geriausia imti ''Cooler master'', draugai kelį turį nesiskundžia. Bet kažkur girdėjau, kad neblogi yra ''Corsair''. Kaip pats nenaudoju aušintuvų tai nžn apie RPM greičius :D Bet mano manymu kuo galinges tuo geriau.. :D Bet klausk to kas išmano.

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Geriausia imti ''Cooler master'', draugai kelį turį nesiskundžia. Bet kažkur girdėjau, kad neblogi yra ''Corsair''. Kaip pats nenaudoju aušintuvų tai nžn apie RPM greičius :D Bet mano manymu kuo galinges tuo geriau.. :D Bet klausk to kas išmano.

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/nesiojamu_kompiuteriu_ausintuvai/cooler_master_notepal_u2_plus_cooling_pad_r9nbcu2pkgp

 

Apie tokį galvoju Cooler masteri įsigyt :D

****Do Apyrankės**** Fb:

Dėl aušintuvo geriau žėt kad butu su vienu dideliu vintiletoriu bent jau aš taip manau nes triukšmas mažesnis būtu


Kažkas buvo įmetes šita http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_ideapad_z5070_1000gbneblogas, bet jeigu gali biški daugiau sumokėt

imk šita http://www.skytech.lt/59428454-lenovo-ideapad-z5070-156-fhd-1920x1080-glare-intel-core-i74510u-20ghz-8-p-205111.html

dar yra toks pat iš kitos parduotuves http://www.ehex.lt/lenovo-z50-70-15-6-full-hd-intelr-coretm-i7-4510u-59421605bet apie ta parduotuve aš nieko nežinau

8750e2121fc6b4ab3f47c1253a46640d780.png

(redaguota)

Dėl aušintuvo geriau žėt kad butu su vienu dideliu vintiletoriu bent jau aš taip manau nes triukšmas mažesnis būtu

Kažkas buvo įmetes šita http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_ideapad_z5070_1000gbneblogas, bet jeigu gali biški daugiau sumokėt

imk šita http://www.skytech.lt/59428454-lenovo-ideapad-z5070-156-fhd-1920x1080-glare-intel-core-i74510u-20ghz-8-p-205111.html

dar yra toks pat iš kitos parduotuves http://www.ehex.lt/lenovo-z50-70-15-6-full-hd-intelr-coretm-i7-4510u-59421605bet apie ta parduotuve aš nieko nežinau

You fucking idiot or what ? :D

dėl aušintuvo gali būt bet prie prekės rašo Decibelus kiek skleidžia :)

O dėl kompu tai du vienodi :DD o trečias net silpnesnis :D ir taip mano variantas šitoks dabar bet palauksiu akcijų per žolines tai gal dar koks geresnis bus :D

Redaguota , nario *DeMo*
****Do Apyrankės**** Fb:

You fucking idiot or what ? :D

dėl aušintuvo gali būt bet prie prekės rašo Decibelus kiek skleidžia :)

O dėl kompu tai du vienodi :DD o trečias net silpnesnis :D ir taip mano variantas šitoks dabar bet palauksiu akcijų per žolines tai gal dar koks geresnis bus :D

2 ir 3 variantas visiškai vienodas, arba pas sumaišiai ir norėjai pasakyt kad ne trečias o pirmas varijantas silpniausias

8750e2121fc6b4ab3f47c1253a46640d780.png

Ai maniau ant cpu reik collerio, kažkaip skubėjau kai rašiau, šeip pats naudoju http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/nesiojamu_kompiuteriu_ausintuvai/cooler_master_notepal_i300_cooling_pad_r9nbc300lgp*Myliu SuperGames.lt* toks, bet kai laptopas didelis tai manau reikejo imti 2 ventiliatoriu..

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Ai maniau ant cpu reik collerio, kažkaip skubėjau kai rašiau, šeip pats naudoju http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/nesiojamu_kompiuteriu_ausintuvai/cooler_master_notepal_i300_cooling_pad_r9nbc300lgp*Myliu SuperGames.lt* toks, bet kai laptopas didelis tai manau reikejo imti 2 ventiliatoriu..

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/nesiojamu_kompiuteriu_ausintuvai/cooler_master_notepal_u2_plus_cooling_pad_r9nbcu2pkgp

Man toks gerai atrodo nes galingi ventiliatoriai gali persidėt kur nori ir gali normaliai ant kojų pasidėt bent iš foto matosi :)

****Do Apyrankės**** Fb:
(redaguota)

You fucking idiot or what ? :D

dėl aušintuvo gali būt bet prie prekės rašo Decibelus kiek skleidžia :)

O dėl kompu tai du vienodi :DD o trečias net silpnesnis :D ir taip mano variantas šitoks dabar bet palauksiu akcijų per žolines tai gal dar koks geresnis bus :D

 

Jau geriau šitą imk pataupęs dar kažkiek dasimesk ir bus zjbs, pats turiu šitą ir nesigailiu, jog nusipirkau :)

 

https://www.varle.lt/nesiojami-kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai/nesiojamas-kompiuteris-lenovo-ideapad-y50-70-juodas--1250378.html

 

Tik vienas minusas jog nėra optinio disko, tad diskų neisidėsi į kompiuterį. P.S aišku aš pirkau iš kitur, be ausinių, + Labai geras windows įrašymas, iškart duoda orginalius windows 8.1 , su vienu migtuko paspaudimu galima šiam kompiuterį perrašyt windowsus per 15min~30min. 

Redaguota , nario Fusion.

26644306790_d93cb0924d_c.jpg.52c66b8af308b128b8f8a75b61d4c9a4.jpg

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/nesiojamu_kompiuteriu_ausintuvai/cooler_master_notepal_u2_plus_cooling_pad_r9nbcu2pkgp

Man toks gerai atrodo nes galingi ventiliatoriai gali persidėt kur nori ir gali normaliai ant kojų pasidėt bent iš foto matosi :)

Nu man tavo variantas nzn nekazka, negrazus kazkoks, bet galingas :D Tau rinktis.

693661469a4836b96d146e117b473d3d303.png
Parduodu SARG.LT Milus, reikia? Man į PM! (1milas - 0.20EUR) [banku] {Parduodami milai - 150milų}
Žaidi Minecraft užeik į Mc.SoulMC.LT

Jau geriau šitą imk pataupęs dar kažkiek dasimesk ir bus zjbs, pats turiu šitą ir nesigailiu, jog nusipirkau :)

 

https://www.varle.lt/nesiojami-kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai/nesiojamas-kompiuteris-lenovo-ideapad-y50-70-juodas--1250378.html

 

Tik vienas minusas jog nėra optinio disko, tad diskų neisidėsi į kompiuterį. P.S aišku aš pirkau iš kitur, be ausinių, + Labai geras windows įrašymas, iškart duoda orginalius windows 8.1 , su vienu migtuko paspaudimu galima šiam kompiuterį perrašyt windowsus per 15min~30min. 

 

Nėra optinio disko pigesnis yra :) o windowsus kad ir iš  flash gali įsiaryšt :)  ir man per brangus jus :D

Nu man tavo variantas nzn nekazka, negrazus kazkoks, bet galingas :D Tau rinktis.

Na aš žiūrėjau kad normaliai užsidėtų ant kojų ir dar tarpas orui gautūs nuo kojų :D o poto tai kuo galingesnis tuo geriau manau :D

****Do Apyrankės**** Fb:

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4007 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...