Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Fraps be laiko limito!


laure

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Postus pradėjai rinkt arba tu visiškai nusišnekėjai..

Nusišneki tu? Pasakiau kad man atrodo kad FRAPS be laiko limito.. o CAMHACK su laiko limitu KIEK aš žinau

:funny::funny::funny::funny::funny::funny::funny::funny: Nulušiu :DDDDDDDDD tu toks žiaurus..Tu gal nežinai kas yra cam hackas? Arba tikrai postus renkies.Kas tau camhackas filmavimo programa kad su laiko limitu? Su camhacku free movie po mappa gali lakstyt :D juokdarys :funny::funny::funny::funny:

Faile o gal maišai ponas GtaCamHack su paprastu CamHack? Koks tu žiaurus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 41
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

  • Parašė po 1 mėnesio...
O kartais ne CamHack buvo su laiko limitu? Man atrodo kad FRAPS tiesiog daug vietos užema, o CAMHACK su laiko limitu ir Iconu kažkokiu

Na tai jai CamHack'as nenucrackintas tai su laiko limitu, jis čia ymetė nucrackintą Fraps ir dabar galės filmuot kol vietos užteks. Ir taip CamHack apačioje dešinėje visada išmeta iconą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...