Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Balandžio 7 d. jau galimės Preload GTA V


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3318 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ne, turėjau omenyje 500 kilobaitų per sekundę.

Reiškia, esi dar nematęs kaip siunčia po kilobaitų, tai kol parvaryčiau į ta kompiuteri ta žaidimą, jau jis visiems būtų atsibodęs  :lol:

 

 

Ahaa, 65gb, ~58h siuntimo su 300kb/sec ir pyst nepavilks. Zjbs bus

 

Manau čia tu taip nebešūkautum, jei paskaičiuotumėm per kiek man atsiūstu :D

Redaguota , nario HKS Mapper
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai intikus naujus užsakykit ir siūs greičiau. pas mane 5mb/s

Oho koks tu kietas ant žodžiu kažin ar pats užsisakytum naują...

Aš negaliu užsisakyti nes ne mano internetas o tėčio taigi... :D o pas mane max 1.5mb/s kiek žinau gali būti o pas tėti ant pc 4.4mb/s tai nesuprantu dėl ko taip bet ką padarysi.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GTA 5 turės custom radio funkciją. Na vos ne visi GTA ją turėjo, bet smagu bus klausyti savo mėgstamiausią muziką ir šiame gta :D

 

Įrodymas: https://twitter.com/RockstarGTAV/status/586143822264008704

 

Gauta informacija, jog Švedijoje GTA 5 pasirodys Balandžio 14 dieną, 9 valandą ryto. Pagal laiko zoną, Švedijoje yra viena valanda anksčiau nei Lietuvoje, o tai reiškia jog GTA 5 Lietuvoje pasirodys Balandžio 14 dieną, 10 valandą ryto.

Redaguota , nario Spefix
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GTA 5 turės custom radio funkciją. Na vos ne visi GTA ją turėjo, bet smagu bus klausyti savo mėgstamiausią muziką ir šiame gta :D

 

Įrodymas: https://twitter.com/RockstarGTAV/status/586143822264008704

 

Gauta informacija, jog Švedijoje GTA 5 pasirodys Balandžio 14 dieną, 9 valandą ryto. Pagal laiko zoną, Švedijoje yra viena valanda anksčiau nei Lietuvoje, o tai reiškia jog GTA 5 Lietuvoje pasirodys Balandžio 14 dieną, 10 valandą ryto.

Tas twitter puslapis yra fan made, o ne oficialus, tai dėl tos custom radios dar čia nežinia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl i5 turėjau omenyje, kad ir i3 gali būt galingesnis už i5, o dėl tavo tai jis tik šiek tiek geresnis už q6600, tai dėl to sakau kad med-high nesitikėtum (plius ramų stoka), nu nebent r* gerai pasidarbavo :)

 

Dėl ram viskas bus ok, bet ar tu durn*s ar tu apsimeti tas i3 turėtu buti žiauriai underclock'intas, kad butu panašau pajėgumo kaip i5 ir sakai, kad mano i5 yra čiut čiut galingesnis už Intel Core 2 Q6600 proto guzas vapšie neturiu žodžiu.

Redaguota , nario Justas G.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3318 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...