Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Balandžio 7 d. jau galimės Preload GTA V


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3317 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nemanau ar bus launch trailer, šis žaidimas gi jau senai išleistas, tik ant PC platformos dabar, tai jie nebeturi jau manau ko beatskleisti naujam traileryje :D

 

Aš manau, kad jie čia atideliojo datas dėl "Rockstar Editor" aišku su ja bus gražiau ir patogiau daryti montažus ir dar kokių elementų pridėjo 2 ekskliuzivines radijo stotis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaži ar su tokiu internetu atsisiųsiu.

4286229246.png

Per velai manau sumastei tu čia, reikėjo prieš 5 dienas jau pradėti siūst, nes dabar minimum kokias 4 dienas siūsi :D

 

Aš manau, kad jie čia atideliojo datas dėl "Rockstar Editor" aišku su ja bus gražiau ir patogiau daryti montažus ir dar kokių elementų pridėjo 2 ekskliuzivines radijo stotis 

Mano manymu tai ta video editoriu greitai sukūrė, neturėjo būti didelis žaidimas su šiuo priedu, vis dėl to po naujos kartos konsolių praėjo daug laiko.. Tikiuos tas ilgas laukimas PC versijos pateisins viską, ir pateiks mums kokybiška žaidimą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3317 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...