Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Idėja (100% suveiktų , jeigu atsirastų norinčių)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 Sveiki , taigi pagalvojau vis gi yra tokių žmonių , kūrybiškų , kurie žaisdami mc mėgaujasi. Ta prasme ne tik ten sukurti serverį tik dėl to , jog truputį kaip sako "pažaist" ir išeit ...Taigi einu prie tikslo , ieškau draugiškų , "normalių" , (jeigu suprantate apie ką aš) žmonių , kurie norėtų susikurti privatų serverį , kuriame būtų tvirta bendruomenė. Yra tik vienas minusas , reikėtų padėti mestis hostui , visiem po lygiai įskaitant ir man tiek pat kiek visiem , manau išeitų visiem po tiek mestis kiek per dieną neišleidžiat nusipirkdami kokį traškučių pakelį ar atsigert , jeigu atsirastų bent 9 savanoriai . :) Ir manau dažniausiai serveriai tokio tipo žlunga dėl tų serverio savininkų, kurie atmestinai ten viską tvarko ir panašiai , ypač pavyzdys kai pats hostina , pamano , kad nebebus pinigų ir nutraukia viską , visi žaidėjai žaidžiantys nuliūsta ir taip toliau . Taigi metai taipogi nėra labai svarbūs , priimsiu norinčius ir tikrai rimtai žiūrinčius į tokio serverio įkūrimą . Aišku vėliau galima pradėt ten visokias youtubes . Man pačiam yra 18 metų ir tikrai nežadu žiūrėt į viską atmestinai . Taigi laukiu savanorių  :)

 

Skype : deivis7891 .

 

P.S. Tikiuosi atsiras ;)

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nemanau kad kažką tu čia pasieksi tuo labiau 9 mestis hostui...Be to dar kai nežinai kuris čia savininkas ir t.t. Nes viską darėt bei dėjot pinigus visi kartu.. :) Už pastangas +r3p

 

Jai aš pabendraučiau su šiuo žmogumi ten su juo kartu žaistume ir žinočiau ,kad juo galima pasitikėti tikrai aš nereikalaučiau to savininko.

 

P.S o kokia serverio versijas bus ?

Redaguota , nario Quantame
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš vienas savininkas , tik kiti padėtų mestis , o ne vienam gi žaidimas tik visiems :) . Neleisčiau kokiem vaikam ten į hostus lyst . :D Žodžiu aš galvoju , jeigu savaitės bėgyje atsiras tiek norinčių tai galėsim pradėt po savaitės ir nesibaidykit komentaru , ką čia svaigsta , nes kiekvienas savaip pagal protą įsivaizduoja ir komentuoja bereikšmiškai ;)


Jau 1 atsirado , tai laukiu kitų norinčių . 


Jai aš pabendraučiau su šiuo žmogumi ten su juo kartu žaistume ir žinočiau ,kad juo galima pasitikėti tikrai aš nereikalaučiau to savininko.

 

P.S o kokia serverio versijas bus ?

Versija pati naujausia  1.8 , kai tik update išeis bus 1.9 , pluginų dėt nežadu . Pakviesk į skype , jeigu norėsi prisijungt ..

Redaguota , nario deiwas9
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kam tą privatų serberį kurtijeigu yra hostintų daug geresnių nei tu sukursi ir juose gali kadanori žaisti? nemesk pinigų į balą. jeigu pats esi 18 metų vaikinas tai ant to hostingo 3 eurai manau nedaug tau išleisti reikėtų, o čia 9-10 žmonių mestis po 0,30 euro centu tai čia pieva.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Geras hostas su nelaginančiu servu su akcija apie 7eurus , galvok ką šneki , ypač dar, jeigu 10 žmonių kažkur žais :D Čia žiūriu jūs visi be kritikos nepraeinat , žinok žinau ką kuriu ir ką darau , kam nepatinka tas prašom net nerašykit į temą :)

Redaguota , nario deiwas9
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti Hamachi gi nepahostinsi 10 žmonių , kad atlaikytų. :) Jeigu žinai kas yra mindcrackers tai suprasi apie ką aš  . Ir vien dėl to darau šitą "metamės visi" , kad visi norėtų žaist , visi būtų kažką savo įdėję , o nebūtų , kad kiekvienas ateina , parašo , kad nori į servą , po savaitės išeina :) Aš čia viską ilgalaikį noriu padaryt , 5 jau yra , tai skaičiai patys kalba už save , kad yra tikrai norinčių ir suprantančių . :)


Neberenku , niekas daugiau neina . Rakint temą galima , patys kalti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti Hamachi gi nepahostinsi 10 žmonių , kad atlaikytų. :) Jeigu žinai kas yra mindcrackers tai suprasi apie ką aš  . Ir vien dėl to darau šitą "metamės visi" , kad visi norėtų žaist , visi būtų kažką savo įdėję , o nebūtų , kad kiekvienas ateina , parašo , kad nori į servą , po savaitės išeina :) Aš čia viską ilgalaikį noriu padaryt , 5 jau yra , tai skaičiai patys kalba už save , kad yra tikrai norinčių ir suprantančių . :)

Neberenku , niekas daugiau neina . Rakint temą galima , patys kalti .

Kodėl? jei geras kompiuteris ir internetas tikrai pahostins.. Ir šiaip kad po savaitės neišeina tai geriausia kokį modpack'ą pasiimt ir viskas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...