Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar kąnors aplamai domina programuoti kažką kitą negu puslpiai ir žaidimai šiais laikais ?


Ikkepop

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3096 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei galvoji, kad programuotojai yra stori? Lol. 

Esu programuotojas ir užsiemu sportu ir ką tu man į tai?

I.T.

 

Duometis programavimu pradėjau budamas 12 metų, na taip iš pradžiu galvojau, o zjbys toj bapkių dahuja turėsiu, bet kiek vėliau man tai pradėjo patikti daryti. Pradėjau visa tai nuo PAWN skriptingo ir kiekvienam naujokui patarčiau pradėti nuo tos kalbos, kadangi įgysi loginį mastymą, bei šiek tiek įgudžių. Visgi PAWN yra C-like kalba. Šiuo metu turiu 3,5metus PHP/C# programavime ir 2metus C++/JAVA/Phyton/Dolphin. Dirbu ties internetinių svetainių bei kurių įvairius APPSus telefonams, bei mažiukus 3D žaidimus kompiuteriui aišku tai man kaip hobis, kadangi pagrindinis užsiemimas mano yra web-developing. 

 

Ir šiaip nors ir nemegstu PAWN kalbos, bet tikrai žmogus kuris niekada gyvenime nemate kodą turi pirma pasitreneruotis, o tam geras dalykas yra PAWN. Ir šiaip PAWN nėra only SAMP skriptingo kalba, kadangi su ją galima ir programas kūrti kompiuteriui (pats esu bandęs ir viskas gerai išeina :))

 

Nu tu ir prajuokinai, tu pries metus nieko Pawn'e nesugebejai apart tekstu pakeitimu, kokius apps'us ir kokias tu C++ kalba ir visas tas kitas? Pakeli nuotaika kaip visad Sancio Pancio ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tu ir prajuokinai, tu pries metus nieko Pawn'e nesugebejai apart tekstu pakeitimu, kokius apps'us ir kokias tu C++ kalba ir visas tas kitas? Pakeli nuotaika kaip visad Sancio Pancio ;]

Pasakė vaikis kuris gyvenime nieko nemokėjo apart kritikavimo ir šiknalaižymo SG adminams :) 

Man nėra įdomi nuomonę degradų tokiu kaip tu sorry.

Buk laimingas, kad atsakiau į tavo postą. PEACE retard. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu bent jau man asmeniškai patinka pats programavimas. Bet kažkur relizuoti jį reikia. Tai kad pasirinkau Zaidimu kurima, nereiškia

kad man nepatinka programuoti. Nors turiu pripažinti pradejau mokytis vien del to kad sukurt žaidima bet kažkaip užkabliavo pats programavimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakė vaikis kuris gyvenime nieko nemokėjo apart kritikavimo ir šiknalaižymo SG adminams :)

Man nėra įdomi nuomonę degradų tokiu kaip tu sorry.

Buk laimingas, kad atsakiau į tavo postą. PEACE retard. 

Niekados nelandziojau adminam ir niekados nelandziosiu, o ar as moku ar nemoku tai ne tavo reikalas, niekados realiai nesidomejau, o kad tu savo atgrubusiom kopijuojanciom rankom kitiem zmonem darbus darytum, tai tikrai nenoriu, gaila zmoniu kokybes, tavo protas bukesnis uz buka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3096 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...