Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Balandžio 7 d. jau galimės Preload GTA V


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3317 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ar veiks man GTA V dėl šios problemos?

 

Minimum: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz

You Have: Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Pas tave dvieju branduoliu PC, o reik keturiu. Spresk pats.

 

Na o del Pre-atsiuntimo tai per Steam ant dienu per pusantros val parsisiunciau, belieka sulaukt tos lemtingos dienos.

Kaip kazkas sake jog turi GTA5 ant xbox, ir nelosia, nes neuzkabino. Irgi turiu ant xbox360 ta geima, bet su pulteliu ji lost, saves negerbimas. Visai kiti ispudziai. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas tave dvieju branduoliu PC, o reik keturiu. Spresk pats.

 

Na o del Pre-atsiuntimo tai per Steam ant dienu per pusantros val parsisiunciau, belieka sulaukt tos lemtingos dienos.

Kaip kazkas sake jog turi GTA5 ant xbox, ir nelosia, nes neuzkabino. Irgi turiu ant xbox360 ta geima, bet su pulteliu ji lost, saves negerbimas. Visai kiti ispudziai. 

Ant ps3 žaidžiau, tai su tuo pulteliu kažkaip netaip žaidžasi bent jau man, ant PC visai kitaip turėtu but ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai įjungsite žaidimą pirmą kartą, GTA V pats nustatys geriausius setting'us jūsų kompiuteriui.

 

Citata:

The target framerate for the PC build of the game is 60fps, when you start up GTA 5 for the first time it chooses settings to maximise the framerate and visual quality on your PC. 

 

Šaltinis ir interviu su Rockstar: http://www.pcgamer.com/rockstar-talk-4k-pc-performance-and-more/#page-1

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai įjungsite žaidimą pirmą kartą, GTA V pats nustatys geriausius setting'us jūsų kompiuteriui.

 

Citata:

The target framerate for the PC build of the game is 60fps, when you start up GTA 5 for the first time it chooses settings to maximise the framerate and visual quality on your PC. 

 

Šaltinis ir interviu su Rockstar: http://www.pcgamer.com/rockstar-talk-4k-pc-performance-and-more/#page-1

Nice tada :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau man tai žiauriai atrodo ten 6 diskai ar kiek? Biški jau per daug sakyčiau :D

7 diskai, bet tai ko norėt, žaidimas ne 9GB užema, kad viskas į 2 diskus sutilptų. Bet kokiu atveju manau smagiau gauti visą dėžutę su žemėlapiu, pačia dėžute, diskais negu papratai ant steamo žaidimą ir daugiau nieko, aišku su 7 diskais gal truputį užsiknisimas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 diskai, bet tai ko norėt, žaidimas ne 9GB užema, kad viskas į 2 diskus sutilptų. Bet kokiu atveju manau smagiau gauti visą dėžutę su žemėlapiu, pačia dėžute, diskais negu papratai ant steamo žaidimą ir daugiau nieko, aišku su 7 diskais gal truputį užsiknisimas :D

Gavau San Andreas ir zaidimu pinigu, daugiau man nieko ir nereik. Namuose ir taip to popierizmo bei dezuciu prisikaupia. Jau neturiu kur det, o ismest gaila. :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Norėčiau sužinoti, ar verta pirkti GTA V , taprasme ar mano kompiuteris ištrauks tokį žaidimą ? 

 

Intel® Core i7-3770 CPU @ 3.40GHz 3.90GHz
8,00 GB
Nvidia GeForce GTX 660

 

 

 

Norėčiau sužinoti, ar verta pirkti GTA V , taprasme ar mano kompiuteris ištrauks tokį žaidimą ? 

 

Intel® Core i7-3770 CPU @ 3.40GHz 3.90GHz
8,00 GB
Nvidia GeForce GTX 660

 

Na, turėtų tai tikrai traukti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3317 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...