Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sancio` [ Tikrasis veidas ir kas jis toks ]


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3263 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

suzinojes sancio kad parasiau jog nepadare sistemos, parase i skype:

 

nepadariau sakai? padariau, tik, kad su tavim reikalu tureti nenoriu

[20:26:04] sancio #programmah: http://prntscr.com/76aa26http://prntscr.com/76aa49 :) viskas veikia.

[20:26:11] sancio #programmah: Tik su tavim reikalu nenoriu turet.

 

Taigi, jis uz tos sitemos sukurima buvo uzsiprases 85euru :D Vien tik paziureus galima sakyti kad neverta moketi tokiu pinigu kokiu jis uzsiprases buvo :D

Tu jam perduok,kad jis geriau nueitu į bažnyčia pasimelstu,jog kur nors jo gatvei nepamatyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galių dar papildyti. Kad jis kaip dirbo su rpglife.lt ir sal.lt padare 2 atnaujinimus per ~2 mėnesius,  kurie buvo sutvarke klaidą ir idėjo radijos sistema o kita afk sistema po to pardaviau projektą Almantui ir Sancio reikalavo 160 euru už du mėnesius. Nors į tą kainą turėjo įeiti ir VVP naujas ir forumo dizainas naujas bet taip nieko ir negavau bet reikalavo pinigu...

Redaguota , nario tomas11183
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia pasigauti lavoną ir supizdint kaip reikia, kad žinotų kitą kartą

nes kol neduosi pizdi, tol nepasimokys ir darys taip toliau.

Na kaip sakant ne mum gydyti ir teisti ligonius.

O mano nuomonė,kad jeigu toks žmogus taip elgiasi ir toks yra, reiškias,kad ir taip yra patyčių objektas kuri skriaudžia mokykloje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norit dar pasijuokti? 

ka apgavau? :)

[20:48:11] sancio #programmah: savo gyvenime tik viena zmogu apgavau ant pinigu
[20:48:13] sancio #programmah: ir tai buvo pries 2metus.
[20:56:03] Almantas T.: pvz. kai as nupirkau sal.lt projekta, luko buvai prases kad paplatintu sal.lt gm ir vvp . nes jis tau kazka skoloi buvo. Taip padarei man nuostolio.

toliau, buvau uzsakes tvs kad padarytum, jos nepadarei iki galo. pareiskei kad nenori turet reikalu su manim (nei vienas save gerbiantis programuotojas taip nesiielgia). Bet nepadarei tai jau *Myliu SuperGames.lt*. nes nupirkau kita sistema.

marius temoj minejo:
Apgautas vienas iš supergames forūmo narių ( vardo neminėsiu nebent jis sutiks ) sumokėti pinigai ir pasiplovimas. Darbas buvo iki galo neatliktas ( matyt pritrūko žynių ).

