Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasmerkti 3 PABAIGA


ZOLY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3380 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visi mirė bet pi** kaškaip visi prisikels :D kaip čia suprast? čiornaja magija :D

Ar aš buvau parašęs, kad kažkas prisikels? Juk Kuperis ir Darius liko, tai manau dar galima kažkaip kitą sezoną padaryti :)

Kadangi nežiūriu, ir niekada nebandžiau net įsitraukti į šį serialą, gal mačiau kelis kartus.. Tai, gal kas pasakys kaip baigėsi? :D O dėl sezono, manau kad bus dar vienas

Jai kelis kartus esi matęs, tai manau tau pabaiga tuo labiau turėtu nepatikti, nes nežinai dėl ko jie išsišaudė ir t,t.

Redaguota , nario Aurimas Juk.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu matęs visas serijas labai patiko, bet šis sezonas kažkaip toks meh, dažnai būdavo serijų kur tiesiog nieko neparodydavo įdomaus. Sezono tai tikrai nelabai tikiu kad bus, nabent ką dar galėtu išspausti tai senų laikų kur nebuvo parodyta kaip zylės tėvas ir panašiai visi sukosi, kad daugiau su Dariunem ir panašiai bus tai tikrai nemanau, nabent lorensas atsikeltu ir tada tikrai nesąmonė būtų. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nei Lorenso, nei Zylės neprikels. 

Gyvenime būna stebūklų, kai žmonės išgyvena šūvius (puikus pavyzdys 50cent, buvo pašautas daugiau negu 5 kartus + 1 iš jų į kaklą ir dabar gyvas, sveikas) tai, kad ir Lorensas ir Zylė buvo prikelti visiškai normalu, bent jau mano nuomonė.

Bet kokiu atveju Lorensą pašovė tik 2 kartus, kuriuos tikrai galima išgyventi.

 

Asmeniškai galvoju ir kad nebus, bet ir kad bus naujas sezonas. Nebus dėl to, kad liko tik keli pagrindiniai veikėjai, iššaudė Lorensą, Zylę, Valančioką, Jomantą, tą Dolskio brolį. BET, liko neparodyta kas buvo Astai, Viktorui, Giriniui, nerodė Kuperiui kaip su Santa, Dariūnei su Liepa. Be to, nerodė dar kas Keinio laukia, nes jis dėl Lorenso mirties kaip ir kaltas.

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As kaip supratau, tai ant galo Lorencas patvarke tuos du kriminalistus. Likes buvo tik tais tas Dolskis. Kaip supratau, tai Keinys patvarke Dolski, o kartu ir ta Jomanta. 

 

Seip gaila labai kad pasibaige viskas sitaip. Galejo test toliau, galejo bent jau Lorenca islaikyt. Tuo butu galeja dar tikrai 1 sezona sukure, o taip ir kitus veikejus, kitas huine sukure. 

 

Man tiek nervas paeme kaip Keinys isdave Lorenca, isdavikas! Nekenciu tokiu zmoniu!!!! (Nors kad ir filmas :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Irgi nuo pat pradžių žiūrėjau. Žiauriai geras serialas, tik pabaiga liūdnoka. Jeigu bus kitas sezonas, tai galbūt Lorensas vėl bus, nes sumals kokią pievą, kad prieš pat susidūrimą iššoko iš mašinos.

Kad iššoko Lorensas iš mašinos tikrai nebus, jeigu jau Kuperis pasakė, kad Lorensas žuvo auto avarijoje.

 

Be to pamiršau paminėti, kad nerodė ką prokuroras Povilas darė sužinojęs, kad sesę nušovė. Labai įdomu, kas su tuo fruktu buvo.

Kažkaip nežinau, paskutinė serija, bet ne viską parodė kaip paskutinėj serijoj. Daug kas liko nežinoma.

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As kaip supratau, tai ant galo Lorencas patvarke tuos du kriminalistus. Likes buvo tik tais tas Dolskis. Kaip supratau, tai Keinys patvarke Dolski, o kartu ir ta Jomanta. 

