Peršokti į turinį

[Baigėsi] Steam Summer Sale 2015


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3247 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man liko:

Tai dar 69 žmonės parašę daugiau kaip 10 žodžių į temos klausimą, gaus po 1 forumo eurą :D

 

Monster Summer Game: http://steamcommunity.com/minigame/žaidimas turi 100,000,001 lygį. Jį pasiekti yra labai lengva.

Pasiekus jį, matome tokį vaizdą:

 

e58168ce089f36a3740c49d58ff4c390524.png

 

e523d51ce0292903d2cc43bece9908f1789.png

Labai lengva? As net 100k nepasiekiau, o prie oficialiu servu neina prisijungt nes raso kad negalima prisijungt prie servu kurie yra 10 lygiu didesni negu tavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai lengva? As net 100k nepasiekiau, o prie oficialiu servu neina prisijungt nes raso kad negalima prisijungt prie servu kurie yra 10 lygiu didesni negu tavo

Šnd dar turėtų 1 Reset padaryti, ir dar 1 žaidimas lyg liko.

Reset daro 19.00, tada nueini į reddit ir susirandi officialų Room, kuriame renkasi tikri vyrai. Įeini ir fsio. Room limitas yra 1500 žaidėjų.

 

 

Ar duoda tik 200 XP badge ar galima ir gauti 500 XP badge pasiekus maksimalų lygį. Nes šiuo metu mano lygis yra vos 200 000, tačiau esu gavęs tik 200 XP badge. :)

Duoda 200 Xp. Bet gauni gražų ir gana retą Steam badge:

 

      wormhole.png
Monster Summer Badge
 
Aš stengiausi tik dėl badge :D
 
Kaip įeiti į Room?
 
Spaudi F12, ir įvedi JoinGame(ID); ir enter.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jau net 9 Roomai po 1500 žaidėjų pasiekė 100,000,000 žaidimo lygį! Ir dar iki 19.00 keli Roomai tikrai 100,000,000 pasieks!

Link: http://drx.pl/steamgame/

Kiekviename Roome po 1500 žaidėjus. Tai 1500 x 9 = 13,500! Ir dar bus daugiau.

Žmonės tikrai stengiasi gauti naują Steam Monster Game badge ir įveikti žaidimą :D

Tarp Lietuvių, be manęs dar nemačiau nei vieno su tokiu badge :D LoL

Spėju, bus rekordiškai daug žmonių per 24 valandas pasiekusių 100,000,000 lygį :D

Jeigu bus dar 1 reset, rytoj galime sulaukti dvigubai ar ne trigubai didesnio skaičiaus! :D

Redaguota , nario Ðeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau net 9 Roomai po 1500 žaidėjų pasiekė 100,000,000 žaidimo lygį! Ir dar iki 19.00 keli Roomai tikrai 100,000,000 pasieks!

Link: http://drx.pl/steamgame/

Kiekviename Roome po 1500 žaidėjus. Tai 1500 x 9 = 13,500! Ir dar bus daugiau.

Žmonės tikrai stengiasi gauti naują Steam Monster Game badge ir įveikti žaidimą :D

Tarp Lietuvių, be manęs dar nemačiau nei vieno su tokiu badge :D LoL

Spėju, bus rekordiškai daug žmonių per 24 valandas pasiekusių 100,000,000 lygį :D

Jeigu bus dar 1 reset, rytoj galime sulaukti dvigubai ar ne trigubai didesnio skaičiaus! :D

Nelabai verta stengtis, nes tas badge neprideda nieko gero, pats turiu 3000+ lvl badge ir jis gražesnis už 100000000 lvl. :P

 

 

išleidau apie 30E, nusipirkau daug žaidimų dabar juos laikau perparduosiu už tryjų - keturių mėnesiu kol kaina kils ;D

Sėkmės, bet dar bus Rudenio, Žiemos ir po to Pavasario išpardavimai, tad nemanau jog brangiau kas pirks. :mucha:

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nelabai verta stengtis, nes tas badge neprideda nieko gero, pats turiu 3000+ lvl badge ir jis gražesnis už 100000000 lvl. :P

 

Tu esi vienintelis temoje vartotojas, kuriam negaliu perleisti forumo eurų :D

Man asmeniškai, šis:

 

         wormhole.png
Monster Summer Badge

 

yra gražiausias, ir be to net Valve darbuotojai žaidžia tuose Room'uose, kuriuose žaidėjai naudoja script'us. Valve darbuotojai turi šį 100,000,000 badge, iš tų Offc. Room gautą. Apie tai gali pasiskaityti Reddit'e, jei nežinojai.

Kaip atrodo kiti badge, galima rasti čia: http://www.steamcardexchange.net/index.php?gamepage-appid-368020

.

P.s. man liko:

...

 

Bus dar 1 diena, po 1 valandos, rezultatai bus reset, ir paskutinis šansas gauti badge, o kas jo neturi, tai gauti ir 200xp. XP reikalingi Steam profilio lygiui pasikelti. Kas nori, gali pabandyti, gal pasiseks. Šiaip nepatarčiau jungtis su random žaidėjais, ten ėnra ofc Roomai, ir daug troolių, juose daugiau kaip 1,000,000 tikrai nepasieksite.

Redaguota , nario Ðeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3247 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...