Peršokti į turinį

Fistas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  66
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie Fistas

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 1. Fistas

  Vis dar ką nors domina C++ pamokos?

  Nekurk, negaišink savo laiko. Patariu tau pačiam tobulėti. Ištikro čia daug kas ir nežiūri. Man atrodo jei nori kažko išmokinti reikia atskirai kalbai tam tikros bendruomenės webo ir t.t. sukurti. Nes daug iš tokių pamokėlių (Įpač šiame forume) naudos nėra ir veltu prarašyti didelius romanus... Norint mokytis reikia su mokytoju ir savarankiškai iškart studijuot, kad pilnai suprastum ir galėtum kurti kažką naujo. O čia paprasčiausei copy, paste, fsio... Nesakau ,kad iškart kurti ten legendinius game tiesiog patariu pačiam idėjas kurti ir bandyti savo skriptus tobulinti. Taip ir tobolėjam.
 2. Sveiki, užeikit į mano darkrp serverį. Jame yra trys smagus darbai vagys, teroristai ir Sargybinis. Serverio ip 212.12.201.159. Serveris yra crackintas su greenluma gali prisijungti legalai ir nelegalai.
 3. Fistas

  Kur gauti wire?

  Sveikas, wiremod gauti labai paprastai. Viso pirma parsisiūsk šitą programą ir isirašyk. http://tortoisesvn.net/# Antra eik i tavo pagrindini gmod folderi pvz. /steam/steamapp/tavonick/garrysmod/garrysmod/addons ir ten susikurk Wire folderi. trečia spausk ant jo dešini klavišą ir paspausk SVNcheckout tada kur bus url iklijuok šitą url: https://wiremod.svn.sourceforge.net/svnroot/wiremod/trunk/wire/ kai parsiūs failus jau galėsi eiti lošt . Jei rodis, kad turi seną versija tai eik i addons ir spausk dešini ant Wire folderio ir SVN update. Viskas sėkmės kuriant įdomius mechanizmus žaidime. :lok:
 4. Fistas

  Reik gmod 10. PLZ ATSIUSKIT

  Sveikas dabar yra Garrys mod 12 versija bet vistiek skaitosi garrys mod. Gali parsisiūsti iš http://garrysmod.lt/naujienos.lua Visiškai nemokamai. Paskaityk kaip reikia ten parsisiūsti. Jei labai patiko žaidimas patariu nusipirkti .
 5. Fistas

  1.8 Serveris

  http://lmcs.ucoz.com/ veikia jau ant 1.8.1 versijos
 6. Fistas

  MINECRAFT: 1.8 UpDate.

  Kieks skaičiau atnaujinimas bus po savaites arba šiandien vakare. Nes nochas turi gryšti iš kažkokios nsmns... skaičiau minecraftforums.net
 7. Pristatau jums įdomu pilna nuotikių ir siabo half lifo modifikacija. Nightmare hause 2 [youtubecom] [/youtubecom]Oficialus tinklapis http://nh2.wecreatestuff.com/ ten galite rasti ir atsisiuntima. Modas nemokamas
 8. Fistas

  Lagina PC nors neturėtu

  O gal neįsirašei vaizdo draiveriu pvz: aš neįsirašydavau nividia man lagindavo ir cs .
 9. Fistas

  Padekit del minecraft

  hmm. Haven & Hearth. Strateginis kaip minecraft.
 10. Fistas

  [C++] pamoka: parsisiunčiame Microsoft Visual C++ kompiliato

  Pagaliau žaidimų kurimas atgijo. Pamoka liux! Pamako jau esu mates, bet vistiek nice job man ! +r3p
 11. Fistas

  Padekit del minecraft

  Iš http://www.iobit.com/gamebooster.html ten yra video
 12. Fistas

  Padekit del minecraft

  Pabandyk game boosteri parsisiūsti!
 13. Fistas

  Minecraft + download and install.

  tas metodas yra hackered MC legaliems yra vapšie kitas metotas, bet aišku žymiai lengvesnis.
 14. Fistas

  Minecraft + download and install.

  Taigi šitas klausimas lengvas ir padesiu jums: 1. užsireginkite http://www.minecraft.net 2. ir tada prisijunkite į http://mineshafter.appspot.com/ toks pats acc kaip ir minecraft.net 3. Pasiieškokite skinu url. Kai rasite jums patinkanti nusikopinkit. 4. eikite i http://mineshafter.appspot.com/ir viršuje bus jusu nick nukreipkite ten pelyte ir išmes settings. Paspauskite ir įklijuokite skino url į Skin url. Ir paspauskite set.Gero žaidimo Dėmesio! klijuokite url su chrome naršykle arba mozyla nes kitaip url neišsisaugos. Jei jums nedašuto... Štai video. [youtubecom] [/youtubecom]
 15. Fistas

  Programa kuri leistu sneketis per zaidima.

  TeamSpeak geriausias Na siulyčiau jeigu ant žaidimu tai teamspeak Arba taip pakalbėti. taip parsisiunčiau ją, ir nesigaliu Jeigu kanalu nerandi rašyk čia arba man į AŽ Tai yra į privata. Ok :liuxas:

×