 

 

Ne Keinys juos uzlenke, Keinys baznycioj meldes tuo tarpu. Ta Dolski ir ta kita Kuperis su Dariune susaude. Gi rode kaip kaukes ir pirstines poto degino.

 

Abejoju ar bus daugiau sezonu. Taigi serialas pagal knyga buvo kuriama. Knyga trilogija manrods buvo tai jau nebera ka kurt. Ir tai manrods jau nebe is knygos cia viska dare. O jeigu ir bandys kazka toliau remezgint tai jau nebebus tas pats serialas, bus jau kitas. Nes taigi pagrinde cia ir buvo, kad makaras su ta lorenco hebra kariavo. Dabar visi po velena tai nebeliko istorijos apie ka toliau kurt. Apie meiles gi nebedarys, Dariunes/Kuperio gyvenimas jau gan aiskus. Turi panas, zmonas ir gyvens ramiai be visokiu makaru. Kas rimtesnio liko tai tik tos Astos neistikimybe vyrui. Dar ta dukra uzmate :D Bet tai cia nieko daug ir nebeprirodysi..

Redaguota , nario EdgarT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne Keinys juos uzlenke, Keinys baznycioj meldes tuo tarpu. Ta Dolski ir ta kita Kuperis su Dariune susaude. Gi rode kaip kaukes ir pirstines poto degino.

 

Abejoju ar bus daugiau sezonu. Taigi serialas pagal knyga buvo kuriama. Knyga trilogija manrods buvo tai jau nebera ka kurt. Ir tai manrods jau nebe is knygos cia viska dare. O jeigu ir bandys kazka toliau remezgint tai jau nebebus tas pats serialas, bus jau kitas. Nes taigi pagrinde cia ir buvo, kad makaras su ta lorenco hebra kariavo. Dabar visi po velena tai nebeliko istorijos apie ka toliau kurt. Apie meiles gi nebedarys, Dariunes/Kuperio gyvenimas jau gan aiskus. Turi panas, zmonas ir gyvens ramiai be visokiu makaru. Kas rimtesnio liko tai tik tos Astos neistikimybe vyrui. Dar ta dukra uzmate :D Bet tai cia nieko daug ir nebeprirodysi..

O kas pvz su Povilu, Giriniu, Asta ir Viktoru (nuo kurių serialas ir prasidėjo)? :/

Nesitiki, man, kad bus dar vienas sezonas, bet kad ir ką berodytų man šis serialas visada bus mėgstamiausias ir kad ir didžiausias nesąmones rodytų, aš žiūrėčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 sezonas būs ir garantuoju, nes jei čia būtų pabaiga, būtų visus išaudė ir visas varkes būtų susirinkę ir taip būtų laimėje.Dėl Viktoro ir Astos ir niekas nebuvo aišku, tai manau, kad vėl jie bandys sueit ir pnš. O dariune ir kuperis toliau varkes suks ir ateis nauji priešai, kurie norės viska pasiimti. Dar girdėjau, jog sezonu kurs daug, jeigu būs žiūrėjimo reitingai dideli, tai čia taip aišku, kad dideli. Nežinau ar kas jau matė, bet čia paskaitykite ir sužinosite tikrai daugiau iš aktorių, nei mūsų gandų ieškotojų. http://sc.bns.lt/view/item.php?id=176676 - Galimas variantas, jog lorensas liko gyvas, galėjo iššokti iš mašinos ir taip likti gyvas, tad čia gali vėl būti kažkas paslėpta.

Redaguota , nario Fra'nk1s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nežinau dėl Lorenso, ar galėjo iššokt iš mašinos. Jau antrą kartą prarado savo mylimą moterį, ir manau jau jam užteko to, jis tiesiog norėjo būti su mylima moterimi dėl to nusižudė.

