Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasmerkti 3 PABAIGA


ZOLY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Norėjau tiesiog paklausti, ar žiūrėjote pasmerkti ir ar matėte naujausią (paskutinę) pasmerkti seriją?

 

Asmeniškai žiūrėjau pasmerkti nuo pačio pirmo sezono, paskutinės serijos (pirmas sezonas nemylimi, 2009 Sausio 4) ir pažiūrėjęs šios serijos pabaigą gerokai apsiverkiau.

 

Reiškit savo nuomonę apie šį serialą ir pasakykit, ką galvojat apie paskutinę seriją (nesakau jeigu kas nors žiūri, bet dar nematė paskutinės).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, aš ir žiūriu Pasmerkti, Svetimi, Nemylimi nuo pat pirmojo sezono, man šis serialas labiau patiko negu Moterys meluoja geriau. Šis serialas labiau įtraukiantis, kulminacijos ir kt. Nežinau, net esu labai gal jautrus, tai pyktis užverda, kai Zylę nušovė žodžiu. Nemoku paaiškinti.

Manau reiktų ir dar kito sezono, tegu serialą pavadiną kaip nori, bet tikrai neblogai būtų kitas sezonas, bet nemanau, kad jis bus, nes Lorensas, Zylė ir kiti nužudyti, pagrindinių beveik veikėjų nebėra, liko tik Kuperis ir Dariūnė. Noriu pažiūrėti kitų nuomones :)

„Kai kuriems jis buvo tik Lorensas, o jis man buvo Brolis“ - Kuperis 

Redaguota , nario Aurimas Juk.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau, kad bus dar vienas sezonas, kaip ir Aurimas sakė liko tik Kuperis ir Darius, o iš jų nemanau, kad sezoną padarys.

Bet kokiu atveju, niekas nežino kas buvo su Asta, Viktoru, nuo kurių kaip ir prasidėjo serialas. Vienas areštinėj, kita velniai žino kas su ja buvo.

 

Aš kaip 6 metus nuo pačio pirmo sezono pražiūrėjęs tai man norisi verkt ir verkt, kad pasibaigė ir kad geriausias veikėjas iš viso serialo Lorensas vis dėl to mirė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, aš ir žiūriu Pasmerkti, Svetimi, Nemylimi nuo pat pirmojo sezono, man šis serialas labiau patiko negu Moterys meluoja geriau. Šis serialas labiau įtraukiantis, kulminacijos ir kt. Nežinau, net esu labai gal jautrus, tai pyktis užverda, kai Zylę nušovė žodžiu. Nemoku paaiškinti.

Manau reiktų ir dar kito sezono, tegu serialą pavadiną kaip nori, bet tikrai neblogai būtų kitas sezonas, bet nemanau, kad jis bus, nes Lorensas, Zylė ir kiti nužudyti, pagrindinių beveik veikėjų nebėra, liko tik Kuperis ir Dariūnė. Noriu pažiūrėti kitų nuomones  :)

„Kai kuriems jis buvo tik Lorensas, o jis man buvo Brolis“ - Kuperis 

 

 

Gal ir bus kitas sezonas, bet tai ir vėl bus kokių 2-3 metų bėgyje . Ir tai bus tik tokiu atvėju, kai TV3 televizija nieko naujo nebepateiks, ta prasme nebepateiks kažko sudominančio kaip MMG, pasmerkti ir atsiras nauji sezonai su naujais veikėjais.

Redaguota , nario ErnestW
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daug puslapių bus prikurta su Pasmerkti 4, bet labai labai labai abejoju, kad taip bus.

 

https://www.facebook.com/pasmerkti3?fref=tsčia rasi paminėta šio puslapio adresa ''Paliekame intrigą'' man atrodo tai oficiali fb svetainė 'Pasmerkti 3' nors ką čia žinot... nors manau reikia tikėtis ir 4 sezono nes daug kas liko taip ir neišspresta kaip ir sakė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau, kad bus dar vienas sezonas, kaip ir Aurimas sakė liko tik Kuperis ir Darius, o iš jų nemanau, kad sezoną padarys.

Bet kokiu atveju, niekas nežino kas buvo su Asta, Viktoru, nuo kurių kaip ir prasidėjo serialas. Vienas areštinėj, kita velniai žino kas su ja buvo.

 

Aš kaip 6 metus nuo pačio pirmo sezono pražiūrėjęs tai man norisi verkt ir verkt, kad pasibaigė ir kad geriausias veikėjas iš viso serialo Lorensas vis dėl to mirė.

Bėje, Lorensas sakė, - "Laimingų pabaigų nebūna. Jeigu ji laiminga, tai reiškia, kad dar ne pabaiga."

Gal dar ir bus vienas sezonas  :cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bėje, Lorensas sakė, - "Laimingų pabaigų nebūna. Jeigu ji laiminga, tai reiškia, kad dar ne pabaiga."

Gal dar ir bus vienas sezonas  :cry:

Visi mirė bet pi** kaškaip visi prisikels :D kaip čia suprast? čiornaja magija :D

Redaguota , nario - Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oficialus ,,Pasmerkti" FB puslapis čia: https://www.facebook.com/pasmerktioficialus?fref=ts 

Tai vienas geriausių Lietuvos serialų be ,,Garbės Kuopos".. Kadangi pagrindinių veikėjų jau nebėra, tai nėra ir tikslo kurti.. Visgi ir taip šitas sezonas buvo parašytas labai greitai tik dėl žiūrovų prašymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...