Peršokti į turinį

Support ir Carry champion`ai.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3395 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveiki, susitaupiau 6300 IP ir planuoju pirkti Adc kokį, bet pasikalbėjęs su draugu susimasčiau ir apie Support`ą. Norėčiau paklausti jūsų, kas galit parekomenduokit vieną adc ir vieną support`ą.

 

Dėkui iš anksto. Priimu ir pigesnius variantus. Tik argumentuokite kodėl, kaip ir kam. Ačiū!

 

P.S. Planavau imti Yasuo, tik nežinau, gal pasiimti kokią Jinx ar dar kažką. Todėl ir klausiu :)

Redaguota , nario Soul Fusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirma tai būtų verta pabrėžti jog Yasuo nėra ADC. Kaip kovotojas jis yra tikrai neblogas ir mano manymu turintis vieną iš geriausių skill-set'ų ir šiaip su juo gan smagu žaist.

Dėl ADC, man asmeniškai favoritas visada buvo ir bus Ezreal. Vien dėl passive ir skill-set, jo W puikus būdas poke'int priešiui stovint už minion'ų, passive puikiai sulimpa su cooldown reduction daiktais( kurie ant Ezreal yra būtinybė ). Jo E yra puikus būdas pabėgti, o R gali visada nustebint priešų komandą, nepriklausomai nuo jų lokacijos žemėlapyje. Taipogi statydamas AP gali žaisti mid'e.

Supp'ortams turiu kelis variantus:

BlitzCrap - Turi pritraukimą, Knock-up'ą, yra greitas ir gali užtildyti(silence) priešus su savo ulti.

Thresh - Turi pritraukimą kuris gali būt naudojamas kaip pabėgimas, gali padėti komandos nariams perskristi didelius atstumus. Taipogi gali būt žaidžiamas už ADC rolę.

Braum - Puikus tank'as, E leidžia pabėgti/greičiau judėti lane'uose, W atremia daugumą ranged atakų, o ulti gali būt puikus būdas pradėti taip norėtą kovą(Teamfight). Verta paminėti, kad jo Passive sulimpa su ADC atakom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkokių idėjų pasisėmiau, komentuokit toliau. Pagalvosiu iki penktadienio dar, tada pasidarysiu dovaną sau ^^

 

Norėčiau pataisyti abudu- Ne blitzcrack, o Blitzcrank. :)

Jei negaila IP, mokinkis Kalista arba Draven. Iš support - Thresh arba Braum. Jei iš carry, Zed, Katarina, Akali. Aukštai kilsi mokindamasis už vieną žaisti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš supportų rekomenduočiau Thresh/Leona/Blitzcrank, turbūt vieni geriausių supportų su kuriais galima engagint.

Thresh turbūt mano mėgstamiausias supportas, nes turi hooką, atmušimą, bei lantern ant kurios teamate gali spausti, kad pabėgti, arba pradėti puolimą.

Leona turi labai gerą cc, bei su ja galima gerai patankinti pasijungus w ^^. 

Blitz vienas labiausiai nervinančių supportų priešų teame :D Dažniausiai būna grabas, būna killas.

 

Žinoma Morgana irgi neblogas variantas, tačiau ji nėra tanky, bet šiek tiek counterina mano paminėtus supportus su savo e.

Paprastuose normal žaidimuose, galima imti teemo supportą, ir laidyti q ant priešų adc :D

 

Iš adc man kolkas labiausiai patiko žaisti už vayne, labai geras combo su kokiu thresh arba blitzcrank, ypač jeigu žaidžiame premade. Taip pat Lucian atrodo neblogas adc, dėl jo passive, kuris iš po kiekvieno ability, paleidžia 2 basic atakas, bet man rodos antroji ataka turi kiek mažesnį damage, ir negali critinti.

 

Pamiršau paminėti Jinx, išties geras adc, jos q passive leidžia užsikelti attack speed, užtenka kokio phantom dancer, kad būtų 2.00 attack speed :D Ulti leidžiamas per visą mapą, turi rootą, bei slową su geru damage.

Redaguota , nario sOn3Z
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas dažnai pats lošiu BOT lane, ir siūlau pagal mane SUPPORT:

Zyra - Geri stunai,didelis damage, labai gerai gali apginti savo adc.

Thresh - Kablys kuris gali pritraukti tai pat pagavus gali pats prisitraukt, taigi labai strategiškai gali suveikti, bei aišku lengva pagauti prieša jei bėgą,jo lantern tai pat labai geras pabėgimas bei prisitraukimas kai esi prie priešo o adc toliau nuo tavęs numeti ir jis greičiau atkeliauja,o E kiek pamenu knock out'as sustabdyti labai lengva, ULTI nuostabus tiesiog ypač naudoju jei po turret bando imti. Beto užmeti dėžę jei neužlipa ant kraštinės meti kabli ir trauki. Vienas iš geresnių supp champų.

Leona - Geras tank support.Pristraukimas,Stun'as,Shield'as,na daug žodžių neturiu bet man ji gera.

ADC:

Corki,Varus,Teemo,Lucian ir Ezreal beto galiu pasakyti jog Corki yra vienas iš dominuojančių adc. Geras poke,pabėgimas su w, ulti stiprus .Beto farm su E lengva pasiimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ačiū visiems už nuomones. Taigi nusipirkau netgi tris champus per dvi savaites :D . Pirmas pirkimas buvo BlitzCrankas. (Dėl supp).

Antrą pasirinkau pats, nes norėjau kažko midui/topui todėl pasiėmiau Kennen ir trečią nusprendžiau pasiimti nelabai brangų adc Ezreal`ą :)

 

Ačiū visiems už pasiūlymus.

Redaguota , nario Soul Fusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3395 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...