Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LMG.LT SERVERIO REKORDAS


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

LMG projekte, kai buvo atsiradęs noras žaisti greitai dingo. Pradėjau laikytis teises ir kažkoks ASILAS užsilipo ant mano mašinos ir ją sudaužė iki sprogimo, na gerai pradėjau vėl laikytis tai atsirado trys žaidėjai kurie mane apsupę sudaužė, tai tuo ir baigėsi mano žaidimas šiame serveryje. 

 

Dar vienas - tik užsiregistravau, pasiėmiau nuomos mašiną ir kažkoks čyteris įlipo į mašiną su AIR-BREAK ir per jį dar baną gavau :DD

Redaguota , nario mαríus v
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

visiems po*uj ant jūsų šūdino. Patys ir loškit šitoj masofkei kur skripteris/savininkas - nieko nemokantys kaušas, žaidėjų amžiaus vidurkys 12metų.

Tai, kad aš jau geriau eisiu pas Inviuką šūdine pažaisiu negu lmg'e.

Bet nepažaisi ir pats žinai dėl ko :D

Šiaip rekordas gal ir neblogas, bet pats serveris yra totalus šudas, kuriame žaidžia daugiausia vaikai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

visiems po*uj ant jūsų šūdino. Patys ir loškit šitoj masofkei kur skripteris/savininkas - nieko nemokantys kaušas, žaidėjų amžiaus vidurkys 12metų.

Tai, kad aš jau geriau eisiu pas Inviuką šūdine pažaisiu negu lmg'e.

Norėčiau paklausti dėl ko tu visus galima sakyt projektus šūdu vadini (išskyrus DogBerry) ?

 

O apie serveri, tai pritariu beveik visiems nariams, kurie šį projekta laiko ŠŪDO VIETOJ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau paklausti dėl ko tu visus galima sakyt projektus šūdu vadini (išskyrus DogBerry) ?

 

O apie serveri, tai pritariu beveik visiems nariams, kurie šį projekta laiko ŠŪDO VIETOJ.

 

Galbut todėl kad tai gal vienas iš unikalesniu serveriu, nes ir mano akimis dogberry yra vienas iš unikalesniu serveriu, o kitur tas pats per ta pati paiimkim dauguma serveriu, tai arba koks šudserveris arba vėl nuobodus GRP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sarg taspac kas ir LMG, the same DM, tik gal vyresni žaidėjai žaidžia.

Su tokiu rekordu turi turėti atitinkama kiekį administracijos. Sakykim 1 rimtas adminas per 50 žmonių. Ar LMG turi 16 administratorių ? ( pirkti už litus nesiskaito, tai turi būti pareiga o ne privalumas  )

 

Geriausi projektai su 100 žaidėjų. Kadangi savininkų dažniausiai po 2 - 3.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau paklausti dėl ko tu visus galima sakyt projektus šūdu vadini (išskyrus DogBerry) ?

 

O apie serveri, tai pritariu beveik visiems nariams, kurie šį projekta laiko ŠŪDO VIETOJ.

Kadangi aš esu matęs daug ko ir esu žmogus kuris nusimano (nu aš taip manau) PAWN kalboje, ir aš galiu atskirtį ŠŪDĄ nuo ne ŠŪDO. O dogberry.lt - tūrėtu būti pavyzdis visiems serveriams Lietuvoje, taip GRP gal ir reikėtų palikt pora, bet tikrai ne tiek daug kiek dabar, kuriose lošia po 5žmonių ir savininkai vaikai. Taip, editinti modai tai pusė vėlnio jei ten viska daryta tavo rankom, o ne imta iš SA-MP.com forumo ar kitų PAWN pagalbos forumų.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Galbut todėl kad tai gal vienas iš unikalesniu serveriu, nes ir mano akimis dogberry yra vienas iš unikalesniu serveriu, o kitur tas pats per ta pati paiimkim dauguma serveriu, tai arba koks šudserveris arba vėl nuobodus GRP.

