Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LMG.LT SERVERIO REKORDAS


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi pasiekiame naujaji rekorda kurio skaičius tikrai geras 800/800,tai didelis pasiekimas. Taip pat, vienas didžiausiu visu lietuvos serverių pasiektu rekordų. Ką gi manau jau supratot kur geriau žaisti.

 

 

Serverio nuotraukos keliant rekorda bei žaidėju emocijos:

faKjCjl.pngsLoVqVk.png807sV6w.pngKCig29X.pngqbFqB3T.png31C2hv9.pngIs0chIP.pngXoFSdyb.pngEA3JuLl.pngqmOZc3T.png

IR

e19be52d7083a8f2b6e2602291ad32d5746.png

Redaguota , nario J'Juske
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sutinku, geras žaidėjų pasiekimas. Bet valdžia tai patylėsiu.

Buvo tokia situacija: Mano draugas atėjąs į serverį isilaikė teisias, gerai. Nusipirko motociklą sanchez ir paprašė ko nors sutaisyti (nes netyčia ivažiavo į sieną :D ), vienas parašė aš sutaisysiu bet nuveši iki draugo, gerai sutiko nuvežė ir susbrogdino jo motociklą per čytus. Tai čia normalūs žaidėjai? 

Redaguota , nario Aurimas Juk.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba, aš nesuvokiu, kaip jame galima lošti? Modifikacija chujova, o atnaujinimai kelis kart į metus, ir tai tokie, kaip bet kokio kito serverio daromi įprastai. Žaidėjai pasiskirstę taip: 40% deb*lų (ateities valytojai, santechnikai), 40% iki mokyklinio amžiaus žaidėjų (arba bent jau protiškai), o kiti atėję užsukti tiesiog ir pasijuokti iš tų 80%. Juokingas man jų rekordas: "Visi SANDBOX!" Realiai pamąsčius, tai ten lošė apie 350-400. Gal ir kiti taip siekia rekordus, bet bent jau ten normalūs lošia. Kam lošt LMG'e, kai gali kokiam SARG'e ar LV'e? :blink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba, aš nesuvokiu, kaip jame galima lošti? Modifikacija chujova, o atnaujinimai kelis kart į metus, ir tai tokie, kaip bet kokio kito serverio daromi įprastai. Žaidėjai pasiskirstę taip: 40% deb*lų (ateities valytojai, santechnikai), 40% iki mokyklinio amžiaus žaidėjų (arba bent jau protiškai), o kiti atėję užsukti tiesiog ir pasijuokti iš tų 80%. Juokingas man jų rekordas: "Visi SANDBOX!" Realiai pamąsčius, tai ten lošė apie 350-400. Gal ir kiti taip siekia rekordus, bet bent jau ten normalūs lošia. Kam lošt LMG'e, kai gali kokiam SARG'e ar LV'e? :blink:

 

Skaiciau tavo pranesima su "siokia tokia" pagarba kol nedaejai iki kulminacijos, kuom SARG ar LV yra geresni uz LMG? Niekuom!

Visu pirma as tau pravesiu trumpa "mini" marketingo pamokele.

Preke - LMG, Pirkejas - Zaidejas.

Milka - Zmogus.

 

Kodel visi perka MILKA? Ji taip ji skani, bet kodel taip fanatiskai nusiperki milka dedi fotke i FB, tu valgai milka uz 4litus tu OWwwsum, tai yra bandos instinktas.

 

Jeigu visi sako jog LMG yra ZJBS, naujokas irgi sakys jog LMG yra zjbs, nes tai jam iskiepyta ir jis eina tuo paciu keliu kuriuo eina dauguma ir jam visiskai bus *Myliu SuperGames.lt*, kad tavo LV serve zaidzia "protingesni", nes zaidimus zaidzia ne del tavo IQ lygio, o del to jog patinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ten žaidėjų amžiaus vidurkis yra 13-12 metų. Ten niekas kažkokio didesnios tvarkos ar kt. nežada daryti. Primeskit chėbra jus butumėt ten savininkai ir jums eitu geros bašlios ir muštumėt tokius rekordus, stopudovai "daryti tvarką" veiksmas neegzistuotu.

Viskas normaliai, tik abydna tas kad susikuria ištikrūjų geri serveriai Lietuvoje bet juose nežaidžia tiek kiek šitoje šūdų kruvoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaidėjų skaičius nieko nepasako apie serverio kokybe. Prisirinkę vaikų, čyterių, AFK - sandbox'erių, tai aišku susidarys 800 ir 1000 pasiekti nėra didesnių problemų.

Vaikų pinigų melžimo aparatas, daugiau aš čia nieko nematau. Sėkmes administracijai ir toliau "melžti" pinigėlius iš durnų vaikų. :lol:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...