Peršokti į turinį

TheTrolis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  976
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  61 +Pervesti

TheTrolis paskutinį kartą laimėjo Spalio 23 2019

TheTrolis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

164 Kartais pasakantis ką gero

3 sekėjų

Apie TheTrolis

 • Nario rangas
  ║īī║īī -Įspėjimas- īī║īī║

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Moterys

Paskutiniai lankytojai

866 profilio peržiūros
 1. TheTrolis

  Padėkit išsiaiškinti dėl laptopo "galingumo".

  turėjau ir aš dieduką pc, tai norit žaisti GTA V man taip pat lagino kai ekraną paverti į priekį nes tuomet užkrauną daugiau objektų. Yra youtube pas žmones patarimų dėl GTA V kaip sumažinti lag. Vienas kuris man padėjo taip, papildomas aušinimas ir GTA V atsisiųsti nustatymai, ten kaip šešėliai būtu ne normal bet išvis 0. Tiesiog siūlau atsisiųsti tuos nustatymus ir įsikelti, na turėtų pagerėti.
 2. TheTrolis

  NorthSide.lt Network|Serveris uždarytas iki 2021 metų

  ar žinai kas yra floodas? Pacituok išrašą pamatysime, kad mano komentarai buvo vos ne kas kelias minutes.Sakai, kad nesugebėjau įrodyti, kaip kitaip įrodyti jei pasakiau, kad komanda man neveikia ir paklausiau ar turi veikti ar ne atsakei, kad turi hmmm įdomu kodėl neveikia, ir + kad dar ne viena. Na pacituosiu ką buvau sakes, kad atėjau tik apsižvalgyti bet kaip adminas nieko nesupranti apie serverį bei bendravima su žmonėmis na gal vertimas šiek tiek sekasi. Bet niekur nemačiau tavo sakomo "proto knisimo" taip kad atsipalaiduok. Abejotina ar verta būtų ten beužsukti pamačiau ką reikėjo. Išvados: neverta gaišti laiko paprastame, niekuo neišsiskiriančiame serveryje. Kaip ir minėjau nebent ęsate frakcijų fanai su magijomis. Priežastys: nemoka priimti kritikos, komentarai yra floodas, pilna klaidų, nieko unikalaus, greiti banai už įdomias priežastis.
 3. TheTrolis

  NorthSide.lt Network|Serveris uždarytas iki 2021 metų

  O kas sakė, kad jie neramūs, juk nebuvo dėl ko teigiau faktus ir klausiau klausimų prie ko čia proto niurkymas dabar? Geriau man pasakyk kodėl (administracija), kuria tu dievini baniną žmones už 2 klausimus ir klaidų, kurių netaiso parodymą? Na ir manau reiktu žinoti žodžio "menikinimas" reikšmę. Taip kad 3 ar 2 adminai buvo, 1 iš jų buvo normalus kitas tiesiog pasakė, kad aš jam nuotaikos negadinčiau nes visgi matyt jis vertė pluginus į LT kalba ir nepatiko, kad radau porą klaidų na ir dėl unikalumo kogero, kurio čia nėra pabrėšiu, taip kad nemanau ar verta šį žodį rašyti aprašant serverį. Vien dėl to aplankiau serverį.
 4. TheTrolis

  NorthSide.lt Network|Serveris uždarytas iki 2021 metų

  Na nežinau ką jie šiame serveryje vadina unikalumu. Jei jums patinka frakcijos tuomet galite jungtis. Pagrindinis jų unikalumas yra skrynios, na nežinau ar tai unikalu. Radau keleta klaidelių serveryje, bendravau gražiai, apie klaideles pranešiau, atsakymas buvo na kodėl aš kimbu. Na tik draugiškai padėjau. Administracija įdomi. Paklausiau plačiau apie serverį kadangi jis naujas buvau na pašalintas. Apibendrinant nieko įpatingo dar švieži, siųlyčiau palaukti.
 5. TheTrolis

  Padėkit išsiaiškinti dėl laptopo "galingumo".

  Taip pat padaryk ties baterija apačioje po dešine high performance
 6. TheTrolis

  klausimas dėl Chrome, Egde

  maxthon 5
 7. TheTrolis

  Kurčiau arba prisijungčiau prie projekto

  neadekvatus
 8. TheTrolis

  Kurčiau arba prisijungčiau prie projekto

  O tave matau trigdo, kad žmogus nori užsiimti kažkokia tai veikla? Tegul būna ir tas š serveris nors paveiks kažką, po kurio laiko užsidarys ir tiek.
 9. TheTrolis

  Ar galima ant Gta V ps4 pasijungti pele ir klaviatūra?

  Ant ps4 fortnite klaviatūrą ir pelę buvau pajunges tai veikė, manau veiktu ir su GTA
 10. TheTrolis

  FiveM | Ieškomas žmogus

  galima paprastus objektus, bet kaip įkelsi į serverį pašalinta objektą?
 11. TheTrolis

  is gpu feno keistas garsas

  Iš garso atrodo lyg su vienu krašteliu kažkur liestusi, pats jis iš vidaus negali skleisti tokių garsų nėra iš kur. Bandei nusiėmes ji pasijungti ir pratestuoti?
 12. TheTrolis

  is gpu feno keistas garsas

  o kai jis skleidžia tą garsą pats nevibruoja?
 13. TheTrolis

  is gpu feno keistas garsas

  Na siurbiama tikrai ne su buitiniu siurbliu o siurbliukais ir šepetėliais😯. Pirma pabandyk pasakyti kokius garsus leidžia gal cypimą ar kokį? nes neaišku.
 14. TheTrolis

  e46 330

  Vis dar nežinau, nes kaip matai nepakomentuota
 15. TheTrolis

  is gpu feno keistas garsas

  tai ir turiu galvoje valyma, kai valai reikia viską gražiai išsivalyt prapūstdamas tik užkeši dulkes į tam tikras vietas. pabandyk fena atsisukti

×