Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar kąnors aplamai domina programuoti kažką kitą negu puslpiai ir žaidimai šiais laikais ?


Ikkepop

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3096 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

As nesuprantu, siuolaikiniai pacanai vien apie kompa ir programavimus kalba. Nelaikas tapti vyrais ir kalbeti apie sporta? Savo kuno tobulinima? Kaip jus apsaugosit savo seima? Programuodami? Galu gale ar jus nenorit jaunystei pasilinksmint? Patys pagalvokit, dabar visi vien tik apie programavima galvoja, tai po 20 metu programuotoju bus per daug ir dauguma jusu bus isstumti is rinkos. 

 

As nesuprantu, siuolaikiniai pacanai vien apie kompa ir programavimus kalba. Nelaikas tapti vyrais ir kalbeti apie sporta? Savo kuno tobulinima? Kaip jus apsaugosit savo seima? Programuodami? Galu gale ar jus nenorit jaunystei pasilinksmint? Patys pagalvokit, dabar visi vien tik apie programavima galvoja, tai po 20 metu programuotoju bus per daug ir dauguma jusu bus isstumti is rinkos. 

 

Jei galvoji, kad programuotojai yra stori? Lol. 

Esu programuotojas ir užsiemu sportu ir ką tu man į tai?

I.T.

 

Duometis programavimu pradėjau budamas 12 metų, na taip iš pradžiu galvojau, o zjbys toj bapkių dahuja turėsiu, bet kiek vėliau man tai pradėjo patikti daryti. Pradėjau visa tai nuo PAWN skriptingo ir kiekvienam naujokui patarčiau pradėti nuo tos kalbos, kadangi įgysi loginį mastymą, bei šiek tiek įgudžių. Visgi PAWN yra C-like kalba. Šiuo metu turiu 3,5metus PHP/C# programavime ir 2metus C++/JAVA/Phyton/Dolphin. Dirbu ties internetinių svetainių bei kurių įvairius APPSus telefonams, bei mažiukus 3D žaidimus kompiuteriui aišku tai man kaip hobis, kadangi pagrindinis užsiemimas mano yra web-developing. 

 

Ir šiaip nors ir nemegstu PAWN kalbos, bet tikrai žmogus kuris niekada gyvenime nemate kodą turi pirma pasitreneruotis, o tam geras dalykas yra PAWN. Ir šiaip PAWN nėra only SAMP skriptingo kalba, kadangi su ją galima ir programas kūrti kompiuteriui (pats esu bandęs ir viskas gerai išeina :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi tokia tema yra, tai gal atsirastų keletą žmonių kurie norėtų būti bendrame skype grupėje ir dalintis savo mintimis, žiniomis, pasiekimais ir visą kito ką kuriate. Kalba nesvarbu, svarbu programuoti užsiimate. Na jei tokia grupė pavyktų tai ateityje kai žinios labai pagerėtų visą tai galėtumėme panaudoti kokiam komandiškam darbui. :)

 

Jei yra noras, pakvieskite skype:  į pm. Jei bus bent du žmonės tai grupė padarysiu.

 

Grupėje netoleruosiu pykčių, bus galima rašinėtis apie viską, bei norėtusi, kad keiksmažodžių filtras būtų įjungtas. 

Redaguota , nario Galardas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, užėjau netyčia į temą ir matau uždaviai gerą diskusciją.

Manau kiekvienas, čia esantis nori sukurti kažką naujo, unikalaus ir to siekia lavindami save programavimo užduotimis. Kalbant apie mane, esu susidomėjas labai kalbomis susijusiomis su puslapiais. Atrodo pradėjau tik prieš mėnesį analizuoti HTML kalbą, bet bedarant kokį, tai nors darbą ir įgaunant naujų žinių, mane pradėjo taip motyvuoti, jog iki šiol negaliu praleisti to pro akis. Žinoma kaip sakoma lazda turi du galus, dėl to pastaruoju laiku apleidęs šią mokinimosi procedūrą, dėl iškilusių asmeninio gyvenimo problemų, bet atrodo tik laukiu tos laisvos minutės, kada vėl įsijungsiu "PhotoShop'ą" nusipiešiu HTML struktūros dizainą ir pradėsiu jį analizuoti kodu.

Pagalvojus iš kitos pusės, kaip ir minėjau, kad kiekvienas turime tikslą, dėl kurio kovojamia ir stengemės jį įveikti, žinoma aš irgi nesu kitoks. Jau kaip ir dabar ir seniau mastau išmokti programavimo kalbą kaip du kart du ir iš to pelnytis, o gal būt ateityje sukurti kažką unikalaus pavidalo projektą. Bet svajonės yra svajonės... Nesakau, jog programuoti noriu tik dėl savo tikslų, didelį pagrindą sudaro tas žodis patinka, tiesiog programavimas ir visas mastymas kaip tą padaryti, kaip kitą, tiesiog atsakymų jieškojimas yra man kaip hobis.

