Peršokti į turinį

Kasparas Å .

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  465
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  171 +Pervesti

Reputacijos taškai

89 Kartais pasakantis ką gero

5 sekėjų

Apie Kasparas Å .

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Kasparas#9235
 • Tinklalapis
  bit.ly/pinigeliai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.820 profilio peržiūros
 1. Kasparas Å .

  Aliexpress alternatyvos?

  Tai tegul eina į google ir ieško pats, apie tai ir šneku. Pats irgi radau viską googlei, bet reikėjo ir išbandyt, o kol siunties viską ir bandai ir poto analizuoji tai dar užtrunka. Tegu pats eina ir ieško, o ne prašo už dyką, kad ant lėkštutes būtų padėta.
 2. Kasparas Å .

  parduodu Parduodu projektą

  Diskutuojat, kad tik diskutuot, gi esmė ne tame koks stilius ir tematika. Esmė, kad kuo į daugiau forumų patalpinsi šį pasiūlymą, tuo daugiau žmonių, pamatys ir galbūt greičiau rasi potencialų pirkėją. Kaip ten bebūtų, šis forumas tikrai ne ką prastesnė vieta talpint tokio pobūdžio skelbimus, kaip tarkim uždarbio forume. Šiame forume pilna žmonių, kuriems tokie dalykai, taip pat kaip ir tai ką tu siūlai yra aktualu, tik natūralus kyla klausimas, į kurį derėtų atsakyti rašant tokį skelbimą, kodėl parduodi jei pelnas generuojasi sklandžiai? @Liutas_
 3. Kasparas Å .

  Aliexpress alternatyvos?

  Pilna alternatyvų, vienos pasiteisino, kitos ne, tik per laiką ir darbą tai sužinojau. Už dyką tokios informacijos negausi - žinojimas kainuoja. dc: Kasparas#9235
 4. Viskas gerai, matosi rimto žmogaus ieškot, tačiau nerasit rimto su tik tokiu užmokesčiu. Rasit žmogų kuris norės bent kažkiek uždirbti, tačiau greičiausiai jis neišpildys visų Jūsų norų ir uždirbs tiek kiek vertas bus arba dings toks žmogus greit. Nes su tokiais pinigeliais nerasit žmogaus, rimto, kuris atsakingai žiūrėtų į pareigas ir išpildytų visiškai visus Jūsų lūkesčius. Vis gi, sėkmės linkiu su kandidatais - kad neišsipildytų mano apžvalga, nes tinkančių kandidatų tikrai bus.
 5. Kasparas Å .

  parduodu Parduodu instagrama

  Kodėl tiesiog nuorodos neįmeti? Gi negausi block ar kažko, kad pardavinėji, galima
 6. @Donatas_NezinauKas tau trukdo į epoliciją parašyt? Viską smulkiai aprašyk ir pateik įrodymus, susiras mentai jį, nuvažiuos pas jį ir tada jis turės į mentinę nuvykt, išrašys protokolą susimokės 90E baudą už smulkų sukčiavimą. Kad ir penki ar du eurai, vistiek viską išsiaiškins ir tu pinigus atgausi o jis dar susimokės baudą. Pats dariau taip ne kartą, nustebęs esu, kad vis gi bent kažką geba tie mūsų mentai, siūlau ir tau pasinaudoti progą.
 7. Kasparas Å .

  dramaturg blacklist

  žodžiai vis tiek prasmės neturi, esmė yra, kad vežtu
 8. Kasparas Å .

  dramaturg blacklist

  Kažkas autentiškesnio ir unikalesnio čia yra.. Jis nieko nuo nieko nekopijuoja, nieko nebando pavaidint. Visai kaip ir Vidas Bareikis, gal daug kam nepatinka, bet jo muzika, ORIGINALI, kitokia, kaip ir Dramaturgo atveju, tai viskas čia labai dar suprantama Iš kitos puses, gal truputi morgenshtern'ą primena, bet tai tik į naudą.
 9. Kasparas Å .

  Dėl paysera.lt projekto registravimo

  Beabejo reikia išsiimti, nes tu gauni pinigus tai vadinasi vykdai veiklą ir negali jos vykdyti neturėdamas tam skito pažymėjimo. VMI nueik, supildyk per 5min gausi.
 10. perku FB puslapį

 11. Kasparas Å .

  perku Perku facebook grupes/puslapius

  Parašiau į pm
 12. Kasparas Å .

  parduodu Parduodu FB puslapį

  Check DC
 13. Kasparas Å .

  parduodu Perdarytas Fort Carson map/as

  Tau vienaip man kitaip atrodo... Jei tik atsirastų normalus Lietuviškas serveris, kur visas veiksmas vyktų dykumos kaimeliuose iškart žaisčiau, labai apie tai svajoju.. Bet panašu, kad dauguma kaip tik skuba keist viską į žalumą deja.. ? Ateičiai jei pritruksi idėjų, perdaryk Bayside, pakeisk pastatus ir panašiai, būtų įdomu pamatyti kaip tau seksis
 14. Kasparas Å .

  parduodu Perdarytas Fort Carson map/as

  Viskas būtų gerai, jei nebūtum pakeitęs į žolynus ir nepridėjęs tiek daug tų medžių ir žalumos.. Padarei panašų į Angel Pine miestelį... Sušikai visą pagrindinį Fort Carson bruožą, kad tai miestelis dykumoje, smėlynuose.... Fort Carsone autentiškumas ir yra, kad smėlis visur ir dykuma, o tu visa tai pakeitei. Neskaitant to, visi kiti objektai pakeisti ir pridėti yra tikrai labai geri, tik nesinori tiek daug tos žalumos, kurios galima rasti kituose miesteliuose... Norėjosi, kad būtų išlaikyta pati pagrindinė unikali Fort Carson'o savybė.. Sėkmės ateityje, kuri nusimato šviesi Tau, su tokiais tobulais darbais.
×
×
 • Sukurti naują...