toliau, pati mariu buvai apgaves
Metė savo unikaliausia SAMP projekta kuris bus pats geriausias visoje planetoje ir pasiprašė į vLRG.LT. Na kodėl gi ne? Tuo metų man buvo reikalingas koduotojas,o kaip gaila dar pats nežinojąs visos informacijos apie jį pakliuvau į jo pinkles. Buvo žadėta,kad dizainas bus sukoduotas per 2-3 dienas ( kaina 20€ ). Ėjo pirmoji savaitė, antroji, pagaliau atėjo trečioji ( kas antra diena buvo pasiteisinimai,kad viskas bus atlikta poryt ) jis pareiškė,kad IPB variklis yra ŠŪDAS jį reikia visą perdaryti... Aš neturiu laiko todėl gryšiu dar po savaitęs. Parašiau jam,kad jis turi pabaigti dizainą,o jis tiesiog atsikirto,kad jam poxui. ( Tiesa koduoti jis apskritai nemoka, kėlė headerio paveiksliuką kuris sveria 14MB ir kaltino hosta,kad jį ilgai užkrauna ) na esmė ne tame... Pasiunčiau jį ir paklausiau kada dizainas atsiras internete? Jis pareiškė,kad darbų neplatina ir mano dizainas jau senai ištrintas. ( kaip ten bebūtų aš jau tada žinojau kas jis per žmogus ) Prabėgo 3~ savaitės ir dizainas atsirado internete,o juk jis jį ištrynė? O kas dar įdomiausia,kad jis yra tas kuris visus aplink muša ir kuriam niekas nebaisu, tačiau už menkiausius grąsinimus ( kai buvo sužinota gyvenąmoji vieta ) gynasi tuom,kad paduos į policija už grąsinimus.
[20:56:28] sancio #programmah: Paplatinau
[20:56:28] sancio #programmah: SAL
[20:56:32] sancio #programmah: nes Tomas mane apgavo ant bapkiu
[20:56:37] Almantas T.: p.s. marius tau siuncia tokius linkejimus: Tu jam perduok,kad jis geriau nueitu į bažnyčia pasimelstu,jog kur nors jo gatvei nepamatyčiau.
[20:56:38] sancio #programmah: Jis man vps nei cento nedave :)
[20:56:45] sancio #programmah: Tegul mato
[20:56:46] sancio #programmah: nebijau.
[20:57:16] Almantas T.: jeigu tave tomas apgavo, ar butina kenkti kitiems savininkams? manau kad ne. bet tu taip darei
[20:57:29] sancio #programmah: Butinai. Nes tas grybas tolaiu ten dirbe, ismete mane is kontaktu
[20:57:36] sancio #programmah: ir uzblokavo savo telefe nes paskambint neeina jam.
[20:58:17] sancio #programmah: O siaip ant Mariaus galiu laisvai parasyti pareiskima apie grasinimus "priristi miske prie medzio" :)
[20:58:38] sancio #programmah: Yra nuotraukos to, o to pilnai uzteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Norit dar pasijuokti? 

ka apgavau? :)

[20:48:11] sancio #programmah: savo gyvenime tik viena zmogu apgavau ant pinigu

[20:48:13] sancio #programmah: ir tai buvo pries 2metus.

[20:56:03] Almantas T.: pvz. kai as nupirkau sal.lt projekta, luko buvai prases kad paplatintu sal.lt gm ir vvp . nes jis tau kazka skoloi buvo. Taip padarei man nuostolio.

toliau, buvau uzsakes tvs kad padarytum, jos nepadarei iki galo. pareiskei kad nenori turet reikalu su manim (nei vienas save gerbiantis programuotojas taip nesiielgia). Bet nepadarei tai jau *Myliu SuperGames.lt*. nes nupirkau kita sistema.

marius temoj minejo:

Apgautas vienas iš supergames forūmo narių ( vardo neminėsiu nebent jis sutiks ) sumokėti pinigai ir pasiplovimas. Darbas buvo iki galo neatliktas ( matyt pritrūko žynių ).

toliau, pati mariu buvai apgaves

Metė savo unikaliausia SAMP projekta kuris bus pats geriausias visoje planetoje ir pasiprašė į vLRG.LT. Na kodėl gi ne? Tuo metų man buvo reikalingas koduotojas,o kaip gaila dar pats nežinojąs visos informacijos apie jį pakliuvau į jo pinkles. Buvo žadėta,kad dizainas bus sukoduotas per 2-3 dienas ( kaina 20€ ). Ėjo pirmoji savaitė, antroji, pagaliau atėjo trečioji ( kas antra diena buvo pasiteisinimai,kad viskas bus atlikta poryt ) jis pareiškė,kad IPB variklis yra ŠŪDAS jį reikia visą perdaryti... Aš neturiu laiko todėl gryšiu dar po savaitęs. Parašiau jam,kad jis turi pabaigti dizainą,o jis tiesiog atsikirto,kad jam poxui. ( Tiesa koduoti jis apskritai nemoka, kėlė headerio paveiksliuką kuris sveria 14MB ir kaltino hosta,kad jį ilgai užkrauna ) na esmė ne tame... Pasiunčiau jį ir paklausiau kada dizainas atsiras internete? Jis pareiškė,kad darbų neplatina ir mano dizainas jau senai ištrintas. ( kaip ten bebūtų aš jau tada žinojau kas jis per žmogus ) Prabėgo 3~ savaitės ir dizainas atsirado internete,o juk jis jį ištrynė? O kas dar įdomiausia,kad jis yra tas kuris visus aplink muša ir kuriam niekas nebaisu, tačiau už menkiausius grąsinimus ( kai buvo sužinota gyvenąmoji vieta ) gynasi tuom,kad paduos į policija už grąsinimus.

