Peršokti į turinį

Far Cry 4 | Daug švino ir pradedam žaidimą! | #1


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3453 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pradedu filmuoti "Far Cry 4" žaidimo epizodus. Šis žaidimukas tapo tikru iššūkiu mano "konservų dėžei", tad atsiprašau už galimus "lagus" :)

https://www.youtube.com/watch?v=ccqg807n2MI

Dėkui jog žiūrite naująjį Far Cry 4 epizodą! Jei patiko video spauskite "like", jei norite daugiau prenumeruokite mano kanalą!

▷ Žaidimai už priimtiną kainą: www.games4you.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenustok kurti, nes įdomus video, ir balsas labai jau girdėtas. Toks jausmas, kad ankčiau buvai populiarus youtuberis ir dabar su nauju acc viska per nauja darai, bet kažin :/ . Sekmės :)

Redaguota , nario Mard_Volli
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na Prefix iš tavęs to nesitikėjau... Viskas tiesiog puiku, komentavimas įdomus, ne per garsiai kalbi viskas ok :) Bet ateičiai sakau, kas man porą kartų per žioplumą pakišo koją. NIEKADA neužsimink apie kokį nors mažą lagą ar kad lagina, tiesiog palik kaip ir buvo, o žmonės galvos, kad jiems sulagino ir čia jų problemos ir dėl to nebus nereikšmingų komentarų "Nusipirk naują kompą jei šitas nepaveža" ir t.t. 

Na jei tau neįdomu tai tiesiog ignoruok sekmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na Prefix iš tavęs to nesitikėjau... Viskas tiesiog puiku, komentavimas įdomus, ne per garsiai kalbi viskas ok :) Bet ateičiai sakau, kas man porą kartų per žioplumą pakišo koją. NIEKADA neužsimink apie kokį nors mažą lagą ar kad lagina, tiesiog palik kaip ir buvo, o žmonės galvos, kad jiems sulagino ir čia jų problemos ir dėl to nebus nereikšmingų komentarų "Nusipirk naują kompą jei šitas nepaveža" ir t.t. 

Na jei tau neįdomu tai tiesiog ignoruok sekmės!

Dėkui, lag'o kaip ir nėra, tik kartais kažkodėl "dropina" FPS, nesvarbu ar žaisčiau ant "Low" ar ant "Ultra" grafikų. Jei nebūtų pastovių 50 - 60 FPS, turbūt net nefilmuočiau, nes tiek man, tiek žiūrovui sugadintų įdomumą. :)

 

Nenustok kurti, nes įdomus video, ir balsas labai jau girdėtas. Toks jausmas, kad ankčiau buvai populiarus youtuberis ir dabar su nauju acc viska per nauja darai, bet kažin :/ . Sekmės :)

Dėkui, visa laiką malonu kai kažkas pagiria ir įvertiną darbą ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

daugiau nei 9 minutes reikėjo laukt kol prakalbėsi :D , taip suprantu ,kad galbūt norėjai leisti tiek mums tiek sau įsijausti į storyline bet vistiek norėjosi šiokios tokios reakcijos iš tavęs tuo metu kas vyko :D šiaip game'as geras ir komentuoji neprastai :nice:

Kampe buvo "SKIP" mygtukas, jei nenorėjote žiūrėti pradžios klipo. O šiaip nenorėjau trukdyti, tad tuo metu nekalbėjau, nes gal yra žmonių kuriems įdomu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3453 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...