Labai labai būtų smagu, kad būtų kitas sezonas ir jame būtų Lorensas, bet man kažkaip atrodo, kad jis per daug prisikentėjo ir tiesiog viską užbaigė paprastai taip, o be Lorenso galima sakyti serialas neįdomus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuvylė paskutinė serija, palikta daug klaustukų, pusės veikėjų net neparodė. Dėl ketvirto sezono abejoju, nes pagrindiniai veikėjai, dėl kurių bent jau man buvo įdomu žiūrėti serialą yra negyvi, o jei ir bus ateityje pratesimas, tai tikrai nesusilauks tokio pat populiarumo, kaip šie sezonai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 sezonas būs ir garantuoju, nes jei čia būtų pabaiga, būtų visus išaudė ir visas varkes būtų susirinkę ir taip būtų laimėje.Dėl Viktoro ir Astos ir niekas nebuvo aišku, tai manau, kad vėl jie bandys sueit ir pnš. O dariune ir kuperis toliau varkes suks ir ateis nauji priešai, kurie norės viska pasiimti. Dar girdėjau, jog sezonu kurs daug, jeigu būs žiūrėjimo reitingai dideli, tai čia taip aišku, kad dideli. Nežinau ar kas jau matė, bet čia paskaitykite ir sužinosite tikrai daugiau iš aktorių, nei mūsų gandų ieškotojų. http://sc.bns.lt/view/item.php?id=176676 - Galimas variantas, jog lorensas liko gyvas, galėjo iššokti iš mašinos ir taip likti gyvas, tad čia gali vėl būti kažkas paslėpta.

 

Lorencas tikrai neliko gyvas. Nepamirskime rankose jis turejo 2 granatas. Be to buvo masinoje. Nera net tikimebes kad jis galejo isgyvent, nes cia jau butu pasaka. O del 4 visko gali but. Juk nepamirskim gali ir nauji pagrindiniai ateit ir t.t. Be to istorijos kabliukas yra. Kuperis su dariune paeme tuos kitus. Taciau keinys liko. O jis buvo kaltas del visko. Todel, kas zino kaip cia bus. Taciau tikiuosi kad isleis kita sezona. Kad ir koks jis bus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaip ir sakiau prieš tai, kad ir kas atsisiktų, kad ir kokią nesąmonę padarytų, vis tiek žiūrėsiu, nes man šis serialas yra mėgstamiausias bei geriausias, kad ir ką berodytų.

 

Bet kokiu atveju, šio serijalo nerodys visą gyvenimą, tai gal tokia pabaiga ir iš tikrųjų, pasibaigia, be jokių kitų sezonų? :(

Man tik įdomu kodėl paliko kitus veikėjus pvz Viktorą, Astą, Povilą galima sakyt nerodytus paskutinėse serijose. Kaip Astai su Julium, kaip Emai su Julium, matėsi, kad kažką bandė sukt, kaip Girinis, negi Povilas liko kaip angelėlis nenuskriaustas už tai ką padarė. Daug klausimų liko neatsakytų, vien dėl to kyla man klausimas ar tikrai nebus 4-os dalies.

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent man šis pasmerktų sezonas vėl buvo įdomus kaip ir visi kiti. Žiūriu visus sezonus nuo pirmos serijos. Manau, kad ateityje tikrai bus 4 sezonas. O MMG preitas sezonas žiauriai nuvylė, nes buvo paskutinis š... Gaila, kad vakarais dbr nebus ką žiūrėt be farų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent man šis pasmerktų sezonas vėl buvo įdomus kaip ir visi kiti. Žiūriu visus sezonus nuo pirmos serijos. Manau, kad ateityje tikrai bus 4 sezonas. O MMG preitas sezonas žiauriai nuvylė, nes buvo paskutinis š... Gaila, kad vakarais dbr nebus ką žiūrėt be farų :D

MMG žiūrėjau gal pirmas 10 serijų, toliau niekad nebežiūrėjau, kažkokia nesąmonė man ten asmeniškai palyginus su pasmerkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

MMG žiūrėjau gal pirmas 10 serijų, toliau niekad nebežiūrėjau, kažkokia nesąmonė man ten asmeniškai palyginus su pasmerkti.

 

Su pasmerktais nėra kuo lygint, nes serialo visai kitokia esmė. MMG irgi įdomu būdavo pasižiūrėt prieš miegą, bet jau ten nesąmones daro nieko naujo nesugalvoja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3380 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...