Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkite apsispręsti.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,turiu gal banalu klausimą,nes jis man neduoda ramybės apsisprendžiant.Pradėsiu nuo to,kad noriu pradėti domėtis tinklapių kodavimu,nu ta prasme noriu pradėti kurti tam tikrus tinklapius,ir mane domina toks klausimas,kiek esu matęs,kad tinklapių kūrimui yra 2 pagrindinės kalbos Html ir PHP,taigi kuom jos skiriasi?Kuri rimtesnė kalba ir kodėl?Ir kokią man patartumetė imti kaip pradedančiajam?Ačiū už dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Negali taip imti ir lyginti html ir php kalbų. Jos abi yra svarbios. Tarkime nori daryti web su registracija. Jei mokesi tik html - padarysi formą bet ji neveiks. Jei tik php padarysi sistema formai bet nesugebesi pačios formos sulipdyt. php vadinama back-end nes php kalba skirta sukurti sistemom. Html css ir pnš skirta atvaizduoti tam ką mes visi matome. Pavyzdžiui atvaizduoja dabar forumas mano žinutę - tai jau html. O kelias kaip mano žinutė pasiekia html yra php. Įsivaizduok eleltrini malūną kaip html ir php objektą. Jeigu nebūtų php - jis nesisuktų, jei nebūtų html - mechanizmas kuris suka sraigtą būtų tačiau paties sraigto nėr. O jeigu nebūtų css tai suktusi tačiau ne sraigtas o kvadratas kažkoks. Php skirtas kažką daryti su objektu, html atvaizduoti objektą, o css stilizuoti objektą. Jei nori būti geras web developeris turi mokėti šias tris ir dar jQuery bent. Na žimoma gali įsidarbint back end developeriu tada kažkas kitas už tave darys stilių o tu dirbsi prie php tik. Arba front-end tada dirbsi su html+css+js. Na žinoma sunkesnė yra php kalba, bet padaryti gerą dizainą ir responsive - taip pat nėr lengva. Todel html+css irgi nelengva. Sėkmės :)

Redaguota , nario Dan13liu5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirma kas tave labiau domina, orentuotis į tinklapio dizaino dėstymo/išvaizdos struktūrizavimą ar sistemų kūrimą?

Kaip Dan13liu5 minėjo, dizaino išvaizda, dėstymas yra kuriamas HTML/CSS pagalba, sistemos - PHP/MYSQL ir kitomis programavimo kalbomis. HTML/CSS nėra programavimo kalba, todėl kažko ypatingo nėra. Žinoma, reikia mokėti kokybiškai koduoti dizainus, struktūrizuoti detales, kad visur rodytų tinkamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...