Ir jau supratau, kad geriau mesti reikia mesti žaidimus žasti, o pradėti užsijimti kažkuo naudingu :)

Redaguota , nario Žukas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Save gal ir galėčiau priskirti prie tų žmonių, nes programuoju ne dėl uždarbio kažkokio o dėl "fun", tiesiog linksma kažką padaryti iš ko galima pasijuokti pvz. virusai į mokytojų kompus, kad per pamokas paleidus p0rn būtų galima pasijuokti, metasploit - paleisti "Snoop dog" dainelę vietoj mokyklos skambučio, nueiti į kavinę sniffinti paketus, nueiti prie skraidančių dronų ir blokuoti signalą ir panašiai, darau tai ne dėl pinigų, nes tokių negaunu už tai, daug kas pasakytų kad tai laiko švaistymas, bet man ši laisvė daryti ką nori ir ta mikroschema kuri daro tai ką aš jei nurodau daryti ir jeigu kažkas netaip tai ne dėl to kad aš tai mikroscemai nepatinku o todėl kad aš susiknisau rašydamas kodą, iš tikrųjų aš tai laikau dievo dovana, man patinka toks gyvenimo būdas ir noriu jį testi kuo ilgiau, ieškoti naujų idėjų, gal rasiu bendraminčių ir susidraugausiu su jais, tik laikas pasakys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Save gal ir galėčiau priskirti prie tų žmonių, nes programuoju ne dėl uždarbio kažkokio o dėl "fun", tiesiog linksma kažką padaryti iš ko galima pasijuokti pvz. virusai į mokytojų kompus, kad per pamokas paleidus p0rn būtų galima pasijuokti, metasploit - paleisti "Snoop dog" dainelę vietoj mokyklos skambučio, nueiti į kavinę sniffinti paketus, nueiti prie skraidančių dronų ir blokuoti signalą ir panašiai, darau tai ne dėl pinigų, nes tokių negaunu už tai, daug kas pasakytų kad tai laiko švaistymas, bet man ši laisvė daryti ką nori ir ta mikroschema kuri daro tai ką aš jei nurodau daryti ir jeigu kažkas netaip tai ne dėl to kad aš tai mikroscemai nepatinku o todėl kad aš susiknisau rašydamas kodą, iš tikrųjų aš tai laikau dievo dovana, man patinka toks gyvenimo būdas ir noriu jį testi kuo ilgiau, ieškoti naujų idėjų, gal rasiu bendraminčių ir susidraugausiu su jais, tik laikas pasakys.

Na dar tokio lygio nepasiekiau, bet patinka man ir tokie dalykai :D panašiai ir lengviau darau aš kaikuriuos dalykus

Redaguota , nario Galardas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Save gal ir galėčiau priskirti prie tų žmonių, nes programuoju ne dėl uždarbio kažkokio o dėl "fun", tiesiog linksma kažką padaryti iš ko galima pasijuokti pvz. virusai į mokytojų kompus, kad per pamokas paleidus p0rn būtų galima pasijuokti, metasploit - paleisti "Snoop dog" dainelę vietoj mokyklos skambučio, nueiti į kavinę sniffinti paketus, nueiti prie skraidančių dronų ir blokuoti signalą ir panašiai, darau tai ne dėl pinigų, nes tokių negaunu už tai, daug kas pasakytų kad tai laiko švaistymas, bet man ši laisvė daryti ką nori ir ta mikroschema kuri daro tai ką aš jei nurodau daryti ir jeigu kažkas netaip tai ne dėl to kad aš tai mikroscemai nepatinku o todėl kad aš susiknisau rašydamas kodą, iš tikrųjų aš tai laikau dievo dovana, man patinka toks gyvenimo būdas ir noriu jį testi kuo ilgiau, ieškoti naujų idėjų, gal rasiu bendraminčių ir susidraugausiu su jais, tik laikas pasakys.

 

Tai man primena labiau hackinima ar ne :?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Save gal ir galėčiau priskirti prie tų žmonių, nes programuoju ne dėl uždarbio kažkokio o dėl "fun", tiesiog linksma kažką padaryti iš ko galima pasijuokti pvz. virusai į mokytojų kompus, kad per pamokas paleidus p0rn būtų galima pasijuokti, metasploit - paleisti "Snoop dog" dainelę vietoj mokyklos skambučio, nueiti į kavinę sniffinti paketus, nueiti prie skraidančių dronų ir blokuoti signalą ir panašiai, darau tai ne dėl pinigų, nes tokių negaunu už tai, daug kas pasakytų kad tai laiko švaistymas, bet man ši laisvė daryti ką nori ir ta mikroschema kuri daro tai ką aš jei nurodau daryti ir jeigu kažkas netaip tai ne dėl to kad aš tai mikroscemai nepatinku o todėl kad aš susiknisau rašydamas kodą, iš tikrųjų aš tai laikau dievo dovana, man patinka toks gyvenimo būdas ir noriu jį testi kuo ilgiau, ieškoti naujų idėjų, gal rasiu bendraminčių ir susidraugausiu su jais, tik laikas pasakys.

Man įdomu kaip taip įmanoma jeigu programavimas nepričiom mokyklos skambučiui ?

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3096 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...