 

 

 

Kadangi aš esu matęs daug ko ir esu žmogus kuris nusimano (nu aš taip manau) PAWN kalboje, ir aš galiu atskirtį ŠŪDĄ nuo ne ŠŪDO. O dogberry.lt - tūrėtu būti pavyzdis visiems serveriams Lietuvoje, taip GRP gal ir reikėtų palikt pora, bet tikrai ne tiek daug kiek dabar, kuriose lošia po 5žmonių ir savininkai vaikai. Taip, editinti modai tai pusė vėlnio jei ten viska daryta tavo rankom, o ne imta iš SA-MP.com forumo ar kitų PAWN pagalbos forumų.

 

Jūsų tiesa. :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris geras bet administracija tikrai neaktyvi ir prižiurėtojai irgi nelabai malonus paprašai pagalbos šuda gauni, o kai vienam dėjau papeikima iškart kitas prilipo ir prašo kad nuimčiau.

67f9f7c32c73d8314ddfcd05d9f51546563.png

 

Kaškokia pieva teises laikai koks ...... privaro per naujo laikai arba trankosi. Karoč betvarke ten.

Na dabar yra padaryta kad atskirame pasaulyje :)

 

 

Rekordas puikus, buvau aš ir ten, bet pusė žaidėjų vaikai, važiuoju miestu ir apšaudo, tai čia normalu? DM serveris kažkoks. Sarg.lt ar Las-Venturas.lt serveryje žymiai geriau, bent normalūs žaidėjai.

Ne žaidėju čia problema o pačiu direktoriu ir teisėsaugos jai teisėsauga nemoka dirbti. Pvž važuoja policininkas mato dm ai p*.

 

 

Man tai *Myliu SuperGames.lt* severis nuaini pasaudyt, papyzdavot vaikus ir iseini, serveris sukurtas for fun o ne gyvent jame.

Vpš kiek tau metu nes ten jai pastepejei modas yra real life o ne koks freeroom jai tu ten ateini tik pasišaudyt tikrai atrodai kaip vaikas o jai nori pasišaudyt eik i koki freeroom ir saudykis...

 

Redaguota , nario - Remixsz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris geras bet administracija tikrai neaktyvi ir prižiurėtojai irgi nelabai malonus paprašai pagalbos šuda gauni o kai vienam dėjau papeikima iškart kitas prilipo ir prašo kad nuimčiau...

 

 

Na dabar yra padaryta kad atskirame pasaulyje :)

 

 

Ne žaidėju čia problema o pačiu direktoriu ir teisėsaugos jai teisėsauga nemoka dirbti. Pvž važuoja policininkas mato dm ai p*.

 

 

Vpš kiek tau metu nes ten jai pastepejei modas yra real life o ne koks freeroom jai tu ten ateini tik pasišaudyt tikrai atrodai kaip vaikas o jai nori pasišaudyt eik i koki freeroom ir saudykis...

O *Myliu SuperGames.lt* man ait tą FR jai gerai ir čia palesiot visus? Dar įdomiau čia su visokiais pribumbasais, daug žaidėjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi aš esu matęs daug ko ir esu žmogus kuris nusimano (nu aš taip manau) PAWN kalboje, ir aš galiu atskirtį ŠŪDĄ nuo ne ŠŪDO. O dogberry.lt - tūrėtu būti pavyzdis visiems serveriams Lietuvoje, taip GRP gal ir reikėtų palikt pora, bet tikrai ne tiek daug kiek dabar, kuriose lošia po 5žmonių ir savininkai vaikai. Taip, editinti modai tai pusė vėlnio jei ten viska daryta tavo rankom, o ne imta iš SA-MP.com forumo ar kitų PAWN pagalbos forumų.

 

Tuu , sakai kad LV , LMG kopina viską tiksliau ( Britas ) Vogia sistemas iš sa-mp.com? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tuu , sakai kad LV , LMG kopina viską tiksliau ( Britas ) Vogia sistemas iš sa-mp.com? :lol:

apie LV dauguma mano nuomone žino. LMG išvis atnaujinimų nedaro (nu daro bet kart per metus ir tai mini bugo taisymas :D)

Redaguota , nario sancio_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...