Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykite ką pridėti ir įvertinkite 0/10.


Gerart

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3264 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pasiūlykite ką pridėti prie šios pilies, stačiau ją beveik vienas. Na mano įdėja buvo visas šis spawnas, na namus ir bokštelius padėjo pristatyti. Nebaigtas jis dar yra ir noriu dar įdėjų pasisemti su jumis ką dadėti reiktų? Ir įvertinkit 0/10 :)Būtinai paargumentuokite!

 

Prie Minecraft tikrai negryžau ir nemanau, kad gryšiu, nebent naudinga bus iš ekonominės pusės.

Spawną stačiau, nes projektas čia ieškojo savanorių. Statau neprašydamas jokio atlygio, nes kaip sakoma lazda turi du galus, padėsi tu, padės ir tau, bet čia lietuvoje truputį kitaip, bet man nėra gaila. :)

 

f81ef5ebe9e8db93644d8edc5a19c68b629.png
 

 

215d956e6418df2dc0f8b9f383f3588d910.png
 

 

193c94244cf8444cf27eb4b324f59824825.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal tu nebestatyk :D

 

Ne, o rmt, tai nrml. Pristatyk kokių pastatų ;)

Galiu nebestatyti, man nėra skirtumo sakiau jei jiems nepatiks galės ištrinti viską. Pastatų dar bus, dabar tvarkiau krantą ir sienas truputį. :D

 

 

Tokie kvadratai biški,paįvairink pvz statyk kokius rombus ten nežinau :D

Na pabandysiu kažką priderinti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neatsibosta daryt tokius dalykus? man kantrybė neišlaikytų :D

Ai kai neturiu laiko bent jau kitiems turiningai jį išleidžiu, turiu aš vilties, kad šis projektas kuriam statau iškils, nes savininkas moka JAVA, kas dabar svarbu serveriams MC. Jei užknisa einu CS:GO ar šiaip kitos veiklos ne prie kompiuterio.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vienas patarimas nebestatyk, nedelto, kad tu negražei statai, bet iš to prasmės yra nebent nori šeip sau pasistatyti ką nors.

Vienas patarimas tau, kad suformuluok aiškiau sakinį, nes dabar gavosi ant tiek bullshit, kad pz..

 

 

Wat ? sienos normaliai pastatyt negalėjai ?

Čia sienų daug. :)

Redaguota , nario Galardas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas,
Aš tau siūlau daug ką patobulinti, o tik paskui kitką statyti, nes tikrai šiuose pastatuose daug ką reikia keisti.
Sienos
Aišku, čia skonio reikalas, tačiau sienos kurias padarei su WorldEdit labai negražios(bent jau taip atrodo, kad dirbtinai padarytos su komandomis). Pridėk raštų ar išsikišimu į sienas, galbūt net šiek tiek ligesnę, nes atrodo kad būtum čia suvaręs stonebrickus ir taip padaręs kalnelius kuriuos pavadinai sienomis. Pridėk daugiau resursu į sienas (stone, cobble, šiek tiek wood gal...)
Bokštai : Nepatariu išlaikyt visame bokšte stačiakampinę figūrą, šiek tiek padailink ir padaryk išsikyšimų. Didžiausia bėda bokštuose tai langai ir stogas (jei statai medieval stiliaus tai dėk fence, arba NESPALVOTO stiklo lakštus). Tau taip pat kyla problemų su bokšto stogu. Jis tolygiai kylantis, o tokie stogai man nelabai patinka, todėl visą tai keisk arba kilk kas 2 blockus(dabartiniam kyli tolygiai kas 1 blocką)

Namai : Patys prasčiausi objektai šiam map'e. Juose nieko įdomaus nėra - jokio rašto, išsikišimų, identiški kitiems(na gal tik dydžiai skiriasi). Neįmatau kokie ten besikartojantys blockai įdėti(besikartojantys pilki blockai), žodžiu turi problemų su blockų paletę, įdėk įvairesnių blockų (stonebrick, wood, stone, cobblestone...). Taip pat pastatyk jų daugiau pilies teritorijoj, bei padaryk įvairesnių formų, su priestatais, fermom ar dar kažkuom...
Švyturys : Pats nelabai tesu statęs švyturių, tačiau tokiam statinio stiliaus pastatyti tokio stiliaus švyturį nelabai galima. Pati pilis, turbūt kaip supratai yra medieval stiliaus(senovės), o tavasis švyturys daugiau atspindi šiuolaikiškesnius laikus. Taip pat jo išvaizda visiškai nesužavėjo manęs.
Kažkoks objektas : Net nežinau kokia jo paskirtis ir ką jis turi simbolizuoti ar reikšti, tačiau jo forma man tragišką.
Dekoracijos : Pridėk medžių pilies teritorijoj, žibintų, suoliukų, kokių nors kioskelių ar dar kažko...

 

Viską surašiau ką aš keičiau, todėl tau nebūtina to daryti, paprasčiausiai aš tau pasiūliau kaip man viskas atrodytų geriau. Kad jau prašei kritikos, tai jos ir gavai, bet manau visa tai tau išeis į naudą  :).
Kol kas vertinu 3/10, todėl lauksiu progreso su šiuo mapu, 

Sėkmės ateinančiuose darbuose, nenuleisk rankų!
 


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas,
Labiausiai man asmeniškai istrigo 2 nuotraukoje tie kaip ir vartai su upeliu, man tokie statiniai labiausiai patinka, toliau pas tave yra ten kaip ir sienos aplink viską siulyciau jas paįvairinti nes tubūt dariai jas su worldedit, siūlyčiau į jas įdėti daugiau bloku taip pogi ir į pastatus nes iš vieno ir to pačio bloko nuobodžiai žiūrisi. Ant sienų galėtum uždėti vijokliu ir tt. Na čia supranti kaip kam kokie stiliai pastatų patinka :D vieniem tokie kitiem anie todėl ir kritikuoja visi skirtingai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3264 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...