Peršokti į turinį

Pirmasis mano login panelis.


3rnest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Skaityt nemoki? Nematai, kad pirmas? Taip, tu daug pasiekęs, bet jau tikrai per daug keliesi. Kiek tu visko nupiešęs, kiek patirties turi, o kiek aš? Mh?.. Atrodo, kad šitam forume niekas nieko nemoka išskyrus tu. Neesu matęs nei vieno tavo teigiamo komentaro GFX skiltyje...

Jo vienintelis pasiekimas - moka stumti ant kitų kas jo protingesnių tikrai nedaro.. Tikriausiai nori už tai dar ir auksinį medalį gaut.

 

I.T : Kalbant apie pačia login panelė tai man jinai nelabai patiko. Tas parinktas šriftas, fono padarymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš savo pirmų darbų nekeldavau ir nesidarydavau sau gėdos vaikeli, paskaityk ką aš rašau, visiem pohui tie tavo pirmoko lygio loginai..

 

Nereikia čia tralivali, ant taves taip pat stūme, kaip tu čia ant visu dabar, bandydamas atpirkti praeities nuoskaudas :D Esu nuo pat imagination pirmų dienų, taip pat ir ecolor, ir puikiai žinau kiek esi nick pakeites :D žinau tave kankina praeities nuoskaudos, bet bandai jas atpirkti čia vaikų forume, kur 90% dalis čia tik mokosi. Pasakysių tau tik tiek, čia nėra ta vietą kur gali tai daryti, čia tik susigadinsi savo įvaizdi, ir reputacija.

Gali nepezeti čia, kad tau p.x, nes man taip pat p.x kai ir tau :D

Aš suprantu, kad darbai nėra čia zjbs, bet tavo komentarai, 10x žemiau tų darbų lygio :)

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nereikia čia tralivali, ant taves taip pat stūme, kaip tu čia ant visu dabar, bandydamas atpirkti praeities nuoskaudas :D Esu nuo pat imagination pirmų dienų, taip pat ir ecolor, ir puikiai žinau kiek esi nick pakeites :D žinau tave kankina praeities nuoskaudos, bet bandai jas atpirkti čia vaikų forume, kur 90% dalis čia tik mokosi. Pasakysių tau tik tiek, čia nėra ta vietą kur gali tai daryti, čia tik susigadinsi savo įvaizdi, ir reputacija.

Gali nepezeti čia, kad tau p.x, nes man taip pat p.x kai ir tau :D

Aš suprantu, kad darbai nėra čia zjbs, bet tavo komentarai, 10x žemiau tų darbų lygio :)

neverskim lapu atgal

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nereikia čia tralivali, ant taves taip pat stūme, kaip tu čia ant visu dabar, bandydamas atpirkti praeities nuoskaudas :D Esu nuo pat imagination pirmų dienų, taip pat ir ecolor, ir puikiai žinau kiek esi nick pakeites :D žinau tave kankina praeities nuoskaudos, bet bandai jas atpirkti čia vaikų forume, kur 90% dalis čia tik mokosi. Pasakysių tau tik tiek, čia nėra ta vietą kur gali tai daryti, čia tik susigadinsi savo įvaizdi, ir reputacija.

Gali nepezeti čia, kad tau p.x, nes man taip pat p.x kai ir tau :D

Aš suprantu, kad darbai nėra čia zjbs, bet tavo komentarai, 10x žemiau tų darbų lygio :)

xd tu dabar kalbi lyg būčiau koks psichikas ir keršiju lyg būčiau gavęs kokią vaikystes traumą. Ėsmė tame, kad be tu stuimų ant mano darbų ne būtų ir manes dabartinio " kalbu apie lygi " kiek viena kritika leido suprast kad mano darbas nėra toks geras koks atrodė man prieš jį įkeliant, ir tai mane motyvavo tobulėt. Todėl dėja, nepataikėi :D O kas liečia įvaizdi ar reputacija jį man pohuii, kokia dar vpš gali būti kalba apie reputacija.. čia juk vaikų darželis, čia aš nuleidžiu gara, praleidžiu linksmai laiką, paprikolinų iš naujokų, man tai pakelia nuotaiką, o tas tik įrodo ant kiek ne rimtas šitas forumas yra ir nebus. Todėl enjoy (Y)

PS nerašykite tokių ilgų tekstų, lb neįdomu juos skaityti, aš juk tokių nerašau.

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

xd tu dabar kalbi lyg būčiau koks psichikas ir keršiju lyg būčiau gavęs kokią vaikystes traumą. Ėsmė tame, kad be tu stuimų ant mano darbų ne būtų ir manes dabartinio " kalbu apie lygi " kiek viena kritika leido suprast kad mano darbas nėra toks geras koks atrodė man prieš jį įkeliant, ir tai mane motyvavo tobulėt. Todėl dėja, nepataikėi :D O kas liečia įvaizdi ar reputacija jį man pohuii, kokia dar vpš gali būti kalba apie reputacija.. čia juk vaikų darželis, čia aš nuleidžiu gara, praleidžiu linksmai laiką, paprikolinų iš naujokų, man tai pakelia nuotaiką, o tas tik įrodo ant kiek ne rimtas šitas forumas yra ir nebus. Todėl enjoy (Y)

PS nerašykite tokių ilgų tekstų, lb neįdomu juos skaityti, aš juk tokių nerašau.

Ko tu toks pasikėlęs tapai? Anksčiau viskas nrml, o db iš vis tik save žiūri. Geriau paaiškink nuo ko reikia pradėti ir tobulėti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2/10 darbas tragiškas nėra jokio supratimo apie UI. Jei gerai moki anglų kalbą pasiskaityk internete apie ui(user interface) ir tik tada darbus kelk, nes dabar nėra ką vertinti čia atsiprašant paskutinis šūdo gabalas :)

čia jau labiau UX, jeigu dizainas verčia vemt, reiškias bad ux, Ui išdestymas kaip ir poxui, basic shit, bet ux tragiškas.

 

 

Ko tu toks pasikėlęs tapai? Anksčiau viskas nrml, o db iš vis tik save žiūri. Geriau paaiškink nuo ko reikia pradėti ir tobulėti...

 

*Myliu SuperGames.lt* man aiškint jums kažką ? aš nemokau kitų.

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

T1yHj4q.gif

Kas liečią pačią "login" panelę, tai jis neatitinka šiuolaikinio dizaino standartų. Ji turėtų gerai atrodyti tiek telefono ekrane, tiek kompiuteryje (t.y. būti lanksti ir moderni).
Dizainai dabar atrodo maždaug taip: brio-web-bootstrap-admin-panel-template.

O ne taip: capture_large.png

Pasiskaityk truputuką apie "material" dizainą, pasižiūrėk kelias pamokas youtubėje. Tai turėtų padėti šiek tiek įsivažiuoti, toliau jau mastyk pats kaip galėtum viską atvaizduoti gražiau. Sėkmės tolesniuose darbuose! :)

P.S. Neesu kažkoks "dizainų guru", tiesiog parašiau patarimus iš savo pusės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...