Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar galėčiau streaminti?


mariuska1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3403 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ant 720p būtų galima pastreaminti, bet žiūriu CPU labai pavargęs. Tai ir lieką 480p.

Ne tai, kad pavargęs, o tai, kad nelabai šis procesorius yra skirtas tokiems dalykams kaip streaminimui, jau reikėtu stipresnio varianto manau, pvz kaip 4 kartos i3 geriausias variantas aišku būtų i5 procesorius. Tada galėtum laisvai mano manymu streaminti 1080p režimu, bet gaila, kad tavo internetas nėra toks greitas, taip, kad belieka streaminti tau ant 720p raiškos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne tai, kad pavargęs, o tai, kad nelabai šis procesorius yra skirtas tokiems dalykams kaip streaminimui, jau reikėtu stipresnio varianto manau, pvz kaip 4 kartos i3 geriausias variantas aišku būtų i5 procesorius. Tada galėtum laisvai mano manymu streaminti 1080p režimu, bet gaila, kad tavo internetas nėra toks greitas, taip, kad belieka streaminti tau ant 720p raiškos..

Mano i5 nelabai susidoroja su aukštesniais stream nustatymais ant 720p, tad geriausia streminimui jau i7 koks. 

Yra nustatymai kai su kuo mažiau Mbps išspaudžia geresne kokybę (x264 CPU Preset: Slow / Medium), tada ir 2Mbps užtenka tiems 720p 30FPS pilnai, bet reikalauja galingo procesoriaus.

Aišku jei turi šviesolaidinį tai gali nedrožti labai to CPU ir užmesti žemesnį "x264 CPU Preset" ant kokio "Very Fast / Ultra Fast". Tai pat geras dalykas kuris nenaudoja visiškai CPU, tai su Intel procesoriais "Intel® Quick Sync". Pvz.: mano i5 turi nenaudojama Intel HD 4600, tai jį įdarbina per streamus ir taip CPU beveik negauna jokios apkrovos (vietoje CPU, naudoja integruotą GPU).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3403 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...