Atrabotke

Ka geriau pirkti kompui dalis ar pirkti nauja pc

Recommended Posts

Sweiki taiga norejau pasiteirauti ar geriau naujint sena deze ar pirkt sy kompa http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_Zaidimams_X4_/_A/ZAIDIMAMS_X4_/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=358855  ir ar jis geras nes girdejau kad gta5 ant max isnesa :D.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Sutapimas , bet a┼í toki naudoji i┼í ─Źia ir buvau u┼żsisak─Śs GTA 5 ne┼żinau ar eina , bet GTA 4 eina :D ┼íiaip si┼źlau , geras PC.

Kaina visai padori, many─Źiau pirk nauj─ů. O kokios dabartin─Śs kompiuterio dalys?

Kompiuteris tikrai geras, bet pagal man─Ö pigiau bus jeigu darysi i┼í detali┼│ ir gali visko prisid─Śti kaip nori. :) Bet ─Źia mano nuomon─Ś.

Gta manau ant "Max" tur─Śt┼│ pave┼íti.:)

Kaina visai padori, many─Źiau pirk nauj─ů. O kokios dabartin─Śs kompiuterio dalys?

Dabartines dalis tai lbj senos nes netgi ramai yra 512mb ar kiek o vaizduske NVidia GeForce 6200 regis o procesorio neprisimenu :D.

Dabartines dalis tai lbj senos nes netgi ramai yra 512mb ar kiek o vaizduske NVidia GeForce 6200 regis o procesorio neprisimenu :D.

Tokio tikrai neapsimoka naujint :x. Bet kaip si┼źle geriau i┼í dali┼│ kompiuter─» susid─Śk, gali u┼ż ta pa─Źia kain─ů susid─Śti ka┼żkiek geresn─» kompiuter─»..

Kompiuteris tikrai geras, bet pagal man─Ö pigiau bus jeigu darysi i┼í detali┼│ ir gali visko prisid─Śti kaip nori. :) Bet ─Źia mano nuomon─Ś.

Gta manau ant "Max" tur─Śt┼│ pave┼íti. :)

Tokiam surinktam PC toli gra┼żu iki maksimali┼│ grafik┼│ :)

Autoriau, sakyk biud┼żet─ů, sumesim dali┼│ s─ůra┼í─ů, tau sud─Śs parduotuv─Śj ir gal─Śsi b┼źt laimingas :D

Patar─Źiau susid─Śti u┼ż t─ů pa─Źi─ů kain─ů kokia naujo kompo, sau ─» komp─ů dalis, pats ┼żinosi k─ů susid─Śjai, k─ů gero pirkai, ir ┼żaisi be priekai┼ít┼│.

Tarkim, kad ir d─Śtis naujas dalis, jei nemok─» pats vistiek ne┼íi meistrams ar pn┼í, kad pakeistu, pirksi nauj─ů tiesiai i┼í parduotuv─Śs gatava. Taspats i┼íeis.

Tarkim, kad ir d─Śtis naujas dalis, jei nemok─» pats vistiek ne┼íi meistrams ar pn┼í, kad pakeistu, pirksi nauj─ů tiesiai i┼í parduotuv─Śs gatava. Taspats i┼íeis.

Jei pirksi gatav─ů, paimsi su pigiu PSU, kuris sukeps ka┼żkada, o dideli┼│ kr┼źviu neatlaikys. 1a.lt sudeda dalis nemokamai, skytech.lt pra┼ío keli┼│ ÔéČ, o prek─Ö gauni ┼żymiai kokybi┼íkesn─Ö :)

Redaguota , nario Tautedorus

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.