Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GTAV PC: New Release Date, First Screens and System Specs


Ignius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3385 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip manot,gal dėl video card'o nebus taip,kad nepavilks ant minimum? Pas mane yra: VIDEO CARD: Intel® HD Graphics 4000 CPU: Intel® Core i5-3230M CPU @ 2.60GHz RAM: 8GB

Bešansų, integruotos grafikos tavo.

 

Kadangi man sunkiai susigaudyt, tai gal galit pasakyt pas ant kokių grafikų vilks?

Be to čia laptopas.

 

Windows 8.1 64-bit

Intel Core i5 1.8Ghz with Turbo Boost up to 2.7 GHz

6GB ram

NVIDIA GeForce GT 720M 2 GB vram

 

Dėkoju už pagalbą!

 

Atsiprašau už double-post, bet man tikrai įdomu žinot, nes dabar galvoju ar reiks naują pc pirkti? Nes nusimato, tai sąraše..

 

Gal ant low ir vilks. Pasimažinsi rezoliucija ir draw distance. Realei nežinau kaip tas 720m eina todėl gali būti, kad nepavils. Aš turėjau GTX 620 todėl bandau spėti.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

60FPS? Iš kokios tu planetos? Jeigu jis iš vis stabiliai @30 suksis tai stebėsiuos.

Hm, kai išleist ant pc dėl įdomumo pasijungsiu savo intengruotą vaizdo plokštę (hd 2500 kuri kiek žinau yra šiek tiek silpnesnė nei hd 4000) ir pamėginsiu pažaisti, bet aišku lagins žiauriai ant 1920x1080 todel teks iki 800x600 pamažint, ir tada priminsiu tau tavo komentarą, nes aš tikiuosi geros optimizacijos ne kaip gta 4 kuris eina be lagų tik su dropais ant low (kalta prasta optimizacija) o aš manau kad turėtu pavežti vien dėl to kad nvidia gt9800 daug nesiskiria nuo intel hd, o ji yra minimaliuose nustatymuose.

p.s fail as tik dabar pamaciau m raide prie cpu,galvojau kad stacionaras pas zmogu.. atsiimu savo teiginius jog jam pavez be lag..

Redaguota , nario W4NT3D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su tokiais atidėjimais tai neblogai čia nuvarė. Nieko, bus daugiau laiko įsigijimui. Reikalavimai tai kaip tik mano kompiuteriui. ^_^

Na nieko, palauksim dar :D

Pvž man tai pliusas kad vėliau išleis kadangi pavasari egzaminai bus, tai daugiau laiko bus mokslams, o vat kai išleis GTA V ant PC prasidės nolifinimas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nukelia ne dėl to, kad nori nervus patampyti, o dėl to, kad nori suoptimizuoti žaidimą, pridėti visokių naujovių, viską sutvarykti, bugus visus išrankiot, sutvarkyt, kad žaidėjai MĖGAUTŲSI žaidimu o ne skųstųsi koks neoptimizuotas yra, kaip viskas blogai, kaip tokios ir tokios naujovės trūksta. Negi norit, kad būtų kaip GTA4 neoptimizuotas, ir kad ir stiprus kompas vežtų ant mažai FPS?

 

Tiek palaukę dar palauksit, nėr kur dėtis.

Redaguota , nario .weeD`
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va taip ir Rockstar laikosi savo duoto žodžio: Ne, neperkelsime. kitą dieną *Myliu SuperGames.lt* vistiek visi laukia GTA palauks ir dar,  o kad sakėm jog nenukelsim vistiek visiems *Myliu SuperGames.lt*

Bet tu tiek pat trenktas čia, kiek ir CS'e. Jeigu gerai įsiskaitytum į ką jie sakė "Nepaskelbėme jokių datos pakitimų kolkas" tai nereiškė jog jie patvirtino išėjimą žaidimą. Let's face it... PC GTA V 4k> consoles GTA V (Coming from a guy who owns an Xbox One).

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3385 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...