Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Balandžio 7 d. jau galimės Preload GTA V


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3317 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Cia tik rangas ... O tai pala tu gyvenime irgi adminas :Ddd

Nesuprantu pričiom čia gyvenime irgi adminas? Jisai kalba forume kiekvienas aukštesnio rango žmogus pvz koks adminas moderatorius ar koks padejėjas vie visada buvo žmonėmis ir bus.... Kiekvieni čia yra lygus bet jeigu čia prisikabinėsi prie kiekvieno žodžio nemanau kad ilgai čia išbūsi. Kietu bandiai pavaizduoti bet neišėjo gaila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu pričiom čia gyvenime irgi adminas? Jisai kalba forume kiekvienas aukštesnio rango žmogus pvz koks adminas moderatorius ar koks padejėjas vie visada buvo žmonėmis ir bus.... Kiekvieni čia yra lygus bet jeigu čia prisikabinėsi prie kiekvieno žodžio nemanau kad ilgai čia išbūsi. Kietu bandiai pavaizduoti bet neišėjo gaila.

:D bet uz tave ilgiau cia esu..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba is tikro galejau nusipirkt, turejau pakankamai laiko susitaupyti 60 euru :D bet tiekto biski pazaisiu piratinta, paskui tikrai pirksiu del online :)

Giftaz apie 21 - 25 raktai. Jei tf2 raktas apie 1.6€ - 1.7€ tai tikrai nuo 60€ liks ant ledų ir saldainių :D :D

http://store.steampowered.com/app/271590

Pirmieji vertinimai:

Positive (2,630)

Negative (611)

Jeigu kažkas nepasileidžia GTA V ant Steam, ir PC tikrai geras, tai parašykit man į Skype arba PM, paaiškinsiu kur replės ;D

kolkas yra stiprus nusivylimas šiuo žaidimu.. Kartais nebus kaip su GTA IV, po 10 valandų delete :D

Redaguota , nario Ðeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Giftaz apie 21 - 25 raktai. Jei tf2 raktas apie 1.6€ - 1.7€ tai tikrai nuo 60€ liks ant ledų ir saldainių :D :D

http://store.steampowered.com/app/271590

Pirmieji vertinimai:

Positive (2,630)

Negative (611)

Jeigu kažkas nepasileidžia GTA V ant Steam, ir PC tikrai geras, tai parašykit man į Skype arba PM, paaiškinsiu kur replės ;D

kolkas yra stiprus nusivylimas šiuo žaidimu.. Kartais nebus kaip su GTA IV, po 10 valandų delete :D

Man updatina dabar, o anksciau rode  "Content still Encrypted"

___________________________________________________

Kodėl kai paleidžiu man nieko nerodo? Tiesiog niekas nepasileidžia..

Redaguota , nario Danielius T.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3317 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...