*Lukas

Reikia skype su 1'000 Kontat┼│

Recommended Posts

Sveiku─Źiai taigi ie┼íkau skype paskyros su 1'000 kontakt┼│, paskyra ir yra paskyra, kontat┼│ failiuko man tirkai nereikia.

taigi u┼ż tokia skype paskyra galiu duodi 30forumo eur┼│ ir du facebook puslapius , vienas turi 800 like , o kitas 410 like, taigi visi norintis mainytis para┼íykite man ─» skype, diode101 arba vng-administraccija

pirmas neisiu nes turiu gera reputacija ┼íiame forume ir tesiog neturiu tikslo apgaudin─Śti ┼żmoni┼│, o jaigu tesiog nepasitikite, nera┼íykite man i┼íviso

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

aš Turiu 1k ka siulai?

Pra┼íau paskaityti k─ů siulau nes temos visi┼íkai tikriausiai neskaitei

aš Turiu 1k ka siulai?

Tu visiem siulai savo ta skype ir siulai, bet niekam neparduoti, ir bereikalingus postus renkties.. Atsigauk snargly tu *Myliu SuperGames.lt*

Tu visiem siulai savo ta skype ir siulai, bet niekam neparduoti, ir bereikalingus postus renkties.. Atsigauk snargly tu *Myliu SuperGames.lt*

tu man rodos tur─Śjai skype accounta su 1k kontat┼│, kartais neparduodamas?

Turiu tik su 300, tie 300 visi i┼í sa-mp projiektu, malyg atkasiu savo sena, jei atkasiu paredaguosiu ┼íi prane┼íim─ů.┬á

O tu man paai┼íkink kam skype acc gali b┼źt reikalingi,nesuprantu ┼íito,bobas ─Źie┼íint svetimas,draug┼│ ie┼íkot ar kaip ─Źia yra? Prisikviesk ─Źiurk┼│ ir fsio tur─Śsi tuos 1k draug┼│.

O tu man paai┼íkink kam skype acc gali b┼źt reikalingi,nesuprantu ┼íito,bobas ─Źie┼íint svetimas,draug┼│ ie┼íkot ar kaip ─Źia yra? Prisikviesk ─Źiurk┼│ ir fsio tur─Śsi tuos 1k draug┼│.

Reklamai reikia manau. :D

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.