Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4117 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi pramečiau forumą akim ir pamačiau jog jau prasidėjo "lempiškų" komentarų lavinos.. Ogi kodėl? Manau logiškiau paaiškinimas būtų tai dėl naujosios forumo valiutos. Mano galva tai čia administracija tik sau daugiau darbo užsikrovė ant galvos..

 

Nes dabar forumas atrodo taip (vien po vieno žmogaus komentavimų):

48f16b9004.png

 

O komentarai:

c3697505ee.jpg

cc78f99754.jpg

 

Tikiu, jog tai tikrai nebus paskutinis, kuris bandys taip užsidirbinėt valiutą. Soooo, mano pasiūlymas būtų kažkaip suprojektuot, kad tokių "prikolų" nebūtų.. Ar tai išvis už comment neduot valiutos, ar kažkokie reikalavimai turi būt norint užsidirbinėt tai. O blogiausiu atveju šalint lauk tą valiutą. Aš mieliau naršysiu forume be kažkokios tai valiutos, nei, kad būtų kas antras komentaras toks, kokį pavaizdavau viršui..

 

Išreikškit savo nuomonę. Ar jums tai trugdo? Kaip išspręst šią problemą? Norėčiau, kad ir administracija pamatytų, bei perskaitytų..

 

Im out. Peace.

Neverk , lai freepostina.

 

 

Iš tiesų, lai freepostina. Moderatoriai darbo turės.

Viską ką jie padarė, tai paredagavo jo komentarą ir prirašė, kad neturiningas komentaras.. O jų gal buvo ~10. Jau turėjo būt mute gavęs or smthg.. Aš nesijaudinų dėl tų moderatorių, bet ar jum patiem nebūtų smagiau naršyt, diskutuot be tokių "šiukšlių"?

Viską ką jie padarė, tai paredagavo jo komentarą ir prirašė, kad neturiningas komentaras.. O jų gal buvo ~10. Jau turėjo būt mute gavęs or smthg.. Aš nesijaudinų dėl tų moderatorių, bet ar jum patiem nebūtų smagiau naršyt, diskutuot be tokių "šiukšlių"?

6Rvjm6m.pngFreepostino žmonės, freepostins ir dabar. Žinoma, dabar gal ir suaktyvėjo tas freepostinimas, bet numalšinsim. Pasimokys vienas, pasimokys antras, gal trečias jau ir pagalvos prieš freepostindamas. 

(redaguota)

Gal kas gali paaiškint ką išvis tą valiutą naudingo duoda? Ką už ją galima nusipirkt? :D

Beje į temą, tai moderatoriai manau susitvarkys, jai padarė tokia sistemą- turi ir prižiūrėti. 

Pakolkas nieko negalima su ta valiuta nuveikt, kiek žinau..

 

 

Freepostino žmonės, freepostins ir dabar. Žinoma, dabar gal ir suaktyvėjo tas freepostinimas, bet numalšinsim. Pasimokys vienas, pasimokys antras, gal trečias jau ir pagalvos prieš freepostindamas.

 

Šaunuolis, luconic. Daryk tvarką.

Redaguota , nario FenGas`

Įdeda kažkokią valiutą ir nepaaiškina ką ji daro, tik Aurimas taip ir sugebėtų. 

O tu pats galvoji ką su ta valiuta galima bus daryt? Pirkt žaidimus iš svetainių kitų, į banko sąskaitą persimest pinigus?

Normalus žmogus su normalia mąstysena suprastų, jog tie forumo pinigai būtų skirti pvz GFX atsiskaitymams kas atsidaręs GFX parduotuvę, už pagalbą, nicko keitimo mokęstis ir pnš. :)

❤️

 

O tu pats galvoji ką su ta valiuta galima bus daryt? Pirkt žaidimus iš svetainių kitų, į banko sąskaitą persimest pinigus?

Normalus žmogus su normalia mąstysena suprastų, jog tie forumo pinigai būtų skirti pvz GFX atsiskaitymams kas atsidaręs GFX parduotuvę, už pagalbą, nicko keitimo mokęstis ir pnš. :)

 

Ai tai atsiprašau, kad pusė forumo yra nenormalūs žmonės. Nevaidink čia protinguolio, čia galima spėlioti ir spėlioti, bet kol nėra nieko parašyta, tai pas tave tik sapalionės.

http://www.twitch.tv/mbw210 - Tik Runescape 07 stream'ai!

(redaguota)

Ai tai atsiprašau, kad pusė forumo yra nenormalūs žmonės. Nevaidink čia protinguolio, čia galima spėlioti ir spėlioti, bet kol nėra nieko parašyta, tai pas tave tik sapalionės.

Kas matę yra senajį sg forumą su phpbb varikliuku, tas supras kam ta forumo valiuta yra skirta.

Redaguota , nario miniatiur
persikėlęs į savo senajį (EDENLΣY) accountą
 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4117 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...