[20:56:28] sancio #programmah: Paplatinau

[20:56:28] sancio #programmah: SAL

[20:56:32] sancio #programmah: nes Tomas mane apgavo ant bapkiu

[20:56:37] Almantas T.: p.s. marius tau siuncia tokius linkejimus: Tu jam perduok,kad jis geriau nueitu į bažnyčia pasimelstu,jog kur nors jo gatvei nepamatyčiau.

[20:56:38] sancio #programmah: Jis man vps nei cento nedave :)

[20:56:45] sancio #programmah: Tegul mato

[20:56:46] sancio #programmah: nebijau.

[20:57:16] Almantas T.: jeigu tave tomas apgavo, ar butina kenkti kitiems savininkams? manau kad ne. bet tu taip darei

[20:57:29] sancio #programmah: Butinai. Nes tas grybas tolaiu ten dirbe, ismete mane is kontaktu

[20:57:36] sancio #programmah: ir uzblokavo savo telefe nes paskambint neeina jam.

[20:58:17] sancio #programmah: O siaip ant Mariaus galiu laisvai parasyti pareiskima apie grasinimus "priristi miske prie medzio" :)

[20:58:38] sancio #programmah: Yra nuotraukos to, o to pilnai uzteks.

 

Galių dar papildyti. Kad jis kaip dirbo su rpglife.lt ir sal.lt padare 2 atnaujinimus per ~2 mėnesius,  kurie buvo sutvarke klaidą ir idėjo radijos sistema o kita afk sistema po to pardaviau projektą Almantui ir Sancio reikalavo 160 euru už du mėnesius. Nors į tą kainą turėjo įeiti ir VVP naujas ir forumo dizainas naujas bet taip nieko ir negavau bet reikalavo pinigu...

 

Va atsakimas :o Ir už ką man mokėti? du mėnesius laukiau VVP ir forumo dizaino o po to reikalauja pingu nors nieko nedirba? ;O

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norit dar pasijuokti? 

ka apgavau? :)

[20:48:11] sancio #programmah: savo gyvenime tik viena zmogu apgavau ant pinigu

[20:48:13] sancio #programmah: ir tai buvo pries 2metus.

[20:56:03] Almantas T.: pvz. kai as nupirkau sal.lt projekta, luko buvai prases kad paplatintu sal.lt gm ir vvp . nes jis tau kazka skoloi buvo. Taip padarei man nuostolio.

toliau, buvau uzsakes tvs kad padarytum, jos nepadarei iki galo. pareiskei kad nenori turet reikalu su manim (nei vienas save gerbiantis programuotojas taip nesiielgia). Bet nepadarei tai jau *Myliu SuperGames.lt*. nes nupirkau kita sistema.

marius temoj minejo:

Apgautas vienas iš supergames forūmo narių ( vardo neminėsiu nebent jis sutiks ) sumokėti pinigai ir pasiplovimas. Darbas buvo iki galo neatliktas ( matyt pritrūko žynių ).

