Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GTAV PC: New Release Date, First Screens and System Specs


Ignius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

wow, jai suprantu ir ant XP windowsu turėtu veikti, nes dx10 palaiko xp, ačiū už tai

Pamiršai Kappa pridėt.

 

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamiršai Kappa pridėt.

o del os, tai nera skirtuma, dx dazniausiai sukelia problema, nes daugelis zaidimu ant xp veikia kur reik dx10 o jai dėl bitu tai čia taspats kas ir cod nuhackins ir bus 32bit

 

Em ne... XP palaiko DirectX 9.0

 

nu nezinau, bent jau mano palaiko kaskaip stebuklingai, t.y zaidziu zaidimus kur reikia dx10 ; 10.1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane tik procesorius i3-4150, užteks jo ? nes rašo visur 2cpu

Jei gera gpu pas tave ultra losi.

P.s nusivyliau rockstar games, jau ir iki sausio 27 buvo ganetinai ilgas laiko tarpas kai nuo vasaros pabaigos visi speliojo ar rugseji ar spali ar lapkriti pc isleis, o dabar ggwp kovas nu mldc nu.

Redaguota , nario W4NT3D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o del os, tai nera skirtuma, dx dazniausiai sukelia problema, nes daugelis zaidimu ant xp veikia kur reik dx10 o jai dėl bitu tai čia taspats kas ir cod nuhackins ir bus 32bit

 

 

nu nezinau, bent jau mano palaiko kaskaip stebuklingai, t.y zaidziu zaidimus kur reikia dx10 ; 10.1

Leisk man tau paaiškint jog žaidimas nepasileis ant žemesnės OS negu Vista.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...