Peršokti į turinį

Pirmasis mano login panelis.


3rnest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi bandžiau nupiešti savo pirmąjį login panelį. ;D Gali būti panašus į kaikuriuos iš google images, nes vistiek pažiūrėjau kaip jie atrodo, o taip tai dariau pats. Vertinkit 10/10, laukiu kritikos. Ačiū.

 

A8J65el.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bleet kas jums vaikai darosi, kokios dar login lentelės.. ką jūs čia keliat.. .xd nei idėja įdomi, nei pats darbas nespindi gražumu, t.y baisus dizainas.. pls nebekelkite.. pls.. dar paskaičius komentarus vpš verkti norisi... wtf xdd

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bleet kas jums vaikai darosi, kokios dar login lentelės.. ką jūs čia keliat.. .xd nei idėja įdomi, nei pats darbas nespindi gražumu, t.y baisus dizainas.. pls nebekelkite.. pls.. dar paskaičius komentarus vpš verkti norisi... wtf xdd

Skaityt nemoki? Nematai, kad pirmas? Taip, tu daug pasiekęs, bet jau tikrai per daug keliesi. Kiek tu visko nupiešęs, kiek patirties turi, o kiek aš? Mh?.. Atrodo, kad šitam forume niekas nieko nemoka išskyrus tu. Neesu matęs nei vieno tavo teigiamo komentaro GFX skiltyje...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaityt nemoki? Nematai, kad pirmas? Taip, tu daug pasiekęs, bet jau tikrai per daug keliesi. Kiek tu visko nupiešęs, kiek patirties turi, o kiek aš? Mh?.. Atrodo, kad šitam forume niekas nieko nemoka išskyrus tu. Neesu matęs nei vieno tavo teigiamo komentaro GFX skiltyje...

Aš savo pirmų darbų nekeldavau ir nesidarydavau sau gėdos vaikeli, paskaityk ką aš rašau, visiem pohui tie tavo pirmoko lygio loginai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš savo pirmų darbų nekeldavau ir nesidarydavau sau gėdos vaikeli, paskaityk ką aš rašau, visiem pohui tie tavo pirmoko lygio loginai..

Na, o aš keliu tam, kad išgirščiau kritiką ir paskui nebedaryčiau klaidų. O dėl gėdos tai nemanau, kad aš ją pasidariau, nes tik 3 žmonėm iš 10 nepatiko šitas darbelis.

Redaguota , nario .3rniXas^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš savo pirmų darbų nekeldavau ir nesidarydavau sau gėdos vaikeli, paskaityk ką aš rašau, visiem pohui tie tavo pirmoko lygio loginai..

http://neked.deviantart.com/art/3hd-lt-Graphic-solution-370860952 o kas cia? :D

+++ ecolor.lt dar pamenu tave is ten :D

Redaguota , nario blicknest
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://neked.deviantart.com/art/3hd-lt-Graphic-solution-370860952 o kas cia? :D

+++ ecolor.lt dar pamenu tave is ten :D

čia joo senas darbelis lol :D bet vistiek tikrai ne pirmas :D 

 

 

Na, o aš keliu tam, kad išgirščiau kritiką ir paskui nebedaryčiau klaidų. O dėl gėdos tai nemanau, kad aš ją pasidariau, nes tik 3 žmonėm iš 10 nepatiko šitas darbelis.

Kokia kritika galima gauti iš žmonių kurie nieko tame nesupranta ? 3 iš 10 nepatiko... tu jiems šuda atkišk, jie pasidžiauks ir pasakys, kad not bad.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiskaitykit pirma teorija minimaliai ir tada pieškite, taip atrodo jog šitam dalykui net nereikia teorijos.. -.- to labiau čia niekam neįdomu ar tai tavo pirmas darbas ar antras, išvis džiaugtis reikia, kad gauni tiesa į akis, o ne 10 už nieką. 

 

Na, o aš keliu tam, kad išgirščiau kritiką ir paskui nebedaryčiau klaidų. O dėl gėdos tai nemanau, kad aš ją pasidariau, nes tik 3 žmonėm iš 10 nepatiko šitas darbelis.

nes tie tavo 7 žmonės vapšie nenusimano apie tai 

 

Tipo tu esi PRO GFX'er ir dabar gali ateiti ir šmeižti kitus? ir be to tie patys pas tavęs komentuoja :D

GFX tai visai kitas dalykas. -.- 

 

 

krč klounai esat rimtai, pykit nepykę, bet sakau tiesa. 

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bleet kas jums vaikai darosi, kokios dar login lentelės.. ką jūs čia keliat.. .xd nei idėja įdomi, nei pats darbas nespindi gražumu, t.y baisus dizainas.. pls nebekelkite.. pls.. dar paskaičius komentarus vpš verkti norisi... wtf xdd

Šįkart tave sukritikuosiu , gi jis mokosi ko norėt dar iš jo dar. Juk visi nuo kaško pradedam ir kaškuo baigem...

Redaguota , nario DiCaprio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...