toliau, pati mariu buvai apgaves

Metė savo unikaliausia SAMP projekta kuris bus pats geriausias visoje planetoje ir pasiprašė į vLRG.LT. Na kodėl gi ne? Tuo metų man buvo reikalingas koduotojas,o kaip gaila dar pats nežinojąs visos informacijos apie jį pakliuvau į jo pinkles. Buvo žadėta,kad dizainas bus sukoduotas per 2-3 dienas ( kaina 20€ ). Ėjo pirmoji savaitė, antroji, pagaliau atėjo trečioji ( kas antra diena buvo pasiteisinimai,kad viskas bus atlikta poryt ) jis pareiškė,kad IPB variklis yra ŠŪDAS jį reikia visą perdaryti... Aš neturiu laiko todėl gryšiu dar po savaitęs. Parašiau jam,kad jis turi pabaigti dizainą,o jis tiesiog atsikirto,kad jam poxui. ( Tiesa koduoti jis apskritai nemoka, kėlė headerio paveiksliuką kuris sveria 14MB ir kaltino hosta,kad jį ilgai užkrauna ) na esmė ne tame... Pasiunčiau jį ir paklausiau kada dizainas atsiras internete? Jis pareiškė,kad darbų neplatina ir mano dizainas jau senai ištrintas. ( kaip ten bebūtų aš jau tada žinojau kas jis per žmogus ) Prabėgo 3~ savaitės ir dizainas atsirado internete,o juk jis jį ištrynė? O kas dar įdomiausia,kad jis yra tas kuris visus aplink muša ir kuriam niekas nebaisu, tačiau už menkiausius grąsinimus ( kai buvo sužinota gyvenąmoji vieta ) gynasi tuom,kad paduos į policija už grąsinimus.

[20:56:28] sancio #programmah: Paplatinau

[20:56:28] sancio #programmah: SAL

[20:56:32] sancio #programmah: nes Tomas mane apgavo ant bapkiu

[20:56:37] Almantas T.: p.s. marius tau siuncia tokius linkejimus: Tu jam perduok,kad jis geriau nueitu į bažnyčia pasimelstu,jog kur nors jo gatvei nepamatyčiau.

[20:56:38] sancio #programmah: Jis man vps nei cento nedave :)

[20:56:45] sancio #programmah: Tegul mato

[20:56:46] sancio #programmah: nebijau.

[20:57:16] Almantas T.: jeigu tave tomas apgavo, ar butina kenkti kitiems savininkams? manau kad ne. bet tu taip darei

[20:57:29] sancio #programmah: Butinai. Nes tas grybas tolaiu ten dirbe, ismete mane is kontaktu

[20:57:36] sancio #programmah: ir uzblokavo savo telefe nes paskambint neeina jam.

[20:58:17] sancio #programmah: O siaip ant Mariaus galiu laisvai parasyti pareiskima apie grasinimus "priristi miske prie medzio" :)

[20:58:38] sancio #programmah: Yra nuotraukos to, o to pilnai uzteks.

Dabar yra platinami jo darbai ir tam žmogui kuris platina jis rašė,kad rankas nusuks ir panašiai.

Dar kartą įrodoma koks jis dievaitis , rankų sukinėtojas :D

 

Na idiota išjuoktu komisariate ( ai bet vaikai negali rašyti pareiškimų be tevų ) o teveliai matyt patis jam per rankas duotu sužinoja koks jų vaikas atmata. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar yra platinami jo darbai ir tam žmogui kuris platina jis rašė,kad rankas nusuks ir panašiai.

Dar kartą įrodoma koks jis dievaitis , rankų sukinėtojas :D

 

Na idiota išjuoktu komisariate ( ai bet vaikai negali rašyti pareiškimų be tevų ) o teveliai matyt patis jam per rankas duotu sužinoja koks jų vaikas atmata. :D

pilnai sutinku mariau su tavim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesą pasakius viską perskaičiau ką čia esi parašęs, šaunuolis, kaikuriems atveriai akis į tiesą ir nieko čia blogo. Šeip ir pats būvau draugo projekte, ir jie pakvietė Sancio padaryt forumo dizainą. Istorija gavosi ta pati. Darė jis ten kažką apie savaitę, tada netikėtai susirgo , o paskui sako jūsų forumas šudas, čia viską perdarynėt reikia, nesiruošiu čia veltis, ir pasišalino iš projekto. Na gerai tai ,kad pinigų jis už tai negavo. Tad rami galva. Pervertina save žmogelis. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3263 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...