Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškome rimtu veidu minecraft serveriui.


eXodius1337

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3241 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi! Ieškau rimtu vyru ir merginu. Kodėl ieškau? Vyru ieškau, kad galėtu padėti su nariais ir kt, o merginos todėl, kad galėtu įgarsinti pristatymą. Žodžiai visi jau seniai yra sukurti. Tai va. Bei ieškome statytoju taip pat tiek merginu tiek vyru. Privalu mokėti gražiai statyti. Serverio hostingas pirktas už 18,53€ ( 64.02 LT. ) Svetainė taip pat yra, bet neužbaigta. Esame 2 savininkai, turime mokejimai.lt patvirtinta ir surišta su projektu. Man šiemet būs 14 metų, o draugui būs šiais metais 13 metų.

 

Primenu!!! Ieškomi gfx'eriai. Norintis patekti į projektą rašykite man į AŽ.

 

Nesakykit, kad šūdservis ar kt nieko nežinoja. Ir prašau nesakykit, kad esam vaikai, nes tiesiog renkat postus ir feur.

 

Ačiū už dėmesį!

Redaguota , nario eXodius1337
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau, apie kokias varkes kalbi? Čia jokios varkės tiesiog norime padaryti taip, kad būtų daug kam įdomu žaisti ir išmeginti vis naujesnį serverį, o ne tuos mcslime, respawn ir kt.

Tai įdomu ką patys veiksit jeigu ne varkes suksit.. Ir šiaip mldc! Prisipažistat kad esat vaikai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

žodžiai ,,rimtas" ir ,,minecraft" niekaip negali būti susiję. ;)

 

Gali. Bet ne lietuvoje.

Nes pvz. hypixel tau nerimtas projektas?

 

Nu sėkmės paieškose... Sakiai nesakyt, bet man atrodo eilis serveris bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

žodžiai ,,rimtas" ir ,,minecraft" niekaip negali būti susiję. ;)

 

Tau gal ir ne, bet man čia pats pirmas rimtas projektas.

 

 

Tai įdomu ką patys veiksit jeigu ne varkes suksit.. Ir šiaip mldc! Prisipažistat kad esat vaikai.

 

Ką mes veiksim? Prie svetaines dirbsim ir paslaugas pardavinėsim :) Dėkui. O kodėl mums neprisipažinti? Juk ar taip ar taip sužinotumėte.

 

Gali. Bet ne lietuvoje.

Nes pvz. hypixel tau nerimtas projektas?

 

Nu sėkmės paieškose... Sakiai nesakyt, bet man atrodo eilis serveris bus.

Dėkui. Tau taip atrodo. Na aš žinau, kad niekas čia netiki nieko nežinodami. Mes daug įdėjome į šita projektą tai neseniai nusipirkome svetaine tai šiuo metu prie jos dirbu :)

Redaguota , nario eXodius1337
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau gal ir ne, bet man čia pats pirmas rimtas projektas.

 

Ką mes veiksim? Prie svetaines dirbsim ir paslaugas pardavinėsim :) Dėkui. O kodėl mums neprisipažinti? Juk ar taip ar taip sužinotumėte.

 

Dėkui. Tau taip atrodo. Na aš žinau, kad niekas čia netiki nieko nežinodami. Mes daug įdėjome į šita projektą tai neseniai nusipirkome svetaine tai šiuo metu prie jos dirbu :)

Daug bandė, stengėsi... Kad iškilt į aukštumas nereikia vien tik daug darbo įdėt, reikia labai LAAAABAI daug darbo įdėt. Nors kaikuriem kurie taip stengėsi ir nepasisekė..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau, apie kokias varkes kalbi? Čia jokios varkės tiesiog norime padaryti taip, kad būtų daug kam įdomu žaisti ir išmeginti vis naujesnį serverį, o ne tuos mcslime, respawn ir kt.

Manot visi durni jus tik norit teikt gera žaidima? Taigi aišku norit kad būtų šokios tokios naudos, tiesiog taip parašiau nes jums 14, 13 metu jei nekystu.... Tai kažin kas jums ten išeis. Kaip sakoma be šūdo nebus grūdo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manot visi durni jus tik norit teikt gera žaidima? Taigi aišku norit kad būtų šokios tokios naudos, tiesiog taip parašiau nes jums 14, 13 metu jei nekystu.... Tai kažin kas jums ten išeis. Kaip sakoma be šūdo nebus grūdo.

Bet žinok kodėl nepabandžius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebent neturi ka veik. Nes sunku žaidėjus išstumpt iš populiarių serveri, Nebent turit paruošę, arba paruošit ka nors unikalaus. :)

Unikalumas nieko dėtas Lietuvos rinkoje. Sėdėjau ProGreen projekte, unikalumas točnai, ten ir nuosavos sistemėlės ir žaidimo žanras visai kitoks.. Ir kas iš to? Prabuvo mėnesį ar pora tuščias ir vsio. Pelną tik šudserveriai ir neša Lietuvoj. Ir jie visi tokie čia yra, nieko įdomaus nerandu nei tuose populiariuose projektuose.. Pagr. tikslas yra išreklamuoti projektą, kad subėgtų visi darželinukai, o va tada prasidės ir pinigėlis ir ppl skaičius serveryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau gal ir ne, bet man čia pats pirmas rimtas projektas.

 

Ką mes veiksim? Prie svetaines dirbsim ir paslaugas pardavinėsim :) Dėkui. O kodėl mums neprisipažinti? Juk ar taip ar taip sužinotumėte.

 

Dėkui. Tau taip atrodo. Na aš žinau, kad niekas čia netiki nieko nežinodami. Mes daug įdėjome į šita projektą tai neseniai nusipirkome svetaine tai šiuo metu prie jos dirbu :)

WOW DIDELIS DARBAS! Giriu! Prie svetainės padirbsit keletas savaičių ir viskas.. O paskui jau tik pinigus skaičiuosit.. Matos kad norit tik sėdėt ir žiūrėt kaip už jūs kiti serverį tvarko, kuria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

WOW DIDELIS DARBAS! Giriu! Prie svetainės padirbsit keletas savaičių ir viskas.. O paskui jau tik pinigus skaičiuosit.. Matos kad norit tik sėdėt ir žiūrėt kaip už jūs kiti serverį tvarko, kuria.

 

Žinok visiškai apsirikai. Mes patys viską darysime :)

 

EDIT: Statytojas rastas!

Redaguota , nario eXodius1337
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3241 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...